آفرینک
X

سریال قهرمانان نقابدار PJ Masks : Power Heroes (2023)

قهرمانان نقابدار PJ Masks

کارتون قهرمانان نقابدار PJ Masks : Power Heroes 2023 درباره سه دوست کوچولو است که با یک وسیله جادویی به ابرقهرمان تبدیل می‌شوند و با نیروهای بد مبارزه می‌کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • دوبله
  • 6+ سال

فصل 1 سریال قهرمانان نقابدار

معرفی سریال قهرمانان نقابدار

داستان این سریال جذاب و مهیج، با ماجراجویی سه دوست کوچولو به اسم‌های « کانر »، « گرگ » و « یلیا » شروع می‌شود. این سه دوست کوچولو، با استفاده از یک وسیله جادویی، می‌توانند خود را به سه ابرقهرمان نقابدار تبدیل کنند و هر بار با یک موجود بدجنس جدید، مبارزه نمایند! در سریال جدید قهرمانان نقابدار ، این سه دوست با چند ابرقهرمان جدید هم همراه خواهند شد تا با یک گروه قوی‌تر و بهتر، ماموریت‌های مهم خود را انجام دهند. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این سه دوست چه ماموریت‌هایی دارند و باید چه ماجراهایی را پشت سر بگذارند، تماشا کارتون کامل قهرمانان نقابدار با دوبله فارسی کامل را همراه فرزندان‌تان شروع کنید!

داستان کارتون قهرمانان نقابدار 2023 چیست؟

قسمت اول سریال قهرمانان نقابدار در فصل اول با سقوط یک شهاب‌سنگ شروع می‌شود. این شهاب‌سنگ باعث می‌شود که همه ابرقهرمان‌ها به موجوداتی بدجنس تبدیل شوند و به‌همین خاطر هم کانر، گرگ و امیلیا، به کمک دوستان تازه خود نیاز پیدا خواهند کرد. ربات PJ، آیس‌کیوب، بستت و چند ابرقهرمان قدرتمند دیگر، دوستان جدید سه قهرمان دوست‌داشتنی این کارتون هستند که از همان قسمت اول، ماجراجویی‌های جذاب‌شان را همراه یکدیگر شروع خواهند کرد. کمک به مردم شهر، تولدگرفتن برای همدیگر، مراقبت از هم در شرایط سخت و مقابله با موجودات بدجنس، تنها بخشی از ماجراجویی‌های جذاب کارتون ابرقهرمانان نقابدار است که هر کدام داستان فوق‌العاده خود را دارد!

نکات مثبت و آموزنده سریال قهرمانان نقابدار برای بچه‌ها

انیمیشن سریالی قهرمانان نقابدار در فصل 1 ، به‌خوبی توانست با ماجراهای ساده و روند داستانی قابل درک، نکات مهم و مثبتی به کودکان بیاموزد. طراحی کودکانه کاراکترها، قدرت‌های متنوع هر شخصیت و نوع رفتار هر کاراکتر، همه بخشی از موارد مثبت این کارتون هستند.
تماشا کارتون ابرقهرمانان نقابدار 2023 با دوبله فارسی ، نکات آموزنده‌ای برای بچه‌ها دارد که می‌توانید پس از اتمام هر اپیزود، راجع به آن با کودکان گفت‌وگو کنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

اهمیت فعالیت‌های گروهی و تاثیر آن در رسیدن به اهداف مختلف

در همه اپیزودهای کارتون قهرمانان نقابدار ، بچه‌ها می‌بینند که همه ابرقهرمان‌ها برای رسیدن به اهداف‌شان، به کمک دیگر اعضای گروه نیاز دارند. تکرار این موضوع از همان قسمت 1 سریال جدید قهرمانان نقابدار 2023 ، فرصت خوبی است که کمی بیشتر درباره این نکته مهم با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها یادآوری کنید که رسیدن به هدف با کمک بقیه اعضای گروه، خیلی ساده‌تر و سریع‌تر خواهد بود و به‌همین خاطر، همه انسان‌ها از کودکی باید نحوه انجام فعالیت‌های گروهی را یاد گرفته و در بخش‌های مختلف زندگی‌شان از آن استفاده کنند.

فریب‌دادن دیگران و عواقب ناخوشایند آن

در قسمت 4 کارتون PJ Masks : Power Heroes ، کودکان با داستانی تازه از تقابل دو ابرقهرمان مثبت با همدیگر، روبه‌رو می‌شوند. در این اپیزود، « کت‌بوی » از  « آیس‌کیوب » می‌خواهد که با استفاده از نیروهای خود، گلوله‌های برفی بسازد و با این کار، یک دردسر حسابی ایجاد می‌کند.
پس از اتمام این اپیزود، درباره ماجراهای این قسمت کمی بیشتر با بچه‌ها گفت‌وگو کرده و از آن‌ها بپرسید که چرا کار کت‌بوی اشتباه بود؟ پاسخ کودکان را به‌دقت گوش دهید و درباره فریب دادن اطرافیان و سواستفاده از توانایی بقیه، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که این رفتارهای مخرب، می‌توانند باعث از بین رفتن دوستی‌ها و روابط خوب زندگی انسان‌ها شوند و به همین دلیل، نباید چنین رفتاری را در زندگی شخصی‌شان تکرار کنند.

کمک خواستن از دیگران

حضور ابرقهرمانان جدید و ماجراهای مختلفی که از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون قهرمانان نقابدار 2023 رخ می‌دهند، فرصت ایده‌آلی است که درباره اهمیت توانایی کمک گرفتن از دیگران، با بچه‌ها حرف بزنید.
به آن‌ها بگویید که علاوه بر کمک کردن به دیگران، بچه‌ها و حتی بزرگترها باید توانایی کمک خواستن از دیگران، مشورت با اطرافیان و عدم خود برتربینی به‌دلیل داشتن مهارت‌های مختلف را یاد بگیرند. با اشاره به ماجراهای قسمت آخر کارتون قهرمانان نقابدار و نیاز بابانوئل به کمک ابرقهرمانان، به بچه‌ها بگویید که همه افراد دنیا در بخش‌های مختلفی از زندگی خود، به کمک دیگران نیاز خواهند داشت و این موضوع به هیچ عنوان ضعف نیست.

والدین پیش از پخش کارتون کامل PJ Masks : Power Heroes 2023 باید این نکات را به خاطر بسپارند

  • روند ساده داستان‌ها و ماجراهای قابل درک این سریال کارتونی، باعث شده که تماشا کارتون قهرمانان نقابدار برای کودکان 6 ساله به بالا مناسب باشد.

  • در صورتی که فرزندان شما از دیدن کاراکترهای منفی دچار تنش می‌شوند، حتما در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و به کودکان اطمینان دهید که هیچ خطری آن‌ها را تهدید نمی‌کند.

تماشا و دانلود کارتون جدید قهرمانان نقابدار با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان تماشا سریال کامل قهرمانان نقابدار 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک وجود دارد. علاوه بر تماشا آنلاین، امکان دانلود کارتون PJ Masks Heroes 2023 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید در یک شب تعطیل و آرام با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده به‌صورت آفلاین تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های ابرقهرمانان جدید و قدیمی در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون قهرمانان نقابدار لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دختران گربه ای و کارتون ماجراجویی در پاریس را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.