آفرینک
X

فروزن Frozen (2013)

فروزن Frozen

انیمیشن فروزن Frozen پرفروشترین انیمیشن دنیاست. این فیلم جذاب که با اسم یخ زده هم شناخته میشه از روی داستان معروف ملکه برفی ساخته شده. السا و انا دخترهای پا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی فروزن

انیمیشن فروزن Frozen پرفروشترین انیمیشن دنیاست. این فیلم جذاب که با اسم یخ زده هم شناخته میشه از روی داستان معروف ملکه برفی ساخته شده. السا و انا دخترهای پادشاه هستن. مشکل اینجاست که السا قدرت جادویی خطرناکی داره.

السا ملکه برفی هست و دست به هر چیزی بزنه اون رو تبدیل به یخ و برف میکنه. اون حتی یکبار نزدیک بود خواهرش آنا رو هم تبدیل به آدم برفی کنه! ولی خوب، به خیر گذشت. اما بخاطر یک اتفاق دیگه السا کل کشورش رو در زمستان ابدی فرو برد. السا که از کاری که کرده و قدرت عجیب و خطرناکش بشدت ناراحته از شهرشون فرار میکنه و توی یک کوه بلند و یخ زده خودش رو محبوس میکنه. حالا خواهرش آنا ، به همراه یک مرد کوهستانی به اسم کریستوف و گوزنش به دنبال السا میرن تا پیداش کنن.

اولاف، آدم برفی که السا و آنا با هم ساخته بودن هم همراهشون هست. بنظرتون اونها میتونن سرمای کوهستان یخ زده رو تحمل کنن؟السا میتونه قدرتش رو کنترل کنه؟عشق خواهری قویتره یا جادوی یخی؟اگه میخواید بفهمید چه اتفاقاتی توی این کارتون می افته وقت رو از دست ندید و به تماشای این انیمیشن کمدی و ماجراجویانه بشینید. انیمیشن فروزن Frozen و یا یخ زده جایزه اسکار بهترین پویانمایی سال 2013 و بهترین آهنگ متن رو به دست آورده. در پایان سال 2013 هم در رتبه هفتم پرفروشترین فیلمهای تاریخ هالیوود قرار گرفت.

شخصیتهای انیمیشن فروزن Frozen

آنا: خواهر مهربون و خوش قلب داستان.

السا: خواهر زیبایی که نمیدونه با قدرت جادوییش چکار کنه.

کریستوف: پسر کوهستانی که در برابر سرما بشدت مقاومه.

اولاف: آدم برفی که خواهرها درستش کردن. اولاف عاشق آغوشهای گرمه.

پبی بزرگ: رئیس ترول ها و یک پیرمرد بسیار دانشمند.

شاهزاده هانس: اون که برای ازدواج با یکی از خواهرها به اراندال اومده با یک طوفان یخ روبه رو میشه.  

با شخصیت های این انیمیشن موفق قسمتهای کوتاهی هم ساخته ان که شما میتونید در آفرینک ببینیدشون.