آفرینک
X

یوگی خرسه Yogi Bear (2010)

یوگی خرسه Yogi Bear

یوگی خرسه با این‌که خیلی بازیگوش است و برای جنگل‌بان دردسر درست می‌کند، اما موقع بروز مشکل به یک دوست و همراه خوب تبدیل می‌شود. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی یوگی خرسه

یوگی خرسه  Yogi Bear را می‌شناسید؟ او همراه با دوستش در یک پارک جنگلی زندگی می‌کند و عاشق سبدهای غذایی است که آدم‌ها موقع پیک‌نیک با خودشان می‌آورند. کارهای یوگی جنگل‌بان اسمیت را عصبانی می‌کند؛ چون او دردسرهای زیادی درست می‌کند و جنگل‌بان باید بابت‌شان پاسخگو باشد. اما طبیعت خرس‌ها این‌طوری است و کاریش نمی‌شود کرد. یوگی عاشق کیک و شیرینی و عسل است. اگر انیمیشن‌ خرس برادر را دیده باشید، می‌دانید که خرس‌ها در بیش‌تر انیمیشن‌ها حیوانات مهربانی هستند و دوستی و رفاقت برایشان مهم است. البته منظورم خرس‌های واقعی نیست! چون خرس‌های واقعی جزو حیوانات وحشی حساب می‌شوند. یوگی هم قلب مهربانی دارد.
یوگی و دوستش بوبو در پارک جنگلی یلو استون زندگی می‌کنند. در حالی که این پارک به صدمین سال شکل‌گیری خود نزدیک می‌شود، جنگل‌بان اسمیت متوجه می‌شود شهردار قصد دارد پارک جنگلی را از بین ببرد و با پولی که از این راه به دست می‌آورد، بدهی‌های خودش را بپردازد. جنگل‌بان از این موضوع خیلی ناراحت می‌شود؛ همه زندگی او شغلش است. اسمیت عاشق پارک جنگلی است. از طرفی تکلیف یوگی و بوبو چه می‌شود؟ آن‌ها بدون پارک جنگلی چه می‌کنند؟ جنگل‌بان اسمیت تصمیم می‌گیرد هر کاری بکند تا پارک جنگلی حفظ شود. او یک جشن برگزار کرده و از خانواده‌ها دعوت می‌کند به پارک بیایند. در روز مراسم، وقتی جنگل‌بان اسمیت حس می‌کند دارد به هدفش که حفظ پارک است می‌رسد، یک اتفاق رخ می‌دهد. یوگی برای این‌که هنرنمایی کرده و باعث شادی بیش‌تر مردم شود یک نمایش اجرا می‌کند. یوگی در این نمایش که روی دریاچه انجام می‌شود، قصد دارد آتش‌بازی انجام داده و نشان بدهد یک خرس هنرمند است؛ اما آتش روی مواد آتش‌زایی که قبلا روی قایق وسط دریاچه گذاشته شده بود، می‌ریزد و اتفاقی می‌افتد که نباید بیفتد. مردم از ترس‌شان فرار می‌کنند و در یک چشم به هم زدن پارک جنگلی از آدم‌ها خالی می‌شود. شهردار از اینکه می‌بیند نقشه جنگل‌بان با شکست روبه‌رو شده، کلی خوشحال می‌شود. شهردار به جنگل‌بان اسمیت اعلام می‌کند که به پارک دیگری منتقل شده و این پارک به‌زودی تخریب می‌شود. حالا یوگی و دوستش راستی راستی ناراحت می‌شوند. دیگر وقتش رسیده که آن‌ها کاری کنند.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید یوگی یک شخصیت کارتونی قدیمی است و بیش‌تر پدر و مادرها از این شخصیت و کارتون زیبای «یوگی و دوستان» خاطره‌های زیادی دارند. در سال 2006 بعد از سال‌ها نسخه انیمیشنی با استفاده از این شخصیت جذاب ساخته شد تا بچه‌های نسل جدید هم با یوگی و ماجراهای بامزه‌اش آشنا شوند.

شعار تبلیغاتی انیمیشن یوگی خرسه  Yogi Bear:

زندگی یه پیک‌نیکه!