آفرینک
X

بره ناقلا : فارماگدون A Shaun the Sheep Movie : Farmageddon (2019)

بره ناقلا A Shaun the Sheep Movie

انیمیشن بره ناقلا : فارماگدون A Shaun the sheep Movie : Farmageddon درباره سقوط یک سفینه فضایی در نزدیکی مزرعه و آشنا شدن گله با یک موجود بامزه فضایی است! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 6.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی بره ناقلا : فارماگدون

شاید شما هم تا الان فکر می‌کردید که همه موجودات فضایی، بدجنس و خطرناک هستند که در این صورت باید تماشا کارتون سینمایی بره ناقلا : فارماگدون 2019 همراه با بچه‌ها را به شما پیشنهاد بدهیم! این کارتون مهیج که با اسم‌های دیگری مثل « بره ناقلا : مسافر فضایی » و « بره ناقلا : مسافری از فضا » هم در ایران مشهور شده است، با سقوط یک سفینه در نزدیکی محوطه مزرعه شروع می‌شود. مثل همیشه، بره ناقلا و همه دوستان او، ماجرای تازه‌ای برای کشف کردن دارند و در اولین فرصت، با موجود فضایی دوست‌داشتنی و بامزه، دوست می‌شوند. اگر فکر می‌کنید که داستان همین‌جا تمام می‌شود، باید بگوییم که بهتر است چند دقیقه با ما بمانید، تا علاوه بر تعریف‌کردن خلاصه داستان انیمیشن بره ناقلا فضایی، چند نکته مهم درباره این کارتون را به شما بگوییم!

خلاصه داستان انیمیشن صامت بره ناقلا : فارماگدون چیست؟

با سقوط یک سفینه کوچک در نزدیکی مزرعه، بره ناقلا و دوستان‌اش به محل سقوط رفته و با یک موجود عجیب و جدید آشنا می‌شوند. همان‌طور که احتمالا حدس می‌زنید، این موجود عجیب و جدید، یک موجود فضایی است که لولا نام دارد! لولا تقریبا هیچ‌ چیزی از زمین نمی‌داند، همه چیز برای او عجیب و تازه بوده و البته همیشه هم گرسنه است! بره ناقلا و دوستان او، با لولا دوست می‌شوند و چند نکته تازه درباره او می‌فهمند. اینکه لولا می‌خواهد به سفینه اصلی برگردد، راه برگشت را بلد نیست و از همه مهم‌تر اینکه یک مامور بدجنس و گروه حرفه‌ای او، به دنبال لولا هستند تا او را دستگیر کنند! حالا و با این اوضاع، بره ناقلا، سگ مزرعه و بقیه اعضای گله، باید به لولا کمک کنند تا به‌خوبی و خوشی به سفینه خودش برگردد. اما آیا موفق می‌شوند؟ برای پاسخ به این سوال کافیست کارتون بره ناقلا : فارماگدون را همراه فرزندتان تماشا کنید.

نکات مثبت و آموزنده کارتون بی کلام بره ناقلا : فارماگدون برای کودکان

بره ناقلا ، شخصیت اصلی این انیمیشن است که باهوش‌تر از بقیه بره‌ها است و هر بار با خلاقیت خود، دردسرهای مزرعه را حل می‌کند. در انیمیشن بره ناقلا فضایی هم این کاراکتر، باید دوباره در کنار دیگر کاراکترها، بهترین راه‌حل برای حل کردن مشکل جدید را بیابد. تماشا کارتون بره ناقلا : فارماگدون ، علاوه بر سرگرمی، نکات مثبتی به کودکان آموزش می‌دهد. برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این انیمیشن سینمایی شامل موارد زیر هستند:

داشتن رابطه عمیق وخوب با وجود تفاوت‌ها

کودکان با دیدن رابطه لولا، بره ناقلا و بقیه کاراکترها، متوجه می‌شوند که می‌توان با وجود همه تفاوت‌ها و اختلاف‌ها، یک رابطه دوستانه و عمیق با دیگران برقرار کرد. درباره این بخش با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که آدم‌ها می‌توانند با وجود همه تفاوت‌های فکری یا ظاهری، بهترین شرایط را کنار هم تجربه کنند و به همین خاطر، پیش‌داوری، تبعیض و تصمیم‌گرفتن بر اساس این مشخصه‌های ظاهری، کار اشتباهی است.

اهمیت خانه و خانواده

لولا، تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا بتواند به خانه برگردد و دوباره در کنار والدین خود باشد. درباره این بخش، با بچه‌ها صحبت کنید. درباره گم‌شدن، دلایل این اتفاق و نحوه مواجه‌شدن با چنین شرایطی، با کودکان حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هیچ‌گاه آن‌ها را تنها نمی‌گذارید و در هر شرایطی، از آن‌ها حمایت خواهید کرد.

کشف ناشناخته‌های دنیا

در انیمیشن بره ناقلا : فارماگدون ، کاراکتر موجود فضایی درست مثل کودکان، هیچ شناختی درباره زمین و وسایل آن ندارد و حتی نمی‌داند که چطور باید در موقعیت‌های مختلف رفتار کند. از این بخش هم کمک گرفته و درباره برخی از اصول اولیه رفتارهای اجتماعی، با بچه‌ها حرف بزنید. مهم‌ترین نکات مراقبتی برای کشف چیزهای تازه را با هم مرور کرده و آن‌ها را به شناخت هر چه بهتر دنیای اطراف‌شان با در نظر گرفتن نکات مهم برای محافظت از خود، تشویق کنید.

والدین قبل از پخش انیمیشن سینمایی بره ناقلا : فارماگدون باید چه نکاتی را به خاطر بسپارند؟

  • با توجه به حضور موجودات فضایی، ماموران بدجنس و سخت‌گیر و تعقیب‌وگریزهای فراوان در این کارتون، تماشای این کارتون برای کودکان بالاتر از 5 سال مناسب‌تر خواهد بود. اگر احساس می‌کنید فرزندان شما نسبت به یکی از این موارد حساس هستند، پیشنهاد می‌کنیم در طی تماشای کارتون A Shaun the Sheep Movie : Farmageddon ، کنار آن‌ها بمانید.

  • همه ماجراها از جایی آغاز می‌شود که لولا بدون اجازه والدین خود، کلید سفینه فضایی را برمی‌دارد. کودکان با توجه به مشکلاتی که برای این کاراکتر رخ می‌دهد، به‌خوبی با اشتباه‌بودن این رفتار آشنا می‌شود. با وجود این بهتر است بار دیگر با مثال زدن این بخش، با نوجوانان درباره رانندگی بدون اجازه و با بچه‌های کوچک‌تر درباره خارج شدن از خانه بدون اطلاع والدین، حتما صحبت کنید.

  • رفتار خشن مامور رد و رفتار بد او به دلیل ضربه روحی است که در کودکی به او وارد شده است. این بخش، می‌تواند تلنگر مهمی برای والدین باشد. رفتارهای خیلی ساده و ظاهرا بدون اهمیت، می‌تواند بخش مهمی از شخصیت کودکان را بسازد. بنابراین، هیچ‌گاه نباید حرف کودکان را مسخره کنیم، آن‌ها را دست‌کم بگیریم و یا با رفتار ناخوشایند و به دور از منطق، باعث ایجاد آسیب‌های روحی برای بچه‌ها شویم.

تماشا و دانلود برنامه کودک سینمایی بره ناقلا : فارماگدون 2019 در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون صامت بره ناقلا : فارماگدون با دوبله فارسی کامل فراهم شده است. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چندین بار تماشا کنند، یک خبر خوب هم برای شما داریم. امکان دانلود انیمیشن سینمایی A Shaun the Sheep Movie : Farmageddon با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. بعد از دانلود کارتون بی کلام بره ناقلا فضایی، می‌توانید این انیمیشن را در کنار بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کنید و از ماجراجویی‌های خنده‌دار، مهیج و به‌شدت سرگرم‌کننده بره‌های دوست‌داشتنی، لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بره ناقلا : فارماگدون لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون بره ناقلا : ماجراهایی از ته باتلاق و انیمیشن لوییس و دوستان فضایی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.