آفرینک
X

پرز موش دندون بچه ها the hairy tooth fairy (2006)

پرز موش دندون بچه ها the hairy tooth fairy

انیمیشن پرز موش دندون بچه ها the hairy tooth fairy محصول سال 2006 کشور آرژانتینه. درباره دختربچه شیطونی به اسم لوسیاست که یه روز اتفاقی یکی از دندون‌ها ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آرژانتین
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی پرز موش دندون بچه ها

انیمیشن پرز موش دندون بچه ها the hairy tooth fairy محصول سال 2006 کشور آرژانتینه. درباره دختربچه شیطونی به اسم لوسیاست که یه روز اتفاقی یکی از دندون‌هاش می‌افته. لوسیا از این اتفاق خیلی ناراحت می‌شه. پدر و مادر لوسیا بهش می‌گن موجودی به اسم پرز، شب می‌آد دندون‌اش رو برمی‌داره و به جای اون پول می‌ذاره. اما مادر و پدر لوسیا خبر ندارن که پرز واقعن وجود داره و هر وقت دندون بچه‌ای می‌افته، موش‌ها به هم خبر می‌دن و اون دندون رو به قایقی تو لنگرگاه می‌برن. این قایق جاییه که پرز با بقیه موش‌ها زندگی می‌کنن. اونا دندونا رو صیقل می‌دن و تبدیل به مرواریدهای درخشان می‌کنن و به جواهر فروشی‌ها می‌فروشن. اما اتفاقات داستان تازه از اون‌جایی شروع می‌شه که موش سنگدلی پرز رو می‌دزده تا کنترل قایق‌اش رو به دست بگیره. اگه می‌خواین بدونین لوسیا چطوری به کمک پرز می‌ره و چه اتفاقاتی در ادامه این انیمشن کمدی می‌افته معطل نکنید و فوری به تماشای اون بشینید. این وعده رو هم بهتون بدم که وقتی این انیمیشن رو دیدید و ازش خوشتون اومد می‌تونید قسمت دومش رو هم که سال 2008 ساخته شده ببینید. جالبه بدونید این انیمیشن جایزه بهترین فیلم جشنواره گویا رو هم برده. جشنواره گویا به فیلم‌هایی اختصاص داره که زبان‌شون اسپانیاییه. پرز موش دندون بچه ها بر اساس افسانه پری دندان ساخته شده.

شخصیت‌های انیمیشن پرز موش دندون بچه ها

لوسیا: قهرمان اصلی فیلم که دندون‌اش رو از دست می‌ده و اتفاقاتی ماجراجویانه زیادی براش می‌افته. پرز: پرز همون پری دندونه که با بقیه موش‌ها تو قایقی تو لنگرگاه زندگی می‌کنه. اون‌ها دندون بچه‌ها رو صیقل می‌دن و باهاش مروارید درست می‌کنن. مورینتس: جواهر فروشی که از دوستای قدیمی پرزه و دندون‌های صیقلی رو ازش می‌خره. رامیرو: پسر عموی لوسیا که بهش در پیدا کردن پرز کمک می‌کنه. سانتیاگو: پدر لوسیاست. اون یه سرآشپز بیکاره. پیلار: مادر لوسیاست. اون یه معمار موفقه. گوردو: راهزن سنگدلی که پرز رو می‌دزده تا قایق‌اش رو بگیره.