آفرینک
X

آخرین بازی The Last Game (2014)

آخرین بازی The Last Game

انیمیشن کوتاه آخرین بازی The Last Game پر از حس غرور و افتخار و هیجان هست. با کلی از بازیکن های معروف فوتبال دنیا، مثل زلاتان و رونالدو و نیمار و کلی دیگه ا ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی آخرین بازی

انیمیشن کوتاه آخرین بازی The Last Game پر از حس غرور و افتخار و هیجان هست. با کلی از بازیکن های معروف فوتبال دنیا، مثل زلاتان و رونالدو و نیمار و کلی دیگه از بازیکن ها. توی دورانی که فوتبال کلی طرفدار و مخاطب داره و همه آدمهای دنیا با تیم ها و بازیکن هاشون حال میکنن و خوشحال هستن، یکدفعه سر و کله یک دانشمند پیدا میشه. یک دانشمند که میخواد قوانین رو به هم بریزه و اوضاع رو عوض کنه. اون تونسته بازیکن های مکانیکی رو تولید کنه و اسمشون رو بگذاره کلون. اونها بدون هیچ خطا و اشتباهی بازی میکنن و قدرتمند تر و دقیق تر از بازیکن های معمولی هستن. با همچین وضعی برای بازیکن های بزرگ فوتبال چی پیش میاد، برای فوتبالیست ها؟ اونها قراره چطوری با همچین غول هایی مسابقه بدن؟ خوب، بگذارید یک خبر بد بهتون بدم، اونها اصلن نمیتونن با کلون ها رقابت کنن، همینجور تک تک از زمین های بازی بیرون میرن و بازنشسته میشن و مشغول کارهای دیگه میشن. یعنی قراره فوتبال کلن دست کلون ها بیفته؟ شعار اونها این هست که فوتبال غیرقابل پیش بینی هست و ما اون رو قابل پیش بینی میکنیم. یعنی دیگه قرار نیست زلاتان و رونالدو رو توی زمین فوتبال ببینیم؟ خوب، اگه شما هم مثل من هیجان زده هستید که بدونید چه اتفاقاتی برای فوتبال و دنیای پرهیجان اون میفته وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای انیمیشن کوتاه آخرین بازی بشینید. زبان اصلی اون انگلیسی هست و شما در آفرینک میتونید اون رو با زیرنویس فارسی ببینید.

جزئیات ساخت انیمیشن کوتاه آخرین بازی The Last Game

این انیمیشن درواقع یکی از تبلیغات شرکت نایک Nike هست ولی از اونجایی که خیلی خوب و باحال و سرگرم کننده است حیفه که به عنوان یک انیمیشن کوتاه نگاهش نکنیم.