فرزند ماه کامیاری Child of Kamiari Month (2021)

فرزند ماه کامیاری Child of Kamiari Month

انیمیشن فرزند ماه کامیاری Child of Kamiari Month درباره دختر نوجوانی به اسم کانا است که باید بتواند با یک ماجراجویی هیجان‌انگیز، غم از دست دادن مادرش را بپذیرد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 5.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 8+ سال
  • FHD

معرفی فرزند ماه کامیاری

کانا دختر 12 ساله‌ای است که پس از بیماری طولانی مادرش، او را از دست می‌دهد. این اتفاق، تاثیر بسیار زیادی بر همه جنبه‌های زندگی او گذاشته و حتی باعث می‌شود که ورزش مورد علاقه‌اش یعنی دو را نیز کنار بگذارد. یک سال از این واقعه می‌گذرد و حالا، کانا در یک شرایط سخت قرار گرفته است. او متوجه می‌شود که از خاندان خدایان است و باید یک ماموریت مهم را انجام دهد. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که ماموریت مهم کانا چیست و او باید چه کارهایی انجام دهد، بهتر است هر چه زودتر تماشا انیمیشن سینمایی ماه کامیاری با دوبله فارسی کامل را همراه با فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه انیمه فرزند ماه کامیاری

کانا یک سال پس از درگذشت مادرش متوجه می‌شود که او از خاندان خدایان است و برای یک تجمع مهم در سرزمین مقدس، باید یک ماموریت طولانی را همراه با دوست همیشگی خود یعنی شیرو، خرگوش سفید و دوست‌داشتنی و یک اهریمن به اسم یاشا، آغاز کند. آن‌ها باید به گوشه‌های مختلف کشور ژاپن سفر کنند و در مسیر خود، انواع هدایای مقدس را جمع کرده و هر چه سریع‌تر خود را به تجمع برسانند. حالا و در این شرایط، کانا باید سوگ خود را بپذیرد، با آن کنار بیاید و چالش‌های مختلف موجود در مسیرشان را حل کند. آیا موفق خواهد شد؟

تماشا انیمیشن سینمایی Child of Kamiari Month با دوبله فارسی چه نکات آموزنده‌ای برای کودکان دارد؟

برنامه کودک فرزند ماه کامیاری با زبانی کودکانه و قابل درک، یکی از مهم‌ترین معضلات انسان‌ها یعنی سوگواری و مراحل آن را به بچه‌ها و بزرگترها نشان می‌دهد. روند جذاب داستان همراه با طراحی بی‌نظیر همه جزئیات انیمیشن، باعث شده‌اند که این انیمه یکی از بهترین گزینه‌ها برای یک دورهمی خانوادگی باشد.
رفتار کاراکتر اصلی و نحوه مواجهه او با اتفاقات مختلف، فضای بسیار مناسبی برای گفت‌وگو برای شما ایجاد خواهد کرد. انیمه The Child of Kamiari Month نکات مهم و مثبتی دارد که می‌توانید پس از اتمام آن، با فرزندان خود درباره آن‌ها حرف بزنید. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمه شامل موارد زیر هستند:

پذیرفتن سوگ و عدم انکار آن

مهم‌ترین و اصلی‌ترین ماجرای این انیمه، نحوه مقابله کاراکتر اصلی با سوگ مادرش است. کانا عقیده دارد که به قدر کافی محکم و قوی نیست و نمی‌تواند این غم را تحمل کند. این مسئله با خشم و نادیده‌گرفتن این غم، ترکیب شده و شرایط بسیار سختی را برای کانا ایجاد می‌کند.
از این بخش از انیمیشن کمک گرفته و به بچه‌ها بگویید که غم از دست دادن یک فرد عزیز، احساسات بسیار ناخوشایند و متناقضی را برای همه ایجاد می‌کند. با وجود این، همه ما باید بدانیم که تنها با پذیرفتن غم و سوگ خود، به‌رسمیت شناختن آن و تلاش برای سازگار شدن با شرایط جدید، می‌توانیم آن را پشت سر بگذاریم. اگر به‌تازگی کودکان شما چنین شرایطی را تجربه کرده‌اند، بعد از تماشای کارتون فرزند ماه کامیاری فرصت خوبی است که درباره احساسات آن‌ها با هم حرف بزنید، اجازه دهید که غم‌شان را با شما در میان بگذارند و با کمک هم، این حس‌های منفی را در وجود کودکان کمتر کنید.

عدم اهمیت اول شدن و برنده بودن در هر شرایطی

در انیمه Child of Kamiari Month ، یکی دیگر از موضوعات بسیار مهمی که اغلب کودکان با آن مواجه هستند، بررسی می‌شود. بچه‌ها در این انیمیشن می‌بینند که اول‌شدن، برنده‌بودن و بهترین بودن در هر شرایطی، اصلا اهمیت زیادی ندارد و نباید این مسئله به هدف اصلی آن‌ها و وسواس زندگی‌شان تبدیل شود.
علاوه بر بچه‌ها، این بخش تلنگر خوبی برای اغلب والدینی است که می‌خواهند هر طور شده و بدون توجه به علایق، استعدادها و توانایی فرزندان‌شان، آن‌ها را به رتبه اول در هر حوزه‌ای برسانند. به بچه‌ها بگویید که درس، مسابقه‌های ورزشی و هر نوع رقابت دیگری، برنده و بازنده دارد و قرار نیست که آن‌ها همیشه و در هر شرایطی، برنده شوند.

از خودگذشتگی و کمک به دیگران

کانا در لحظات سخت و دشوار، تلاش می‌کند که با از خودگذشتگی و کمک به دیگران، شرایط بهتری را برای همه ایجاد کند. درباره این خصوصیت اخلاقی کاراکتر اصلی با هم حرف بزنید و رفتار متضاد آن یعنی خودخواهی را به بچه‌ها معرفی کنید. به کودکان بگویید که از خودگذشتگی بیش از حد و خودخواهی زیاد، هر دو بسیار بد هستند و انسان‌ها باید بتوانند نقطه توازن را در زندگی خود بیابند.

نکات مهمی که والدین پیش از پخش انیمه سینمایی فرزند ماه کامیاری باید به خاطر بسپارند

  • حضور اهریمن‌ها و بررسی موضوعات ناراحت‌کننده، باعث شده که تماشا کارتون فرزند ماه کامیاری برای کودکان 8 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • درگذشت مادر کاراکتر اصلی، ممکن است برای کودکانی که به‌تازگی از یکی از والدین خود جدا شده‌اند، حساسیت‌زا باشد. در این صورت، در کنار کودکان بمانید و پس از اتمام کارتون هم درباره احساسات بچه‌ها با هم حرف بزنید.

  • به بچه‌ها یادآوری کنید که انجام چنین ماموریت سختی بدون حضور یک بزرگتر، امکان‌پذیر نیست و این انیمه، تنها یک داستان غیر واقعی است.

تماشا و دانلود انیمیشن سینمایی فرزند ماه کامیاری با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین انیمه فرزند ماه کامیاری با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این کارتون را آنلاین و رایگان برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Child of Kamiari Month با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. بعد از دانلود، می‌توانید این کارتون را آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کانا، شیرو و یاشا، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فرزند ماه کامیاری لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن به پیش و انیمیشن بامبی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.