آفرینک
X

سریال اسپوکیز Spookiz (2015)

اسپوکیز Spookiz

کارتون اسپوکیز spookiz داستان شبانه کولا و فرانکی و کونگ کونگ زی زی است که شب‌ها وقتی انسان‌ها خواب هستند به مدرسه می‌آیند و به همراه معلم اسکلتیشون کلی ماجراهای بامزه تجربه می‌کنند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 5+ سال

فصل 1 سریال اسپوکیز

معرفی سریال اسپوکیز

سریال جدید اسپوکیز که با اسم کارتون شیطونک های اسپوکیز هم در ایران ترجمه شده، درباره چند بچه عجیب، بامزه و غیرعادی است که کنار هم، انواع اتفاقات خنده‌دار و جالب را تجربه می‌کنند. اگر می‌پرسید که چرا می‌گوییم غیر عادی، باید اشاره کنیم که این کوچولوهای بامزه، هیولا کوچولوهای معروف دنیای واقعی هستند که این بار قرار است در یک مدرسه، کنار هم درس بخوانند!

داستان کامل کارتون Spookiz

بعد از اینکه آخرین نگهبان مدرسه ابتدایی هم به خانه می‌رود، نوبت شیطونک‌های کوچولو می‌رسد که درس خود را شروع کنند. 5 دوست بامزه یعنی کولا، زی‌زی، فرانکی، گنگ‌گنگ، کبی و بالاخره مستر ریپر، به مدرسه آمده و ماجراجویی‌های خود را شروع می‌کنند. هر کدام از این بچه‌ها، یک شخصیت منحصر به‌فرد و البته توانایی اختصاصی خودش را دارد و با کمک همین مهارت‌ها، سعی می‌کنند مشکلات مختلفی را که ایجاد می‌شود، حل کنند. شاید بپرسید چه مشکلاتی؟ که باید در جواب بگوییم بهتر است هر چه زودتر یکی از اپیزودهای این کارتون جذاب را برای بچه‌ها پخش کنید که متوجه چالش‌های این پنج دوست عجیب و غریب شوید!

جزئیات مهم سریال خنده دار اسپوکیز

سریال جدید Spookiz با معرفی شخصیت‌های مشهور دنیا به بچه‌ها، شروع می‌شود. اغلب ماجراهای این سریال کارتونی، در مدرسه اتفاق می‌افتد و همان چالش‌هایی است که بچه‌ها در سنین آغاز مدرسه با آن مواجه می‌شوند. به همین خاطر، کودکان به‌راحتی می‌توانند ماجراهای پیش آمده را درک کنند. در قسمت 1 کارتون اسپوکیز همه کاراکترها وارد یک کلاس درس می‌شوند و بچه‌ها مشخصات ظاهری و البته ویژگی‌های هر کدام را در این اپیزود خواهند دید.
همه جزئیات این سریال کارتونی مثل طراحی شخصیت‌ها، دکور صحنه، صداگذاری‌ها و حتی آهنگ اسپوکیز در کارتون Spookiz ، علاوه بر کودکان توجه بزرگسالان زیادی را به خود جلب کرده است. همه قسمت ها سریال اسپوکیز در هر فصل، کوتاه و چند دقیقه‌ای است و هر بار، اتفاقات خنده‌دار، جالب و مهمی رخ می‌دهد که می‌توانید با کمک آن‌ها، چیزهای تازه‌ای را به بچه‌ها یاد بدهید.
پیشنهاد می‌کنیم با پخش آنلاین کارتون اسپوکیز با دوبله فارسی و تماشا هر قسمت آن همراه با بچه‌ها، چند دقیقه سرگرم‌کننده و مهیج را با هم سپری کنید و سپس، درباره مهم‌ترین اتفاقات آن اپیزود، با کودکان خود تبادل نظر داشته باشید.

پیام های مثبت کارتون Spookiz برای بچه ها

تماشا سریال کامل اسپوکیز برای بچه‌های بالای 3 سال کاملا مناسب است. در این رده سنی، بچه‌ها می‌توانند از شوخی‌های موجود در هر اپیزود لذت برده و البته نکات مثبت هر قسمت را به‌خوبی درک کنند. برخی از مهم‌ترین پیام‌های این سریال کارتونی شامل موارد زیر است:

  • کمک به همدیگر برای رسیدن به اهداف مختلف؛

  • انعطاف‌پذیری و پذیرش شرایط غیر قابل پیش‌بینی؛

  • سازش با اطرافیان و تلاش برای حفظ گروه دوستی؛

  • عدم قضاوت افراد از روی ظاهر؛

  • جلوگیری از تبعیض‌های مختلف نژادی و جنسیتی.

هر بار و در هر اپیزود، کاراکترهای اصلی با یک موضوع به ظاهر ساده روبه‌رو می‌شوند که در دقایق اول، نمی‌توانند رفتار مناسبی نسبت به آن نشان دهند. برای مثال در قسمت 2 سریال اسپوکیز در فصل 1 ، یکی از دندان‌های زی‌زی لق می‌شود. همه می‌خواهند به او کمک کنند، اما کبی با یک حرکت اشتباه، همه را ناراحت می‌کند. پس از تماشا این قسمت، می‌توانید درباره شوخی‌های اشتباه، درک موقعیت و انجام رفتار درست بر طبق آن، پذیرش اشتباه و البته عذرخواهی از بقیه، با کودکان صحبت کنید.
همه قسمت ها کارتون Spookiz علاوه بر سکانس‌های به‌شدت خنده‌دار و بامزه، نکات آموزشی مشابهی دارد. در قسمت 13 کارتون اسپوکیز در همان فصل اول، می‌توانید با بچه‌ها درباره کابوس‌ دیدن صحبت کنید. در قسمت 20 سریال Spookiz بچه‌ها با اهمیت کنترل خشم آشنا می‌شوند و هر بار، چند کاراکتر کارهای اشتباهی نیز انجام خواهند داد که با کمک رفتارهای آن‌ها، بچه‌ها بتوانند رفتار بد را از رفتار خوب، تشخیص دهند.
قسمت آخر سریال اسپوکیز در هر فصل، ماجراهای آن فصل را جمع‌بندی کرده و یک سرنخ جدید از فصل بعدی را به مخاطبان می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا همه قسمت ها سریال اسپوکیز همراه با کودکان، این فرصت را در اختیار آن‌ها بگذارید که تمام ماجراهای این کارتون جذاب و دوست‌داشتنی را درک کنند. البته باید توجه داشته باشید که با توجه به آن که کارتون اسپوکیز به صورت صامت و بی‌صدا تولید شده، دوبله فارسی برای آن وجود نداشته و بچه‌ها می‌توانند بدون هیچ مشکلی از تماشای این کارتون لذت ببرند.

تماشا و دانلود سریال اسپوکیز در آفرینک

در آفرینک امکان پخش کارتون اسپوکیز به‌صورت آنلاین وجود دارد و به‌راحتی می‌توانید اپیزودهای مختلف این کارتون را به‌صورت رایگان، برای بچه‌ها پخش کنید. البته علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Spookiz از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است و به‌راحتی می‌توانید اپیزودهای مورد علاقه بچه‌ها را دانلود کرده و به‌صورت آفلاین با هم ببینید. کاراکترهای مختلف اسپوکیز با چهره‌های خاص و رفتارهای دوست‌داشتنی، به بچه‌ها یادآوری می‌کنند که نباید بر اساس ظاهر، انسان‌ها را قضاوت کنند و همه می‌توانند علی‌رغم تفاوت‌ها، دوست‌های خوبی برای هم باشند.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون اسپوکیز لذت برد، به شما پیشنهاد می‌کنیم کارتون وودی هو و کارتون اوگی اوگی را نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.