آفرینک
X

راز آمیلا Olentzero eta Amilaren sekretua (2015)

راز آمیلا Olentzero eta Amilaren sekretua

انیمیشن راز آمیلا Olentzero eta Amilaren sekretua داستان یه دختربچه 9 ساله به اسم آمیلا هستش که از زمان تولدش از بیماری‌های مختلفی رنج می‌بره. ماج ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسپانیا
  • 7.4 امتیاز
  • 59 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی راز آمیلا

انیمیشن راز آمیلا Olentzero eta Amilaren sekretua داستان یه دختربچه 9 ساله به اسم آمیلا هستش که از زمان تولدش از بیماری‌های مختلفی رنج می‌بره. ماجرا از جایی شروع می‌شه که سردردهای آمیلا طولانی می‌شه و او چند باری غش می‌کنه. به همین دلیل او مجبور می‌شه تا مدتی در بیمارستان بستری بشه. روزها تو بیمارستان طولانی‌تر از روزهای معمولی طی می‌شوند ولی او تو بیمارستان شانس اینو داره که بتونه به طور مرتب دوستانش رو ببینه. دو تا از دوستانش به اسم‌های فد و می در بیمارستان بستری هستند. فد و آمیلا هر روز صبح تو راهروهای بیمارستان بازی می‌کنند و با هم مسابقه می‌دهند که باعث ایجاد دردسرهایی هم می‌شوند ولی هر دفعه جون سالم به در می‌برند.

آمیلا هر شب یه کابوس رو به شکل‌های مختلف می‌بینه که در آن‌ها زنی به اسم اینتنزا در حال فرار کردن از دست یه موجود شیطانی هستش و پایش به سنگی گیر می‌کنه و می‌افته. اون موجود از اینتنزا می‌خواد که آخرین دختر از نسل لامیاها رو بیاره ولی امکان دسترسی به اون دختر وجود نداره چون از دروازه عبور کرده. ماری از راه می‌رسه و می‌گه که اون دختر لامیا باید تا زمان مقرر در اون دنیا بمونه و یه دوست ازش مراقبت می‌کنه و بعد آمیلا از خواب می‌پره. او دلیل دیدن این خواب رو نمی‌دونه و برای هرکسی هم که تعریف می‌کنه، معنیشو نمی‌دونه. آمیلا یه روز همراه با فد و می به پشت بام بیمارستان می‌روند و آنجا یه نشان کاغذی درست مثل همونی که تو رؤیاهاش می‌بینه درست می‌کنه ولی ناگهان یه کلاغ از راه می‌رسه و اونو از دستش می‌گیره و پرواز می‌کنه. ناگهان آمیلا با دیدن این صحنه، غش می‌کنه و صدای کسی رو می‌شنوه که بهش در مورد فرا رسیدن زمان مقرر می‌گه.

تا الان فهمیدیم که آمیلا هر شب خواب‌های عجیب می‌بینه. به نظرتون معنی این خواب‌ها چیه؟ خودتون انیمیشن زیبای راز آمیلا رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن راز آمیلا، فد، می، ماری، اینتنزا و آمیلا هستند.

در صورتی که از انیمیشن راز آمیلا خوشتون اومده، انیمیشن فوتبال دستی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن راز آمیلا Olentzero eta Amilaren sekretua

این انیمیشن به کارگردانی Gorka Vázquez و محصول مشترک شرکت‌های Baleuko،  Talape و Draftoon در سال 2015 هستش.