آفرینک
X

منقرض شده Extinct (2021)

منقرض شده Extinct

انیمیشن منقرض شده Extinct راجع به حیوانات عجیبی است که تا حالا نمونه آن‌ها را هیچ جا ندیده‌اید و همان‌گونه که حدس می‌زنید، منقرض شده‌اند! دو شخصیت بامزه و اصلی داستان در سفری به آینده متوجه این موضوع می‌شوند و... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.4 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی منقرض شده

انیمیشن منقرض شده Extinct راجع به حیوانات عجیبی است که تا حالا نمونه آن‌ها را هیچ جا ندیده‌اید و همان‌گونه که حدس می‌زنید، منقرض شده‌اند! اوپ و اد دو شخصیت بامزه و اصلی داستان در سفری به آینده متوجه این موضوع می‌شوند.

داستان انیمیشن منقرض شده

فلامل‌ها، موجوداتی بامزه، عجیب و غریب، دونات‌شکل و البته شبیه خرگوش‌های کوچک پشمالو هستند که سال‌های سال پیش، پس از اینکه داروین محل زندگی‌شان را کشف کرد، منقرض شده‌اند. «اوپ» و «اد» خواهر و بردار فلاملی هستند که به دلیل شیطنت‌های اوپ از گروه‌شان تبعید می‌شوند. در همین حین، این دو به یک گل زیبا می‌رسند که آن‌ها را از قرن نوزدهم، به حدودا بیش از صد سال بعد و به دنیای امروز در قرن 21 می‌فرستد. بچه‌ها در این دنیا می‌فهمند که فلامل‌ها منقرض شده‌اند و الان قصد دارند که به دنیای خودشان برگشته و سعی کنند دوستان و خانواده‌های‌شان را نجات دهند، اما آیا موفق خواهند شد؟

نکات مهم انیمیشن Extinct 2021

موضوع انیمیشن منقرض شده ، با موجوداتی با نمک و عجیب آغاز می‌شود که در همان نگاه اول، شباهت عجیب‌شان به دونات، توجه مخاطبان را به خود جلب می‌کند. این موجودات تپل و بامزه، حفره‌ای در شکم داشته و با گوش‌های شبیه خرگوش، ظاهری بی‌آزار و دوست‌داشتنی دارند.
این فیلم کارتونی حاوی صحنه‌های ماجراجویی، اکشن و کمدی بوده و به‌شدت سرگرم‌کننده است. صداگذاری بی‌نظیر این انیمیشن باعث شده که بزرگسالان نیز همانند کودکان از تماشا انیمیشن Extinct لذت ببرند. برخی صحنه‌های خشن نیز در این انیمیشن وجود دارد که احتمالا برای کودکان کمتر از 4 سال مناسب نباشد.
انیمیشن منقرض شده در فوریه سال 2021 منتشر شده‌است. شخصیت‌های جدید، داستان متفاوت و کیفیت ساخت انیمیشن باعث شد که در همان هفته اول پخش، در لیست 10 فیلم پرببینده نتفلیکس قرار بگیرد و به یکی از بهترین انیمیشن های 2021 تبدیل شود. این فیلم نکات آموزنده مختلفی نیز دارد که می‌توانید راجع به آن‌ها با فرزندان خود حرف بزنید.

موضوعات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن منقرض شده

در انیمیشن سینمایی منقرض شده 2021 کودکان با موضوع مهم انقراض موجودات مختلف آشنا می‌شوند. «اوپ» و «اد» هر دو از قرن 19 به قرن 21 آمده و متوجه می‌شوند که نسل آن‌ها سال‌های سال است که از بین رفته و هیچ موجودی مشابه آن‌ها زندگی نمی‌کند. 
پس از تماشای این کارتون با فرزندان‌تان، می‌توانید راجع به رفتارهای خاص «اوپ» با آن‌ها صحبت کنید، از نگرانی‌های بی‌دلیل «اد» بگویید و به آن‌ها کمک کنید که رفتارهای خودشان را نیز بررسی کرده و با کمک هم، جایگزین‌های بهتری را برای رفتارهای خود بیابند.
مهم‌ترین پیام انیمیشن سینمایی Extinct اهمیت رابطه فرزندان با یکدیگر است. در این انیمیشن کودکان می‌بینند که اد و اوپ علی‌رغم تفاوت نظرها، کنار هم مانده و سعی می‌کنند در هر حالتی، از همدیگر حمایت کنند.
علاوه بر این می‌توانید راجع به اهمیت حفظ گونه‌های مختلف حیوانات با کودکان خود گفت‌وگو کنید، برخی از مهم‌ترین حیوانات در حال انقراض را به آن‌ها معرفی کرده و از همه مهم‌تر نحوه رفتار با سایر موجودات زنده سیاره زمین را نیز به آن‌ها آموزش دهید.
پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن منقرض شده با دوبله فارسی را پخش یا دانلود کنید تا کودکان کوچک‌تر نیز از تماشای این انیمیشن لذت ببرند.

تماشا و دانلود انیمیشن منقرض شده با دوبله فارسی کامل در آفرینک

ما در آفرینک نسخه دوبله فارسی انیمیشن منقرض شده را برای شما آماده کرده‌ایم. می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای کودکان خود پخش کرده و یا با دانلود انیمیشن Extinct و تماشای آن به‌صورت آفلاین، یک شب خانوادگی خوب را کنار هم سپری کنید. انیمیشن منقرض شده به کودکان و البته ما بزرگترها یادآوری می‌کند که اگر رفتار خود را در مقابل سیاره زمین تغییر ندهیم، ممکن است تا چند قرن بعد، حیوانات زیبا و دوست‌داشتنی زیادی را از بین ببریم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن منقرض شده لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن تور جهانی ترول ها و انیمیشن لوکا را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.