آفرینک
X

میمون شاه : بازگشت قهرمان Monkey King : Hero Is Back (2015)

میمون شاه Monkey King

پادشاه میمونها باعث خشم استاد بزرگ میشود و به عنوان مجازات در کوهی زندانی میگردد. کودکی پرانرژی او را پیدا می کند و با او همراه میشود. آنها به جنگ هیولاها می‌روند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • چین
  • 7.0 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 12+ سال
  • FHD

معرفی میمون شاه : بازگشت قهرمان

انیمیشن میمون شاه : بازگشت قهرمان Monkey King : Hero Is Back ماجرای یک میمون پرقدرت است که توانمندی‌های فراوانی دارد. او به علت خطایی که مرتکب شده، مورد خشم استاد بزرگ قرار می‌گیرد و اخراج می­شود. او محکوم است تا درون یک غار در کوهی صعب‌العبور زندانی باشد.

از طرف دیگر پسرکی کوچک در کنار پدر و مادرش زندگی می­کند. تا اینکه در یک روز هیولاها به آن­ها حمله می­کنند. پدر پسرک و سایر همراهان به دام هیولاها گرفتار می­شوند. مادر پسر کوچولو فرار می­کند و در لبه پرتگاهی در حلقه هیولاها، گیر می‌افتد. راه گریزی نیست. تنها راه فرار، پریدن در همان دره بلند کنار پرتگاه است. تردید حاکم می­شود. باید زودتر تصمیم بگیرد. افتادن در دام هیولاها یا پریدن به داخل دره بلند؟ مادر راه دوم را انتخاب می­کند؛ پسر کوچکش را محکم در آغوش می­گیرد و  به دره می­پرد. پسر کوچک از این تعقیب و گریز جان سالم به در می­برد و درون رودخانه بر روی تخته چوبی، شناور می­ماند. پیرمردی برای آشامیدن آب به لب رودخانه می­آید و صدایی می­شنود. بله صدای گریه یک نوزاد به گوش می­رسد. اما نوزاد در این دره دور افتاده چه می­کند. پیرمرد به دور و بر خودش نگاه می­کند و کودکی را بر تکه چوبی بر روی رودخانه سرگردان و تنها می­یابد. به حکم انسانیت، پیرمرد کودک را از آب می­گیرد و این کودک را لطفی از جانب پروردگار قلمداد می­کند. پس طفل را با خود به خانه می­برد و از او نگهداری می­کند.

به قول معروف، عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؛ پسر بچه کوچک، کم­کم بزرگ و بزرگ­تر می­شود و تبدیل می­شود به پسرکی پر جنب­و جوش و با انرژی که گاهی یک­تنه تمام روستا را به هم می­ریزد. روزی از روزها هیولاها به شهر حمله می­کنند. پسرک، دختر­بچه کوچکی را از چنگال هیولاها نجات می­دهد و می­گریزد. در مسیر فرار گذار پسر کوچولو به همان غاری می‌رسد که میمون شاه در آن اسیر است. و به این ترتیب، میمون شاه پس از پانصد سال اسارت آزاد می­شود.

پسر کوچولو که داستان توانایی­های او را در افسانه‌ها شنیده است، اصرار زیادی دارد تا ملازم و همراه میمون شاه باشد. میمون شاه در ابتدا تمایلی به همراهی با یک پسر بچه و کودکی که در سبد پشتش با خود حمل می­کند، ندارد. ولی بعد از مدتی تغییر عقیده می­دهد و با یکدیگر همراه می­شوند و اتفاقات جالبی در مواجهه با هیولاها رقم می­خورد.

جزئیات ساخت میمون شاه : بازگشت قهرمان Monkey King : Hero Is Back

کارگردان این انیمیشن، تیان شیاو پنگ (Tian Xiao Peng) اهل کشور چین است و در سال 2015 ساخته شده است. این انیمیشن جالب را در آفرینک ببینید و لذت ببرید.

ضمناً انیمیشنی با موضوع مشابه با نام کوبو و دو تار Kubo and the Two Strings درباره همکاری یک میمون و یک پسر بچه در جدال با بدی ها را هم می‌توانید ببینید.