آفرینک
X

مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان My Hero Academia : Heroes Rising (2019)

مدرسه قهرمانانه من My Hero Academia

انیمیشن مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان My Hero Academia : Heroes Rising درباره نسل جدید ابرقهرمان‌ها است که باید به‌تنهایی با نیروهای شرور مبارزه کنند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • ژاپن
  • 7.8 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 10+ سال
  • FHD

معرفی مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان

تا حالا به این فکر کرده بودید که اگر همه ابرقهرمان‌ها بازنشست شوند، چه کسی قرار است وظایف سخت و مهم آن‌ها را به عهده بگیرد؟ باید بگوییم که با تماشا انیمه سینمایی مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان با دوبله فارسی همراه با بچه‌ها، می‌توانید به جواب سوال خود برسید! در این کارتون جذاب که با اسم‌های دیگری مثل « مدرسه قهرمانانه من : خیزش قهرمانان » و « آکادمی قهرمانانه من : قهرمانان بر می خیزند » هم در ایران مشهور شده است، داستان ماموریت مهم کلاس 1-A به جزیره نابو را می‌بینیم. اگر نمی‌دانید این ماموریت چه ماجرایی دارد، همراه ما باشید که در ادامه، داستان این کارتون و نکات مهم آن را برای شما هم تعریف کنیم!

خلاصه انیمه مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان چیست؟

در جزیره نابو، ابتدا همه چیز عالی است و اصلا ماموریت بچه‌ها بیشتر شبیه یک تعطیلات جذاب به نظر می‌رسد. آن‌ها به مردم برای تعمیر تراکتور یا پیداکردن بچه‌های گمشده کمک می‌کنند تا اینکه اوضاع حسابی عوض می‌شود. یکی از بچه‌ها به اسم «کاتسوما»، یک قدرت فوق‌العاده دارد که با کمک آن، می‌تواند همه چیز را بارها و بارها، بازتولید کند. حالا و در این شرایط، یک موجود بدجنس به اسم «ناین»، به‌شدت این قدرت را می‌خواهد و برای به‌دست آوردن آن، به جزیره حمله می‌کند! بچه‌های کلاس 1-A هم الان به‌تنهایی و فقط با کمک همدیگر، باید از خودشان، جزیره، مردم ساکن در آن‌جا و تقریبا همه کره زمین، محافظت کنند!

تماشا انیمیشن My Hero Academia : Heroes Raising چه پیام های مثبتی برای کودکان دارد؟

کارتون مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان بر اساس سریالی به همین اسم ساخته شده است و کودکان می‌توانند ماجرای مهیج اولین ماموریت سخت و واقعی کلاس 1-A را در این کارتون ببینند. این کارتون سینمایی جذاب به‌راحتی توجه کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان علاقمند به انیمه را جلب می‌کند و می‌توانید این انیمیشن را در یک شب تعطیل با دیگر اعضای خانواده تماشا کنید. پس از تماشا انیمیشن مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان با دوبله فارسی می‌توانید با بچه‌ها و نوجوانان، درباره برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت آن گفت‌وگو کرده و چیزهای تازه‌ای به آن‌ها بیاموزید.

همکاری با همدیگر برای حل مشکلات

قهرمانان در هر کدام از بخش‌های این انیمیشن، به کمک همدیگر نیاز دارند. آن‌ها برای انجام تمام کارها، به هم کمک می‌کنند و این موضوع در ماموریت‌های ساده و ماجرای اصلی و نهایی هم تکرار می‌شود. درباره اهمیت این رفتار و تاثیر مشارکت در کارها برای پیروز شدن، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که انجام کارها به‌صورت گروهی، می‌تواند چالش‌ها را کمتر کرده و اجرای یک ماموریت سخت و پیچیده را به یک کار آسان و راحت، تبدیل کند.

بررسی رفتارهای اشتباه کاراکتر منفی

ضدقهرمان در انیمه مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان ، دارای انواع رفتارهای اشتباه و منفی است. او به‌شدت حسود است، از نابودکردن جزیره یا ساکنان آن اصلا ناراحت نمی‌شود و می‌خواهد برای رسیدن به اهداف خودخواهانه خود، هر کاری که لازم است، انجام دهد. این موضوع می‌تواند به‌صورت خیلی ساده‌تر، در رفتارهای روزمره کودکان یا نوجوانان دیده شود.
درباره عواقب چنین تفکری با هم گفت‌وگو کنید. نظر بچه‌ها را نسبت به این رفتارها بپرسید و روش‌های جایگزین برای به‌دست آوردن نیرو، مهارت یا توانایی جدید را با هم مرور کنید. پیشنهاد می‌کنیم که بدون اشاره مستقیم به رفتار فرزندان خود، یکی از اشتباهات ضد قهرمان را که مشابه رفتار کودک شما است، انتخاب کنید. به‌صورت خاص، درباره آن با بچه‌ها حرف بزنید و رفتار جایگزین را از طریق بررسی آن اشتباه، به آن‌ها بیاموزید.

باور به خود و داشتن اعتماد به‌نفس

یکی از مهم‌ترین پیام‌های انیمیشن مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان این است که برای ابرقهرمان بودن، به توانایی‌های ابرانسانی نیازی ندارید و با همان رفتارهای خوب انسانی، می‌توانید به یک قهرمان واقعی تبدیل شوید. از این بخش کمک بگیرید و درباره باور به خود و توانایی‌های فردی، با بچه‌ها و نوجوانان حرف بزنید. 

نکاتی که والدین پیش از پخش انیمیشن مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان باید به خاطر بسپارند

  • جدا شدن از والدین، حضور در یک جزیره دوردست و مبارزه‌های پی‌درپی، باعث شده که تماشای این کارتون برای کودکان 12 ساله و بزرگتر، مناسب باشد.

  • کودکان در بخش‌های مختلف می‌بینند که کاراکترهای مثبت هم برای حل مشکلات خود، از مبارزه و خشونت استفاده می‌کنند. این بخش را با هم بررسی کرده و اشتباه‌بودن چنین تفکری را به کودکان نشان دهید.

  • درباره ماموریت سخت ابرقهرمانان جوان بدون حضور هیچ فرد بزرگتری در انیمیشن مدرسه قهرمانانه 2 ، با هم حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که چرا این کار، اشتباه است و نبود فرد راهنما، چه عواقب بدی برای بچه‌ها خواهد داشت.

تماشا و دانلود انیمه مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن سینمایی مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان 2019 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن My Hero Academia : Heroes Rising 2019 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید این کارتون را دانلود کنید و در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده آن را تماشا کرده و از دیدن ماموریت جذاب و مبارزه‌های مهیج ابرقهرمانان جوان، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن مدرسه قهرمانانه من : ظهور قهرمانان لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن شگفت انگیزان 1 و انیمیشن مرد عنکبوتی : به درون دنیای عنکبوتی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.