آفرینک
X

زامبزیا Zambezia (2012)

زامبزیا Zambezia

انیمیشن زامبزیا داستان یک شاهین جوان و ساده دل به اسم کای هست. کای با پدرش زندگی میکنه. اون تقریبن هیچ دوستی نداره و احساس تنهایی میکنه. شاهین ها اگه تنها ب ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • اسرائیل
  • 5.8 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • SD

معرفی زامبزیا

انیمیشن زامبزیا داستان یک شاهین جوان و ساده دل به اسم کای هست. کای با پدرش زندگی میکنه. اون تقریبن هیچ دوستی نداره و احساس تنهایی میکنه. شاهین ها اگه تنها بشن شروع به رویاپردازی میکنن. کای هم رویاش اینه که از لونه شون خارج شه و جهانگردی کنه. یک روز یک لک لک خسته نزدیک خونه اونها فرود میاد. وقتی کای باهاش حرف میزنه میگه که اون در مسیر شهری به اسم زامبزیا هست. اونجا شهر پرنده هاست. لک لک راجع به گروهی از پرندگان محافظ زامبزیا هم به کای میگه. اونا که اسمشون طوفان هست از شهر دربرابر خطرات محافظت میکنن. کای تصمیم میگیره بدون خبر کردن پدرش به زامبزیا بره و به گروه محافظان بپیونده. اشتباه بچه ها همینجاست که راجع به کارهاشون با پدر و مادرشون صحبت نمیکنن. کای به زامبزیا میره ولی اونجا رو موجودات مختلفی تهدید میکنن. یک مارمولک گنده و بدجنس که میخواد پرنده های اونجا رو بکشه. یک سری پرنده ها هم هستن که میخوان به زور وارد شهر بشن. اونها هم با مارمولک همدست میشن. بنظرتون کای و پدرش میتونن جلوی اونها رو بگیرن. اصلن از اونها برای ورود به شهر استقبالی میشه؟ آیا کای یاد میگیره که عضوی از یک گروه باشه و همکاری کنه؟برای اینکه ببینم چه اتفاقاتی می افته بیایید با هم به تماشای این انیمیشن جذاب کمدی و ماجرجویانه بشینیم.

شخصیت های انیمیشن زامبزیا

کای: یک شاهین جوان و شجاعتندای: پدر کای. گویا اون هم قدیمها عضو گروه محافظان بوده. سسیل: لک لکی که راجع به زامبزیا به کای خبر میده. بوزو: مارمولک گنده و شرور قصه.

عنوان تبلیغاتی فیلم این هست:

جنگجویی به دنیا می آید. کارگردان این انیمیشن جذاب واین ترونلی (Wayne Thornley) هست. بهترین انیمیشن جشنواره فیلم آفریقا توی سال 2012 هم شده. کمپانی سازنده اش Cinema Management Group هست که یک کمپانی آفریقاییه.