سریال دختران گربه ای Kitti Katz (2023)

دختران گربه ای Kitti Katz

کارتون دختران گربه ای Kitti Katz 2023 درباره سه دختر نوجوان به اسم‌های تبز، کیا و زامی است که به گربه‌های ابرقهرمان تبدیل شده‌اند و باید ماموریت مهم خود را با موفقیت به‌اتمام برسانند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 8+ سال

فصل 1 سریال دختران گربه ای

معرفی سریال دختران گربه ای

سه هم‌کلاسی در یک اردوی مدرسه به موزه، با هم دوست می‌شوند. در این اردوی هیجان‌انگیز، بچه‌ها وارد اتاق‌های مختلفی شده و بخش‌های مختلف موزه را از نزدیک می‌بینند. در همین حین، یک اتفاق عجیب رخ می‌دهد و یک نفر، تمام سنگ‌های قیمتی را می‌دزدد و با این کار، نفرین الهه باستانی را آزاد می‌کند! حالا و در این شرایط، دخترها با یک ماجرای غیرعادی روبه‌رو می‌شوند که می‌توانید با تماشا سریال جدید دختران گربه ای با دوبله فارسی کامل همراه فرزندتان ، از این اتفاقات اسرارآمیز باخبر شوید. این کارتون که با اسم «کیتی کتز» هم در ایران معروف شده است، نکات جالب و مهمی دارد که در ادامه، آن‌ها را با شما هم در میان می‌گذاریم!

خلاصه انیمیشن سریالی دختران گربه ای 2023 با دوبله فارسی چیست؟

تبز، کیا و زامی، ناگهان به بچه گربه تبدیل می‌شوند و حسابی از این اوضاع تعجب می‌کنند. در همین حین، یک گربه مرموز با آن‌ها صحبت کرده و ماموریت جدیدشان را به آن‌ها می‌گوید. دخترها کم‌کم متوجه می‌شوند که به ابرقهرمان‌های گربه‌ای تبدیل شده‌اند، هر کدام قدرت ویژه خود را دارند و حالا باید با استفاده از این قدرت‌های تازه، یک ماموریت مهم را انجام دهند! آن‌ها باید تمام سنگ‌های قیمتی را یافته و بازگردانند تا دوباره به حالت عادی خود برگردند و از احتمال نابودی کره زمین، جلوگیری کنند. آیا موفق خواهند شد؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال کافیست با فرزند خود کارتون Kitti Katz را با دوبله فارسی تماشا کنید!

تماشا کارتون Kitti Katz با دوبله فارسی چه پیام های مثبتی برای بچه ها دارد؟

این کارتون جذاب و مهیج، کودکان را وارد دنیای باستانی مصر و تقابل همیشگی خیر و شر می‌کند. بچه‌ها می‌توانند با دیدن هر قسمت از فصل اول کارتون دختران گربه ای، با بخشی از توانایی‌های کاراکترها آشنا شوند و همراه با آن‌ها، ماموریت آن اپیزود را به‌اتمام برسانند. تماشا انیمیشن سریالی دختران گربه ای با دوبله فارسی برای بچه‌ها، نکات مهم و مثبتی دارد که در ادامه، آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:

مسئولیت پذیری نسبت به جامعه

در قسمت اول سریال دختران گربه ای در فصل 1، بچه‌ها تبدیل‌شدن کاراکترهای اصلی به ابرقهرمان‌های گربه‌ای را می‌بینند. نکته جالب این‌جا است که کودکان در قسمت 2 کارتون Kitti Katz متوجه می‌شوند که کاراکترهای اصلی، علاقه‌ای به ابرقهرمانی ندارند و همان شرایط عادی خود را ترجیح می‌دهند.
این شرایط با اولین ماموریت، تغییر می‌کند. از این بخش کمک گرفته و با بچه‌ها درباره افزایش قدرت افراد و بیشترشدن مسئولیت هر فرد با توجه به میزان توانایی و جایگاه او، صحبت کنید. به آن‌ها بگویید با افزایش توانایی کاراکترها، آن‌ها احساس مسئولیت بیشتری دارند. این اتفاق با افزایش سن یا حضور خواهر و برادر کوچک‌تر، برای بچه‌ها هم رخ می‌دهد و بهتر است از الان با این موضوع آشنا شوند.

همکاری با هم

بر خلاف اغلب کارتون‌ها با محوریت ابرقهرمان‌ها که معمولا فقط یک سوپرهیرو تنها وجود دارد، در انیمیشن سریالی دختران گربه ای ، بچه‌ها متوجه می‌شوند که برای موفقیت در هر ماموریت، تبز، کیا و زامی باید کنار هم مبارزه کنند. تکرار این شرایط و نیاز به حضور هر سه ابرقهرمان نوجوان در کنار هم، اهمیت کار گروهی و موفقیت با حضور هم‌تیمی‌ها را به‌خوبی به کودکان آموزش می‌دهد.

داشتن پشتکار برای رسیدن به اهداف

از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون دختران گربه ای ، کاراکترها فقط و فقط یک هدف دارند و برای رسیدن به آن، انواع راه‌ها را امتحان می‌کنند. ناامید نشدن از شکست‌ها و داشتن پشتکار کافی، مهم‌ترین نکته‌ای است که می‌توانید با کمک این انیمیشن سریالی، به فرزندان خود بیاموزید. به آن‌ها بگویید که حتی ابرقهرمان‌ها، برای رسیدن به هدف خود باید ساعت‌های طولانی تمرین کنند، پشتکار داشته باشند و از شکست‌خوردن، ناامید نشوند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش فصل اول کارتون دختران گربه ای باید بدانند

  • با توجه به مضمون کارتون و دزدیده شدن سنگ‌های قیمتی، تغییر شکل کاراکترها و تکرار سکانس‌های مبارزه با نیروهای بدجنس، تماشای کارتون دختران گربه ای برای بچه‌های 8 ساله و بزرگتر، مناسب‌تر خواهد بود.

  • در بخش‌های مختلفی از این کارتون، بر جنبه‌های منفی مصر باستان و نفرین‌های آزاردهنده و خیالی تاکید شده است. به کودکان بگویید که تمدن مصر، یکی از جذاب‌ترین بخش‌های تاریخ است و اگر به این تمدن علاقه دارند، بهتر است از منابع دیگری هم برای آشنایی بهتر و بیشتر با آن، استفاده کنند.

  • مبارزه‌های دائمی، ممکن است این پیش‌زمینه را برای بچه‌ها ایجاد کند که تنها با مبارزه و خشونت فیزیکی می‌توان مشکلات را حل کرد. درباره این نوع تفکر با کودکان حرف بزنید و آن‌ها را به داشتن دیدی منطقی و استفاده از راه‌حل‌های عقلانی، تشویق کنید.

تماشا و دانلود کارتون جدید دختران گربه ای با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون Kitti Katz 2023 با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را رایگان و آنلاین، برای فرزندان خود پخش کنید. البته اگر بچه‌های شما هم به تماشای چندین و چند باره تمام قسمت های سریال دختران گربه ای علاقه دارند، دانلود کارتون دختران گربه ای با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک، به شما کمک خواهد کرد. پس از دانلود هر قسمت، می‌توانید آن اپیزود را با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از دیدن ماجراجویی‌ها و ماموریت‌های مهیج ابرقهرمان‌های گربه‌ای، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون دختران گربه ای لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون ماجراجویی در پاریس و کارتون پدرم شکارچی جایزه بگیر را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.