آفرینک
X

سریال خاطرات قطره شبنم Dew Drop Diaries (2023)

خاطرات قطره شبنم Dew Drop Diaries

کارتون خاطرات قطره شبنم Dew Drop Diaries 2023 درباره سه فرشته کوچولوی بامزه است که سعی می‌کنند مشکلات کوچک انسان‌ها را خیلی مخفیانه حل کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.5 امتیاز
  • دوبله
  • 2+ سال

فصل 1 سریال خاطرات قطره شبنم

معرفی سریال خاطرات قطره شبنم

شما هم تا حالا به شکل خیلی عجیبی جوراب گمشده‌تان را در جایی پیدا کردید که قبلا چند بار آن‌جا را گشته بودید یا ناگهان متوجه شده‌اید که کلیدهای خانه درست کنار پای شما روی زمین افتاده‌اند؟ خب اگر جواب‌تان مثبت است، احتمالا فرشته‌ کوچولوهای خانه‌تان حسابی کارشان را بلدند! اگر دقیقا نمی‌دانید که منظور ما چیست، باید خیلی زود تماشا قسمت اول کارتون جدید خاطرات قطره شبنم با دوبله فارسی را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون خاطرات قطره شبنم 2023

در سریال کارتون خاطرات قطره شبنم ، سه فرشته دوست‌داشتنی یعنی فیبی‌رز با صدای جادویی و زیبا، آتنا با قدرت‌ جسمانی بسیار زیاد خود و ادن‌لیلی با توانایی صحبت با حیوانات، در یک خانه زیبا کنار انسان‌ها زندگی می‌کنند. البته انسان‌ها از حضور فرشته‌ها اصلا خبر ندارند و این سه پری کوچولو، کاملا مخفیانه ماموریت خودشان را انجام می‌دهند! حالا ماموریت‌شان چیست؟ آن‌ها در گوشه‌های خانه حضور دارند و هر بار که یک مشکل تازه برای اعضای خانواده به‌وجود می‌آید، باید کاملا پنهانی و به‌آرامی، بدون این‌که کسی متوجه حضورشان شود، برای کمک به انسان‌ها وارد عمل می‌شوند!

بچه‌ها با تماشا کارتون Dew Drops Diaries با دوبله فارسی چه نکات مثبتی یاد می‌گیرند؟

برای کودکانی که عاشق دنیاهای فانتزی و جادویی هستند، برنامه کودک خاطرات قطره شبنم فصل اول به یکی از بهترین و جذاب‌ترین کارتون‌های ممکن تبدیل خواهد شد. طراحی بسیار زیبای فضای کارتون همراه با بررسی مشکلات ساده و روزمره و تلاش برای حل‌کردن آن‌ها از طریق کاراکترهای اصلی، فضایی آموزنده و در عین حال جذاب و دوست‌داشتنی برای کودکان خواهد ساخت.
پس از اتمام تماشا هر اپیزود و از همان قسمت 1 سریال خاطرات قطره شبنم ، می‌توانید درباره نکات مهم و آموزنده این کارتون با هم گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که این برنامه کودک چه نکات مثبتی دارد، موارد زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

بررسی روش‌های کمک به دیگران

قسمت اول انیمیشن سریالی خاطرات قطره شبنم درباره کمک کردن به همدیگر است. این موضوع مهم اصلی‌ترین بخش این کارتون است که تا قسمت آخر کارتون خاطرات قطره شبنم ، هر بار به شکل متفاوتی به کودکان نشان داده می‌شود. پیداکردن وسایل گمشده، ایجاد فضای آرامش‌بخش برای بچه‌های خانواده، جلوگیری از گم‌شدن اسباب‌بازی‌ها و انواع موضوعات دیگر، در قسمت‌های مختلف فصل 1 سریال خاطرات قطره شبنم بررسی می‌شوند.
با دیدن این اپیزودها، می‌توانید با فرزندان‌تان راجع به اصول مهم کمک کردن به بقیه، حرف بزنید. انجام کارهای ساده در خانه و بر عهده‌گرفتن وظایف گوناگون، به‌خوبی می‌تواند ایده کمک به هم را از سنین کودکی به فرزندان شما آموزش دهد.
علاوه بر این می‌توانید در این بخش و با مثال‌زدن رفتار فرشته کوچولوها، به کودکان تاکید کنید که کمک به دیگران نباید به قیمت آسیب‌زدن به خود و در معرض خطر قرار گرفتن بچه‌ها تمام شود.

مواجه‌شدن با مشکلات و روش‌های حل مسئله

کاراکترهای اصلی در بخش‌های مختلف کارتون Dew Drops Diaries ، به دلیل ابعاد کوچک بدن‌شان و البته سن کمی که دارند، با موانع مختلفی مواجه می‌شوند. بچه‌ها در هر بخش از این کارتون می‌بینند که فرشته‌ها هر بار باید خلاقیت و نوآوری تازه‌ای را به کار ببرند تا به هدف خود برسند. تکرار این مسئله، به‌خوبی به بچه‌ها یاد می‌دهد که در صورت مواجه‌شدن با یک مانع یا رخ‌دادن یک مشکل، شرایط را بسنجند و یک روش مناسب برای حل آن به‌دست آورند.

مشکلات حضور در اجتماع و روش‌های حل آن

در قسمت 12 سریال خاطرات قطره شبنم ، یکی از کاراکترها باید یک ترانه را یاد بگیرد و آن را در جمع بخواند. ترس از اجرا و احتمال فراموش‌کردن شعر، در این اپیزود بررسی می‌شود و می‌توانید درباره این موضوعات مهم با فرزندان کم سن و سال خود، گفت‌وگو کنید. اگر آن‌ها هم در سنین مهدکودک یا پیش از مدرسه هستند و از انجام چنین کارهایی واهمه دارند، می‌توانید از این اپیزود کمک گرفته و آن‌ها را به اجرای نمایش‌های مشابه در خانه یا در دورهمی‌های دوستانه، تشویق کنید.

والدین پیش از پخش سریال خاطرات قطره شبنم باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • شرایط آرام و امن کارتون باعث شده که تماشا کارتون خاطرات قطره شبنم برای کودکان 2 ساله به بالا مناسب باشد.

  • ممکن است کودکان پس از تماشای این کارتون احساس کنند که در خانه و اطراف آن‌ها نیز موجودات اسرارآمیز وجود دارند و در برخی موارد این موضوع باعث ترس آن‌ها شود. حتما درباره این بخش با هم گفت‌وگو کرده و در صورت ترسیدن کودکان، به آن‌ها اطمینان دهید که حضور موجودات خیالی، تنها بخشی از یک داستان تخیلی است.

  • در برخی سکانس‌ها، کاراکترهای اصلی در معرض آسیب قرار می‌گیرند، اما هیچ لحظه استرس‌زا و خطرناکی در کارتون وجود ندارد.

تماشا و دانلود کارتون کامل خاطرات قطره شبنم 2023 با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون خاطرات قطره شبنم با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود کارتون Dew Drop Diaries با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، قسمت‌های مختلف سریال خاطرات قطره شبنم را در دورهمی‌های خانوادگی با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های پری‌ کوچولوها در کنار همدیگر حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون خاطرات قطره شبنم لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون کافه لوبیا و کارتون دختران رنگین کمان را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.