آفرینک
X

سریال پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda

پاندای کونگ فو کار Kung Fu Panda

در سریال پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness با کلی داستان جدید از پو و دوستهای کونگ فو کار و استاد شیفو روبه رو ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.2 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 3 سریال پاندای کونگ فو کار

فصل 2 سریال پاندای کونگ فو کار

فصل 1 سریال پاندای کونگ فو کار

معرفی سریال پاندای کونگ فو کار

در سریال پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness با کلی داستان جدید از پو و دوستهای کونگ فو کار و استاد شیفو روبه رو میشیم. اگه فکر میکنید که قسمتهای سینمایی پاندای کونگ فو کار براتون کم بوده و احتیاج به داستانهای بیشتری دارید پس توی همین صفحه بمونید و حسابی حال کنید.

توی این مجموعه همچنان پو رو در حال آموزش کونگ فو میبینیم، آخه استاد کونگ فو شدن چیزی نیست که به همین راحتی به دست بیاد و احتیاج به سالها تلاش و تمرین داره. البته اون کارهای عادیش مثل جنگیدن، آموزش دادن، پرحرفی کردن و پرخوری کردن و بقیه کارهای روزمره یک پاندای خپل رو انجام میده. اون حالا در یک سربازخانه همراه با پنج خشمگین دیگه زندگی میکنه و مسئولیت های خیلی زیاد و سختی هم داره که برای یک خرس شکمو واقعن زیاده.

این مجموعه در اصل از شبکه نیکل اودئون Nickelodeon پخش شده که از کارهای دیگه این شبکه میتونید سریال افسانه کورا رو ببینید. از سال 2011 تا 2016 سه فصل از این انیمیشن تولید و پخش شده.

جزئیات ساخت سریال پاندای کونگ فو کار: افسانه های شگفت انگیز Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

زبان اصلی این مجموعه هم انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی ببینید.