آفرینک
X

دکتر استرنج Doctor Strange (2007)

دکتر استرنج Doctor Strange

انیمیشن ویدیویی دکتر استرنج Doctor Strange داستان یکی از ابرقهرمان های خفن دنیا هست که مثل بقیه ابرقهرمان ها مثل آیرون من و کاپیتان آمریکا و هالک و اسپایدرم ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی دکتر استرنج

انیمیشن ویدیویی دکتر استرنج Doctor Strange داستان یکی از ابرقهرمان های خفن دنیا هست که مثل بقیه ابرقهرمان ها مثل آیرون من و کاپیتان آمریکا و هالک و اسپایدرمن همه تلاشش رو میکنه که دنیا یا شهرش رو از دست آدمهای شرور و بدجنس نجات بده. همه این قهرمان ها یک خصوصیت مشترک دارن که جزو محصولات سینمایی کمپانی مارول  Marvel هستن. دکتر استرنج یک جراح مغز و اعصاب خیلی کاردرست هست که زندگیش پر از موفقیت و علم و این چیزهاست. اون هیچ وقت به چیزی مثل جادو و جنبل و خرافات و این چیزها اعتقادی نداشت، برای یک آدم اهل علم این چیزها قابل قبول نیست ولی همه چیز از وقتی عوض شد که دکتر استرنج توی یک تصادف وحشتناک اتوموبیل تقریبن فلج شد. بعد از اینکه تونست بهبود پیدا کنه فهمید که دیگه دست هاش ازش فرمانبرداری نمیکنن و توانایی انجام کاری رو ندارن. برای یک دکتر که همه کارها رو با دستش انجام میده این یعنی تمام شدن زندگی حرفه ای و موفقیت و همه چیز. اما خارج از این دنیای علمی، جنگ بزرگی بین یک گروه از جادوگرهای خوب مثل هری پاتر و یک غول عجیب و غریب و بی شاخ و دم داره اتفاق میفته. این جادوگرهای خوب میتونن غول بی شاخ و دم رو شکست بدن ولی نه بدون یک قهرمان که پیشگویی شده به کمکشون میاد. فکر میکنید اون قهرمان کی هست؟ دکتر استرنج که امیدش رو به بهبود و برگشتن به زندگی عادی از دست داده بصورت اتفاقی با گروهی مخفی و جادویی توی تبت آشنا میشه. اون که هیچ امیدی برای زندگی عادی نداره به تبت میره تا با این گروه آشنا بشه. اونجا کلی اتفاق و حادثه عجیب انتظارش رو میکشه. اگه شما هم مثل من دوست دارید بدونید چه اتفاقاتی انتظار دکتر رو میکشه پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این کارتون هیجان انگیز و ماجراجویانه بشینید. زبان اصلی اون انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید با زیرنویس فارسی ببینیدش.

جزئیات ساخت انیمیشن ویدیویی دکتر استرنج Doctor Strange

کارگردان این انیمیشن پاتریک آرچیبالد Patrick Archibald هست و مثل بقیه قهرمان های مارول، دکتر استرنج هم در اصل یک کامیک بوک هست.