آفرینک
X

خانواده شگفت انگیز The Secret Saturdays (2008)

خانواده شگفت انگیز The Secret Saturdays

انیمیشن خانواده شگفت انگیز The Secret Saturdays داستان یه پسربچه یازده ساله هستش که همراه با والدینش درباره موجودات عجیبی به اسم کریپتیدها تحقیق می‌کنه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • HD

معرفی خانواده شگفت انگیز

انیمیشن خانواده شگفت انگیز The Secret Saturdays داستان یه پسربچه یازده ساله هستش که همراه با والدینش درباره موجودات عجیبی به اسم کریپتیدها تحقیق می‌کنه. زک ستردی همراه با درو و داک، والدینش، بخشی از یه سازمان علمی سری به اسم دانشمندان سری رو تشکیل می‌دهند. وظیفه این سازمان حفاظت از نژاد بشر در برابر موجودات مخوف و پنهان هستش. خانواده ستردی تلاش می‌کنه که راز وجود این موجودات فاش نشه تا امنیت نژاد بشر و این هیولاها حفظ بشه. زک و والدینش در جستجوی هیولاهای کریپتیدی به سرتاسر جهان، دریاها و کوه‌ها سفر می‌کنند تا بتونند، معابد کهن و غارهای بی انتهایی رو شناسایی کنند که هیولاهای کریپتیدی توش زندگی می‌کنند یا اینکه قبلا زندگی می‌کردند. آن‌ها با این کار می‌تونند هیولاهای کریپتیدی رو پیدا کنند و روی آن‌ها مطالعه کنند.

بعد از مدتی خانواده شگفت انگیز با یه سری از هیولاها که هدف مشترکی باهاشون دارند، همراه می‌شوند. این گروه در بعضی از سفرهاشون با شرورترین هیولاهای کریپتیدی برخورد می‌کنند و باید برای دفع شرشون با آن‌ها بجنگند تا نتونند به زمین صدمه‌ای برسونند. آن‌ها در بعضی از سفرهاشون هم باید با آدم‌های خبیثی مثل ون روک و آرگوست رو به رو بشوند. ون روک که یه مزدور ماسک دار هستش، موجودات کریپتیدی رو زندانی می‌کنه و شکنجه می‌ده. آرگوست شیطان صفت می‌خواد نقشه‌های شیطانیش رو پشت سریال‌های تلویزیونی که پخش می‌کنه، عملی کنه و می‌خواد هیولایی به اسم کور رو پیدا کنه تا با کنترل اون بتونه ارتشی از هیولاهای وحشی رو تشکیل بدهد. ستردی‌ها هم که از نقشه آرگوست خبردار شدند، به دنبال کور هیولا می‌گردند تا بتونند قبل از آرگوست اونو پیدا کنند.

تا الان فهمیدیم که زک همراه با والدینش از یک طرف و آرگوست از طرف دیگه به دنبال کور هستند. به نظرتون کدومشون اول کور رو پیدا می‌کنند؟ خودتون انیمیشن زیبای خانواده شگفت انگیز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خانواده شگفت انگیز، زک، درو، داک، فیسکرتون و کمودو هستند.

در صورتی که از انیمیشن خانواده شگفت انگیز خوشتون اومده، انیمیشن بن تن رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خانواده شگفت انگیز The Secret Saturdays

این انیمیشن محصول مشترک کمپانی‌های کارتون نتورک و پورچ لایت اینترتینمنت و به کارگردانی اسکات جرالدز در سال 2008 هستش.