آفرینک
X

سریال جزیره شکل Shape Island (2023)

جزیره شکل Shape Island

کارتون جزیره شکل Shape Island 2023 درباره سه دوست بامزه و عجیب است که با وجود همه تفاوت‌ها، کنار هم زندگی می‌کنند و هر بار یک ماجرای تازه دارند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 8.6 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال جزیره شکل

معرفی سریال جزیره شکل

هیچ‌کس دقیقا مثل بقیه نیست، اما سه دوست بامزه ما یعنی مربع، دایره و مثلث، حسابی با همدیگر فرق دارند. هر کدام از آن‌ها، دارای اخلاق خاص و روحیات متفاوت هستند. اما با وجود همه این تفاوت‌ها، با یکدیگر دوست بوده و در یک جزیره زیبا و آرام، کنار هم زندگی می‌کنند. کارتون جدید جزیره شکل با زبان اصلی، ماجراجویی‌های هر روزه این سه دوست بامزه را به همه نشان می‌دهد.

داستان سریال جزیره شکل 2023 با زبان انگلیسی

مربع، جدی و منظم است و همه کارها را دقیق و درست انجام می‌دهد. دایره، مهربان، شجاع و خوش‌قلب است و مثلث، کمی سر به هوا است. حالا این سه دوست، هر کدام در خانه خاص خودش در جزیره شکل زندگی می‌کند و هر روز، یک ماجراجویی تازه را با هم پشت سر می‌گذارند. با وجود تفاوت‌های این سه شکل، هر روز یک چالش جدید ایجاد می‌شود که این سه دوست، باید بتوانند به‌بهترین شکل ممکن، آن را حل کنند. فکر می‌کنید موفق می‌شوند؟

جزئیات جالب کارتون Shape Island با زبان اصلی

یکی از جذاب‌ترین کارتون‌های سال جدید، کارتون جزیره شکل 2023 است که با طراحی کاملا ساده و در عین حال کودکانه، توانست در مدت زمان کوتاهی توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند. روند اتفاقات در این کارتون، کاملا ساده و آرام است و بچه‌های بسیار کوچک هم می‌توانند از تماشا همه قسمت ها سریال جزیره شکل ، لذت ببرند. فصل اول انیمیشن جزیره شکل با بررسی ماجراهای ساده اجتماعی برای کودکان، طراحی و ساخته شده است و بچه‌ها می‌توانند نکات مهمی را با تماشای هر اپیزود آن، یاد بگیرند.
دیالوگ‌ها در این کارتون، بسیار کوتاه و ساده هستند و یک راوی، اتفاقات اصلی و مهم را برای کودکان توضیح می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم با تماشا سریال جزیره شکل 2023 با زبان انگلیسی همراه با بچه‌ها، فرصت خوبی را برای تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی کودکان، در اختیار آن‌ها بگذارید. نکته بسیار مهم و جالب درباره این انیمیشن این است که هیچ‌کدام از اپیزودها، با یک نتیجه‌گیری دقیق و کامل، تمام نمی‌شود. بچه‌ها همیشه در پایان اپیزود، با یک سوال مهم تنها می‌مانند و همین سوال‌ها، فرصت فوق‌العاده‌ای برای بررسی جزئیات مهم و پیام‌های مثبت این کارتون، در اختیارتان خواهد گذاشت.

نکات مثبت سریال جدید جزیره شکل 2023 برای بچه ها

تماشا کارتون جزیره شکل برای کودکان 3 ساله و بالاتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت و آموزنده این کارتون، شامل موارد زیر هستند:

  • پذیرش شخصیت منحصر به‌فرد خود و تفاوت دیگران؛

  • سازگاری با روحیات و اخلاق‌های  متفاوت در جامعه؛

  • کمک به همدیگر؛

  • اهمیت روابط دوستانه؛

  • بررسی رفتارهای مهم اجتماعی.

در قسمت اول سریال جزیره شکل ، بچه‌ها با کاراکترهای جذاب و بامزه این کارتون، آشنا می‌شوند و متوجه می‌شوند که این کاراکترها، چند تفاوت اصلی و کلی با همدیگر دارند. همین تفاوت‌ها در قسمت 1 کارتون جزیره شکل ، باعث ایجاد یک چالش می‌شود. مربع با اینکه همیشه خیلی منظم و دقیق است، یک کار را اشتباه انجام می‌دهد و حالا باید بتواند با کمک دوستان خود، اشتباه خود را جبران کند. از این بخش کمک بگیرید و درباره احتمال وقوع اشتباه‌های مختلف، با کودکان حرف بزنید. روش‌های مهم حل مسئله و مدیریت بحران را با هم مرور کنید و از آن‌ها بپرسید که اگر به جای مربع بودند، چه روشی را برای حل مشکل موجود انتخاب می‌کردند؟
هر قسمت کارتون Shape Island 2023 ، بخشی از چالش‌هایی را نشان می‌دهد که کودکان در سنین مهدکودک و حتی در سال‌های اولیه مدرسه، با آن‌ها روبه‌رو می‌شوند. در قسمت 5 سریال جزیره شکل در فصل اول ، مربع و مثلث یک فضای آرام و جدید، پیدا می‌کنند که حضور در آن‌جا، می‌تواند برای آن‌ها حسابی درسرساز شود. از این قسمت کمک گرفته و درباره مهم‌ترین قوانین مراقبت از خود در زمان بازی، با بچه‌ها حرف بزنید و به آن‌ها بگویید که حواس‌پرتی و انجام رفتارهای هیجانی مثل رفتارهای مثلث، می‌تواند برای آن‌ها چقدر خطرناک باشد.

تماشا و دانلود کارتون جدید جزیره شکل با زبان اصلی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال جزیره شکل با زبان انگلیسی به‌صورت آنلاین و رایگان، فراهم شده است و می‌توانید این کارتون فوق‌العاده را به‌راحتی برای بچه‌ها پخش کنید. البته اگر فرزندان شما هم دوست دارند هر کارتون را چند بار تماشا کنند، امکان تماشا و دانلود کارتون Shape Island با زبان اصلی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید هر اپیزود را دانلود کرده و با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده، آن را تماشا کنید و از ماجراجویی‌های مثلث حواس‌پرت، دایره شجاع و البته مربع منظم، در کنار هم لذت ببرید.

اگر فرزند شما از تماشا کارتون جزیره شکل لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون نودل و بان و کارتون سازندگان باگز بانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.