آفرینک
X

خرس برادر 2 Brother Bear 2 (2006)

خرس برادر 2 Brother Bear 2

انیمیشن خرس برادر Brother Bear 2  داستان دوستی‌ها و روایت ارزش وفای به عهد است. قسمت اول انیمیشن خرس برادر عمدتا درباره رابطه کینای و کودا بود اما ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی خرس برادر 2

انیمیشن خرس برادر Brother Bear 2  داستان دوستی‌ها و روایت ارزش وفای به عهد است. قسمت اول انیمیشن خرس برادر عمدتا درباره رابطه کینای و کودا بود اما این قسمت داستان دوستی قدیمی کینای و یک دختر به اسم نیتا را بازگو می‌کنه. ماه‌ها از اتفاقات قسمت اول فیلم می‌گذره و کینای که اکنون به یه خرس غار نشین تبدیل شده با برادر ناتنی خود کودا زندگی خوب و خوشی داره.

حالا این دو برادر به تازگی از خواب زمستانی بیدار شدن و تصمیم دارن برای چیدن اولین توت‌های فصل به تپه‌های کروبری برن. اونا به راه میفتن و کینای در راه خواب‌های پریشانی درباره دوست دوران کودکی‌اش یعنی نیتا می‌بینه. نیتا و کینای از کودکی باهم دیگه هم بازی بودن و کینای یک بار وقتی نیتا داشت غرق می‌شد جونشو نجات داده بود و بهش یه طلسم به نشانه دوستی پایدارشون داده بود. از اون روز‌ها سال‌ها گذشته و نیتا الان دختر جوان و زیبایی شده.

نیتای جوان می‌خواد با آتکا مردی از دهکده همسایه ازدواج بکنه. هنگامی که قراره مراسم ازدواج برگذار بشه ارواحی به شکل طوفان ظاهر می‌شن و روی زمین بین نیتا و آتکا شکافی ایجاد میکنن. نیتا با دیدن این اتفاق خیلی وحشت زده می‌شه. نیتا این اتفاق را نشانه‌ای از طرف الهه‌ها می‌دونه و با دانا‌ترین کاهن قبیله‌ها در این مورد مشورت می‌کنه. کاهن با ارواح صحبت‌ می‌کنه و خواسته اون‌ها را آشکار می‌کنه.

کاهن به نیتا می‌گه طلسمی که سال‌ها پیش کینای به نیتا داده بود اون‌ها را به همدیگه وصل کرده و الان تنها راه برای ازدواج نیتا و آتکا با همدیگه منفصل کردن اون طلسم قدیمی هست. نیتا باید کینای را پیدا کنه و باهم دیگه به محل آبشار هوکانی برن. طبق گفته‌های کاهن طلسم باید در محلی که قبلا کینای طلسم را به نیتا داده بود در اولین شب پاییز سوزونده بشه تا پیوندی که بین نیتا و کینای وجود داشت از بین بره و طلسم به الهه‌ها باز گردونده بشه. اون محل آبشار هوکانی هست و نیتا باید کینای را پیدا کنه و به سمت آبشار حرکت کنه.

کاهن به نیتا توانایی صحبت با کینای و دیگر حیوانات را می‌ده و نیتا رهسپار پیدا کردن کینای می‌شه. عاقبت نیتا دو خرس برادر یعنی کودا و کینای را پیدا می‌کنه و جریان را توضیح می‌ده. کینای و کودا هر کدوم با شنیدن این قضایا واکنش نشون می‌دن و اتفاقات هیجان انگیزی برای این سه تا رخ می‌ده. این انیمیشن زیبا را به شما تقدیم می‌کنیم تا ببینید و از داستان زیبای اون لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن خرس برادر Brother Bear 2 ، کینای، کودا، نیتا، تاگ، رات و توک هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرس برادر Brother Bear 2 خوشتون اومده، قسمت اول این انیمیشن یعنی خرس برادر ۱ را هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن خرس برادر Brother Bear 2

وقتی کسی را دوست می‌دارید او همیشه در قلب شما باقی می‌مونه.