فندق شکن و فلوت جادویی The Nutcracker and the Magic Flute (2023)

فندق شکن و فلوت جادویی The Nutcracker and the Magic Flute

انیمیشن فندق شکن و فلوت جادویی The nutcracker and the Magic Flute 2023 درباره دختری به نام «مری» است که با عروسک جادویی فندق شکن خود، ماجراجویی عجیبی را در شب کریسمس آغاز می‌کند! ادامه متن

  • تماشای فیلم
  • روسیه
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی فندق شکن و فلوت جادویی

«ماری»، دختر قشنگ و جوانی است که با مادرش، در یک خانه زیبا زندگی می‌کنند. شب سال نو، ماری پس از اجرای یک باله کوتاه، با یک پیشنهاد عجیب برای از بین بردن بدهکاری پدرش روبه‌رو می‌شود که حسابی او را ناراحت می‌کند. دختر جوان با عصبانیت به اتاق خودش بر می‌گردد، عروسک فندق‌شکن را که در دست داشت، به گوشه‌ای پرت می‌کند و با ناراحتی آرزو می‌کند که ای کاش کوچک بود! از همین لحظه، اتفاقات عجیب شروع می‌شوند. آرزوی ماری برآورده شده، او به اندازه عروسک‌های بچگی‌اش کوچک می‌شود و از آن عجیب‌تر اینکه عروسک فندق‌شکن، شترمرغ و قوچ، در همان ابعاد خیلی کوچک، زنده می‌شوند! برای اطلاع از ادامه داستان، تماشا کارتون سینمایی فندق شکن و فلوت جادویی 2023 با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها به شما پیشنهاد می‌کنیم!

داستان انیمیشن جدید فندق شکن و فلوت جادویی درباره چیست؟

با زنده‌شدن عروسک‌ها، ماری از یک راز مهم باخبر می‌شود. او می‌فهمد که فندق‌شکن یک شاهزاده است که نامادری‌اش، او را به عروسک تبدیل کرده است. حالا و با فهمیدن این ماجرا، ماری، شترمرغ و قوچ، با شاهزاده همراه می‌شوند تا به سرزمین‌ گل‌ها رفته، موش‌های بدجنسی که خود را به انسان تبدیل کرده‌اند، پیدا کنند و با کمک فلوت جادویی، طلسم‌ها را از بین ببرند! اما این گروه کوچک و عجیب و غریب، از پس این کارها بر می‌آیند؟ می‌توانند از خودشان مواظبت کنند؟ ماری و مادرش می‌توانند از شر طلبکارها رها شوند؟ فقط کافیست با فرزند خود انیمیشن The Nutcracker and the Magic Flute دوبله فارسی را ببینید!

پیام های مثبت کارتون سینمایی فندق شکن و فلوت جادویی با دوبله فارسی برای بچه ها

انیمیشن فندق شکن یکی از انیمیشن های 2023 می‌باشد که با تغییرات جدیدی نسبت به افسانه اصلی و قدیمی، ساخته شده است. در این کارتون، فندق‌شکن بزرگ نشده و به جای آن، کاراکتر دختر مثل او کوچک می‌شود. اتفاقات مهیج، سکانس‌های طنز و داستان به‌شدت سرگرم‌کننده، به‌راحتی می‌تواند توجه شما و فرزندان‌تان را به خود جلب کند. پس از اتمام کارتون هم می‌توانید درباره نکات مهم، مثبت و آموزنده این کارتون، با هم حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های این کارتون شامل موارد زیر هستند:

باور به خود برای رسیدن به اهداف

ماری الان کوچک شده و باید با انواع خطرات و اتفاقات پیش‌بینی نشده مواجه شود. با وجود این، او کاملا به خود باور دارد و احساس نمی‌کند که با این تغییر عجیب و جدید، توانایی‌های او کمتر شده است. از این بخش از کارتون فندق شکن و فلوت جادویی ایده گرفته و درباره اعتماد به‌نفس، باور داشتن به خود و دست‌کم نگرفتن توانایی‌های فردی در عین کوچک‌بودن، با فرزندان‌تان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که سن کم آن‌ها، دلیلی بر ناتوانی‌شان نیست و با همین سن و جثه کوچک، می‌توانند کارهای خیلی بزرگی را انجام دهند. هرچند بهتر است یادآوری کنید که برای هر کار، ابتدا با شما مشورت کنند و به‌تنهایی وارد خطرات و ماجراجویی‌های بزرگ نشوند!

کمک به همدیگر

با وجود مشکلاتی که کاراکتر اصلی و مادرش دارند، هنگامی که ماری از طلسم شاهزاده جورج و پدر او مطلع می‌شود، تصمیم می‌گیرد که همراه او رفته و ابتدا به او کمک کنند. این بخش، فرصت خوبی است که درباره کمک به دیگران، همراهی خواهر و برادر یا دوستان در شرایط سخت و تنها نگذاشتن همدیگر در موقعیت‌های خطرناک، با فرزندان خود صحبت کنید. البته که درست مثل همیشه، به فرزندان‌تان بگویید که نباید برای کمک به آدم‌های بزرگسال ناآشنا، از خانه دور شوند، همراه با آدم‌های غریبه سوار ماشین شده یا با آن‌ها حرف بزنند.

آرزوها و تاثیر آن‌ها

کاراکتر اصلی در ابتدای انیمیشن دختر فندق شکن ، آرزو می‌کند که کوچک شود. این آرزو به طرز عجیبی برآورده خواهد شد و همین اتفاق، ماجراهای بعدی را ایجاد می‌کند. به بچه‌های خود بگویید که اغلب اوقات، شرایط رویایی که می‌خواهیم، اصلا خوب یا مناسب نیست. به همین خاطر، همیشه باید مراقب خواسته‌ها و آرزوهای خود باشیم و بدون در نظر گرفتن همه جوانب، یک خواسته رویایی، غیر معقول یا عجیب نداشته باشیم.

نکات مهمی که والدین قبل از پخش انیمیشن جدید فندق شکن و فلوت جادویی باید بدانند

  • ماجراهای مهیج و کمی ترسناک مثل حمله موش به کاراکترها، مواجه‌شدن با شبح‌ها یا مبارزه با شمشیر در مقابل کاراکترهای منفی، ممکن است برای کودکان کوچک ناخوشایند باشد. بهتر است این کارتون را برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر پخش کنید یا در زمان پخش کارتون، حتما همراه کودکان کم سن و سال یا حساس، بمانید.

  • تماشا کارتون فندق شکن و فلوت جادویی برای کودکانی مناسب است که از ماجراجویی و جادو، لذت می‌برند و دوست دارند با کاراکترها، یک ماموریت پر چالش را پشت سر بگذارند.

  • در این کارتون، اشاره‌های مختلفی به نقش سنتی مردان و زنان می‌شود. کاراکتر دختر، همیشه به کمک کاراکترهای پسر و مرد نیاز دارد. مردان همیشه باید قوی باشند و کنترل همه چیز را در دست بگیرند. درباره این بخش و ایده اشتباه آن، با بچه‌ها صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که اجازه ندهند این تفکر نامناسب، حس ضعف را به دختران منتقل کند و پسرها را وارد یک چالش سخت کرده و احساسات‌شان را سرکوب نماید.

تماشا و دانلود کارتون فندق شکن و فلوت جادویی 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی فندق شکن و فلوت جادویی 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. علاوه بر تماشا آنلاین، می‌توانید با دانلود کارتون جدید فندق شکن و فلوت جادویی 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، این کارتون را به‌صورت آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید. انیمیشن فندق شکن و کاراکترهای جذاب آن، شما، فرزندان‌تان و بقیه اعضای خانواده را وارد یک ماموریت جادویی، جذاب و هیجان‌انگیز می‌کنند و بهتر است فرصت تماشای آن را به هیچ عنوان از دست ندهید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فندق شکن و فلوت جادویی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن اسکروج : سرود کریسمس و انیمیشن هیولای دوست داشتنی من را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.