آفرینک
X

لیفی مرغی در جنگل Leafie, a Hen Into the Wild (2011)

لیفی مرغی در جنگل Leafie, a Hen Into the Wild

انیمیشن لیفی مرغی در جنگل Leafie, a Hen Into the Wild داستان مرغی هست که می‌خواد از وضعیت سختی که گرفتارش هست، خلاص بشود. لیفی همراه با مر‌‌غ ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 7.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی لیفی مرغی در جنگل

انیمیشن لیفی مرغی در جنگل Leafie, a Hen Into the Wild داستان مرغی هست که می‌خواد از وضعیت سختی که گرفتارش هست، خلاص بشود. لیفی همراه با مر‌‌غ‌های دیگه در یک مزرعه پرورش مرغ زندگی می‌کند. او در آرزوی مادر شدن هست و همیشه حسرت مرغ‌های داخل حیاط رو دارد چون می‌تونند جوجه‌هایشان رو بزرگ کنند. او برای اینکه از مزرعه خلاص بشود، تصمیم می‌گیره تا غذا نخوره. او در روز سوم و در حین صحبت کردن با چرپی، ناگهان از حال می‌رود و همان جا می‌افتد. شب که می‌شود، مزرعه‌دار برای برداشتن مرغ‌هایی که تلف شدند، وارد مرغ‌دانی می‌شه و لیفی رو هم بین بقیه می‌گذارد و بیرون می‌برد.

او لاشه‌ها رو درون گودالی می‌ریزد و بر می‌گردد. چند لحظه بعد حال لیفی به جا می‌آید. یک راسو شاهد ماجرا هست و به لیفی حمله می‌کند تا او رو شکار کند. لیفی با کمک یه غاز وحشی می‌تونه از مهلکه فرار کنه و راسو رو زیر فرغون گیر بندازد. غاز وحشی به او می‌گوید که برای حفظ جونش باید به مزرعه پرورش مرغ برود ولی لیفی به صحبت‌های او گوش نمی‌دهد. غاز وحشی راهش رو از او جدا می‌کنه و داخل علفزار ناپدید می‌شود. لیفی به حیاط مزرعه بر می‌گرده و به لانه مرغ‌های رسمی می‌رود. او فکر می‌کنه که همه از او استقبال گرمی می‌کنند ولی مرغ‌ها که لانه رو برای خودشون هم کوچیک می‌دونند با حضور او در کنار خودشون مخالفت می‌کنند. خروس که رئیس همه هست، ضربه محکمی به لیفی می‌زنه و او رو تهدید می‌کنه که اگه بخواهد داخل لانه مرغ‌های رسمی بمونه، مزرعه‌دار رو صدا می‌زنه. او از لانه بیرون می‌آید و تصمیم می‌گیرد که به جنگل برود تا بتونه یه لانه جدید برای خودش پیدا کنه.

تا الان فهمیدیم که لیفی تونسته از مزرعه بیرون بیاید و خودش رو از شرایط سخت آنجا نجات بدهد. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای لیفی مرغی در جنگل رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن لیفی مرغی در جنگل، لیفی، گرینی، خفاش و جغد هستند.

در صورتی که از انیمیشن لیفی مرغی در جنگل خوشتون اومده، انیمیشن عملیات جوجه‌ای رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن لیفی مرغی در جنگل Leafie, a Hen Into the Wild

این انیمیشن به کارگردانی Seong-yun Oh در سال 2011 ساخته شده و محصول شرکت‌های Myung Films و Odolttogi است.