آفرینک
X

مولان 2 Mulan II (2004)

مولان 2 Mulan II

داستان انیمیشن مولان 2 / Mulan II در ادامه قسمت اول اتفاق می‌افته که مولان چین رو نجات داد و تونست نشان افتخاری چین رو از دست امپراطور دریافت کنه. موشو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.7 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی مولان 2

داستان انیمیشن مولان 2 / Mulan II در ادامه قسمت اول اتفاق می‌افته که مولان چین رو نجات داد و تونست نشان افتخاری چین رو از دست امپراطور دریافت کنه. موشو بعد از نجات چین توسط مولان تونسته بالاترین مقام رو نسبت به بقیه اجداد به دست بیاورد و آن‌ها رو مجبور کرده تا هر روز بهش خدمت کنند. ماجرا از زمانی شروع می‌شه که یک ماه بعد از ماجراهای قسمت اول، مولان در حال کار کردن در مزرعه و رسیدگی به کارهای روزانه‌اش هست که چند تا از بچه‌های روستا از او می خواهند تا بهشون فنون رزمی رو آموزش بدهد. در حین تمرینات آن‌ها، ژنرال شانگ از راه می‌رسه و مولان بچه‌ها رو به خانه می‌فرسته و همراه با او به کنار رودخانه می‌رود. آنجا ژنرال شانگ از مولان تقاضای ازدواج می‌کنه و او هم قبول می‌کنه. موشو با شنیدن خبر ازدواج آن‌ها خوشحال می‌شه و این خبر رو به اجداد می‌دهد. آن‌ها با فهمیدن این خبر خیلی خوشحال می‌شوند، چون وقتی یک زن ازدواج می‌کنه، اجداد همسرش وظیفه حفاظت از او رو بر عهده می‌گیرند و موشو با ازدواج مولان از کارش بر کنار می‌شه. موشو که از این خبر خیلی ناراحت شده، دنبال راهی می‌گرده که بتونه مقامش رو پس بگیرد.  

در بین مراسم ازدواج قاصدی از سوی امپراطور از راه می‌رسه و پیغام سلطنتی رو به شانگ و مولان می‌دهد. آن‌ها در حال آماده شدن برای رفتن به قصر امپراطور هستند که پدر و مادر مولان هدیه‌ای رو به آن‌ها می‌دهند. این هدیه نمادی از قرارگیری تضادها در کنار یکدیگر هست. آن‌ها به دلیل تفاوت‌هایی که شانگ و مولان دارند، این هدیه رو بهشون می‌دهند. موشو که این صحنه رو ‌می‌بینه، می‌فهمه که مولان و شانگ تضادهایی دارند که با استفاده از آن‌ها می‌تونه، ازدواجشون رو به هم بزنه تا بتونه به کار قبلی خود برگردد.

تا الان فهمیدیم که مولان و ژنرال شانگ برای انجام یک مأموریت سری به سمت قصر امپراطور می‌روند. به نظرتون این مأموریت چیه؟ خودتون انیمیشن زیبای مولان 2 رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن مولان 2، ژنرال شانگ، مولان، موشو و جیرجیرک هستند.

در صورتی که از انیمیشن مولان 2 خوشتون اومده، انیمیشن مولان 1 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن مولان 2 Mulan II

او مأموریتی دارد که باید در آن شرکت کند، درست بعد از مراسم ازدواجش.