آفرینک
X

عملیات جوجه ای Hatched : Chicks Gone Wild (2015)

عملیات جوجه ای Hatched

انیمیشن عملیات جوجه‌ای Hatched : Chicks Gone Wild داستان جوجه‌هایی هست که می‌خواهند پرواز کنند. ماجرا از صبح روزی شروع می‌شه که کلاک نور ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • امارات
  • 60 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال
  • HD

معرفی عملیات جوجه ای

انیمیشن عملیات جوجه‌ای Hatched : Chicks Gone Wild داستان جوجه‌هایی هست که می‌خواهند پرواز کنند. ماجرا از صبح روزی شروع می‌شه که کلاک نوریس برادرانش، چیپی و تاینی، رو از خواب بیدار می‌کنه. آن‌ها قبل از اینکه مادرشون از راه برسه، وارد یه مسیر مخفی می‌شوند و سه تا بادکنک که شبیه به خودشون درستشون کردند رو جای خودشون می‌گذارند. آن‌ها در این مسیر مخفی از داخل تونل‌های متعددی عبور می‌کنند تا به محل مورد نظر برسند. آن‌ها تصمیم دارند، به اولین جوجه‌هایی تبدیل بشوند که می‌تونند پرواز کنند. آن‌ها برای تحقق رؤیایشان یه کشتی پرنده ساختند که در مراحل پایانی هست. مجیک معتقده که کشتی توان پرواز دارد ولی هنوز سیستم دفاعی مدنظر برای تحقق هدفشون رو نداره. هدف آن‌ها از ساخت کشتی، حفظ امنیت همه حیوانات داخل مزرعه از شر یه کرکس خبیث هست.

آن سه نفر تصمیم می‌گیرند تا سیستم دفاعی کشتی رو کامل کنند. چیپی با دوربین، تمام مزرعه رو بررسی می‌کنه تا ابزار مناسب برای تکمیل سیستم دفاعی رو پیدا کنه و از بین چیزهایی که می‌بینه، وسایل آتش‌بازی نظرش رو جلب می‌کنه و به کلاک نوریس هم می‌گه و او هم با این موضوع موافقت می‌کنه. آن‌ها نقشه‌ای می‌کشند تا بتونند تعدادی از وسایل آتش‌بازی رو به دست بیاورند.

شب قراره مراسمی برای انتخاب شهردار بعدی  برگزار بشود و دو نفر داوطلب این سمت شده‌اند: چارلی اسب و هیو هیفر. جوجه‌های داستان در حین مراسم می‌خواهند وسایل آتش‌بازی رو بردارند چون همه حواسشون به مراسم هست. آن‌ها داخل بشکه‌هایی پنهان می‌شوند و بدون اینکه کسی بفهمه، خودشون رو به محل می‌رسونند. در همین لحظه مادرشون رو می‌بینند که داره دنبال آن‌ها می‌گرده و چیپی قبل از اینکه تاینی مادر رو خبر کنه، می‌تونه او رو از دید مادر خارج کنه.

تا الان فهمیدیم که کلاک نوریس، چیپی و تاینی یه کشتی ساختند که با استفاده از اون بتونند کرکس رو شکست بدهند. به نظرتون آن‌ها می‌تونند این کار بکنند؟ خودتون انیمیشن زیبای عملیات جوجه‌ای رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن عملیات جوجه‌ای، کلاک نوریس، چیپی، تاینی و مجیک هستند.

در صورتی که از انیمیشن عملیات جوجه‌ای خوشتون اومده، انیمیشن فرار جوجه‌ای رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن عملیات جوجه‌ای Hatched : Chicks Gone Wild

این انیمیشن به کارگردانی Kerr Xu در سال 2015 ساخته شده و محصول شرکت Shanghai SJS Animation است.