آفرینک
X

دیو و دلبر Beauty and the Beast (1991)

دیو و دلبر Beauty and the Beast

انیمیشن دیو و دلبر Beauty and the Beast یکی از معروفترین و بهترین کارهای کمپانی والت دیزنی Walt Disney هست. یک جورهایی مثل داستان جوجه اردک زشت میخواد بگه ک ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی دیو و دلبر

انیمیشن دیو و دلبر Beauty and the Beast یکی از معروفترین و بهترین کارهای کمپانی والت دیزنی Walt Disney هست. یک جورهایی مثل داستان جوجه اردک زشت میخواد بگه که نباید بر اساس چهره و زشتی آدمها تصمیم گرفت. دیو در واقع شاهزاده ای جوان بوده که غرور زیادی داشته، یکجورهایی احتیاج به کسی بوده که ادبش کنه. چونکه زندگی هیچ چیزی رو به قیمت مناسب به آدم نمیده پس اون هم باید به بدترین شکل ممکن تنبیه بشه. بالاخره یک روز که رفتار مغرورانه اش یک زن فقیر رو رنجونده بود، تنبیه شد. زن که درواقع یک جادوگر بود اون رو نفرین کرد که شبیه دیو بشه! یعنی شاخ در بیاره و بجای مو پشم از تنش دربیاد و دندون های بزرگ و تیز پیدا کنه. حواستون باشه هیچوقت یک جادوگر رو ناراحت نکنید. بنظرم کلن سعی کنید کسی رو ناراحت نکنید. اینجوری بهتره. جادوگر به اون میگه که طلسم شکستن نفرین این هست که یک نفر واقعن دوستش داشته باشه. آخه چطوری میشه یک دیو رو دوست داشت؟ خیلی وقتها آدمها همدیگه رو هم دوست ندارن چه برسه به دوست داشتن یک دیو. خلاصه اینکه دیو در قصر خودش رو زندانی میکنه و بیرون نمیره. جادوگر بهش گل رزی داده که فقط تا 21 سالگی اون غنچه میده. بعدش اگه کسی رو پیدا نکنه که دوستش داشته باشه، خودش همراه با غنچه گل عمرشون تموم میشه. از طرف دیگه بل Belle دختر یک هیزم شکن هست که اطراف همون قصر دیو زندگی میکنن. پدر اون وقتی که توی جنگل داشته از دست گرگها فرار میکرده مجبور شده به قصر دیو پناه ببره. حالا هم دیو میگه که پدر بل بخاطر ورود بی اجازه اش باید زندانی اون بمونه. تنها راه نجات اینه که بل قبول کنه بجای پدرش در قصر دیو زندگی کنه. قصری که اتفاقات خیلی عجیبی توش میفته. جاروها حرف میزنن و قوری با فنجون جنگ و دعوا میکنه و چهارپایه دور خودش میدوه! یعنی اونجا چه خبره؟ اگه میخواید بدونید در ادامه چه اتفاقاتی برای دیو و بل و بقیه ساکنان قصر میفته پس وقت رو از دست ندید و همین الان به تماشای این کارتون فانتزی و هیجان انگیز بشینید. این کارتون تونسته جایزه بهترین موسیقی مراسم اسکار سال 1992 رو ببره و نامزد بهترین فیلم اون سال هم بشه. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید دوبله فارسی اون رو ببینید. نسخه سینمایی داستان هیجان انگیز و عاشقانه دیو و دلبر در سال 2017 ساخته شد و شما میتونید دوبله اختصاصی اون رو در آفرینک ببینید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن دیو و دلبر Beauty and the Beast

بهترین داستان عاشقانه ای که تا حالا گفته شده. نسخه سینمایی این داستان هم در سال 2017 ساخته شد که یکی از پرفروشترین فیلمهای سال شد. به زودی اون رو هم براتون در آفرینک پخش میکنیم.