آفرینک
X

رعایت نوبت Penguins : 3-2-1 Trouble on Planet Wait-Your-Turn (2003)

رعایت نوبت Penguins

انیمیشن رعایت نوبت 3-2-1 Penguins : Trouble on Planet Wait-Your-Turn داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های جیسون و میشل هستش. ماجرا از جایی شروع می‌شه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلستان
  • 7.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی رعایت نوبت

انیمیشن رعایت نوبت 3-2-1 Penguins : Trouble on Planet Wait-Your-Turn داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های جیسون و میشل هستش. ماجرا از جایی شروع می‌شه که جیسون و میشل همراه با والدینشون به سمت خونه مادربزرگ می‌روند تا تابستون رو تو خونه مادربزرگ در پوکونوس پنسیلوانیا بگذرونند. میشل خونه مادربزرگ رو دوست داره ولی جیسون فکر می‌کنه که موندن در آنجا خیلی خسته کننده هستش و دوست داره تا با دوستانش در کمپ تابستونی فضایی باشه. پدر می‌گه که پدربزرگ ساختن کلبه رو دقیقا وقتی که خودش هم سن و سال دو قلوها بوده، تموم کرده و بچه‌ها نباید کاری کنند که مادربزرگ ناراحت بشه.

مادربزرگ به استقبالشون می‌آید و بچه‌ها رو بغل می‌کنه ولی والدین مجبورند تا آن‌ها رو ترک کنند تا بتونند به پروازشون برسند. والدین قبل از رفتن یه بازی ویدئویی به جیسون می‌دهند تا او دیگه از اینکه با دوستانش در کمپ تابستونی نیست، ناراحت نباشه. آن‌ها به او می‌گویند که اجازه بدهد تا میشل هم با رعایت نوبت، بازی کنه. او وقتی که وارد خونه می‌شه با یه صحنه عجیب رو به رو می‌شه و می‌بینه که تلویزیون مادربزرگ قدیمی هستش و نمی‌دونه که می‌تونه باهاش بازی کنه یا نه. به همین دلیل هم جیسون تمام تلاشش رو می‌کنه تا بتونه تلویزیون رو ارتقا بدهد و بازی رو بهش وصل کنه. وقتی که کارش تموم می‌شه میشل رو می‌بینه که دسته بازی رو دستش گرفته و آماده بازی کردن، هست. جیسون بهش می‌گه که پدر بازی رو به او داده و او بوده که تونسته تلویزیون رو برای بازی کردن، آماده کنه بنابراین باید اولین نفر بازی کنه و میشل هم می‌گه که نوبت اونه که بازی کنه و چون بحثشون به جایی نمی‌رسه، سر اینکه کدومشون باید اول بازی کنند، دعواشون می‌شه.

تا الان فهمیدیم که جیسون و میشل دارن سر اینکه کدوم یکیشون اول بازی کنه با هم دعوا می‌کنند. نتیجه دعواشون چی می‌شه؟ خودتون انیمیشن زیبای رعایت نوبت رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن رعایت نوبت، جیسون، میشل، مادربزرگ، فیجل، زیجل و میجل هستند.

در صورتی که از انیمیشن رعایت نوبت خوشتون اومده، انیمیشن غرور رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن رعایت نوبت 3-2-1 Penguins : Trouble on Planet Wait-Your-Turn

این انیمیشن به کارگردانی Ron Smith و محصول شرکت Big Idea Productions هستش که در سال 2003 ساخته شده.