آفرینک
X

یاگا و کتاب طلسم Yaga and Spell Book (2023)

یاگا و کتاب طلسم Yaga and Spell Book

انیمیشن یاگا و کتاب طلسم Yaga and Spell Book 2023 درباره دختری به اسم یاگا است که در یک کلبه جنگلی زندگی می‌کند و برای جادوکردن، به کتاب‌های طلسم خود نیاز دارد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • روسیه
  • 5.5 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی یاگا و کتاب طلسم

یاگا، یک دختر موقرمز، جوان و البته جادوگر است که به‌تنهایی و فقط همراه با گربه خاکستری رنگ خود، در یک جنگل دوردست، زندگی می‌کند. این کارتون که با اسم « یاگا و کتاب جادو » هم در ایران ترجمه شده، ماجرای زندگی این دختر نوجوان را روایت می‌کند. یاگا، سال‌ها پیش توسط یک جادوگر بدجنس به اسم بلادونا، به این بخش از جنگل آمده و همان جادوگر هم کتاب‌های طلسم یاگا را با خود برده است. حالا و در این شرایط، یاگا هیچ جادویی نمی‌تواند اجرا کند و روزهای عادی زندگی او با حضور یک شاهزاده خانم موطلایی، کاملا تغییر می‌کند. چه تغییری؟ همراه ما باشید که داستان آن را برای شما بگوییم تا با اطلاعات کامل، تماشا کارتون سینمایی یاگا و کتاب طلسم 2023 با دوبله فارسی را همراه فرزندان‌تان تماشا کنید!

داستان انیمیشن جدید یاگا و کتاب طلسم درباره چیست؟

بلادونا، جادوگر شرور و بدجنس، سال‌ها پیش وارد قصر می‌شود و با سم، ملکه را از بین می‌برد. پس از آن نیز به‌عنوان ملکه سرزمین، در کنار پادشاه به فرمانروایی مشغول می‌شود. البته که بلادونا به همین شرایط هم راضی نیست و می‌خواهد کم‌کم پادشاه را هم از بین ببرد و حالا پادشاه با کارهای او، به‌شدت مریض شده است. شاهزاده خانم که می‌داند شرایط جسمی پدرش اصلا خوب نیست، تصمیم می‌گیرد به یک جنگل دوردست برود، در آن‌جا درخت سیب جادویی را بیابد و یکی از آن سیب‌ها را برای پادشاه بیاورد. در این ماموریت سخت، شاهزاده با یاگا روبه‌رو می‌شود و حالا یاگا و شاهزاده باید برای نجات خود و سرزمین‌شان، با هم متحد شوند و بلادونا را از بین ببرند!

بچه‌ها با تماشا انیمیشن جدید Yaga and Spell Books چه چیزهایی یاد می‌گیرند؟

انیمیشن سینمایی یاگا و کتاب طلسم ، کودکی و نوجوانی یکی از کاراکترهای بسیار مشهور و البته بدجنس کتاب‌های کودکانه یعنی یاگا را نشان می‌دهد. هر چند در این انیمیشن، مخاطبان متوجه می‌شوند که چرا یاگا از همه انسان‌ها فرار می‌کند و رابطه خوبی با آن‌ها ندارد. این انیمیشن مهیج و پر از اتفاق، داستان کودکانه و جالبی دارد و بدون شک بچه‌ها از تماشا کارتون Yaga and Spell Books بادوبله فارسی لذت خواهند برد. پس از اتمام کارتون، می‌توانید درباره بخش‌های مختلف این انیمیشن با فرزندان‌تان صحبت کنید و نکات مهمی را به آن‌ها بیاموزید. برخی از مهم‌ترین نکات مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

اهمیت پذیرفتن اطرافیان بدون توجه به ظاهر آن‌ها

پیش از شروع داستان و در همان ابتدای کارتون، کودکان با کاراکتر اصلی و دوستان متفاوت او آشنا می‌شوند. یاگا با گربه خود و بقیه حیوانات جنگل، دوستی بسیار نزدیکی دارد و همین حیوانات در سکانس‌های مختلف انیمیشن، به کمک او می‌آیند. از این بخش از انیمیش یاگا و کتاب طلسم کمک بگیرید و به بچه‌ها بگویید که دوستان می‌توانند تفاوت‌های بسیار زیادی با هم داشته باشند.
به آن‌ها بگویید که برخی مواقع، همین تفاوت‌های ظاهری اجازه ایجاد یک رابطه دوستانه را به افراد نمی‌دهد. به همین خاطر بچه‌ها باید این موضوع را به خاطر بسپارند و در مدرسه یا مهد، بدون توجه به مشخصه‌های فیزیکی، با افراد مختلف صحبت کرده، ارتباط برقرار نمایند و دوستان خود را با توجه به رفتار آن‌ها انتخاب کنند.

کمک به همدیگر برای رسیدن به اهداف

شاهزاده خانم و یاگا، برای رسیدن به هدف خود باید در کنار هم ماموریت‌شان را شروع کنند. یاگا می‌خواهد کتاب‌های خود را به‌دست آورد و شاهزاده می‌خواهد پدرش را نجات دهد. این همکاری میان دو کاراکتر اصلی، فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره کمک به همدیگر صحبت کنید. به آن‌ها بگویید که همه انسان‌ها با وجود همه توانایی‌ها و مهارت‌هایی که دارند، در اغلب موارد به کمک همدیگر نیاز خواهند داشت.
درباره انواع کارهایی که با حضور چند نفر، سریع‌تر و راحت‌تر انجام می‌شوند با بچه‌ها حرف بزنید و آن‌ها را به انجام کارهای گروهی و تیمی، تشویق کنید.

بررسی یک افسانه قدیمی و ترغیب بچه‌ها به خواندن کتاب‌های مشابه

کاراکتر یاگا، یکی از کاراکترهای مشهور در دنیای افسانه‌های قدیمی است. می‌توانید با کمک هم، داستان‌های مختلفی با حضور این کاراکتر یافته و با هم بخوانید. علاوه بر این، از این فرصت استفاده کرده و کاراکترهای قدیمی ایرانی مثل ننه سرما، عمو فیروز و... را به بچه‌ها معرفی کنید.
درباره این کاراکترها، افسانه‌های مرتبط به آن‌ها و نمادی که دارند، با بچه‌ها حرف بزنید و در صورت تمایل بچه‌ها، کتاب‌هایی با این مضمون برای آن‌ها خریداری کنید.

والدین پیش از پخش کارتون یاگا و کتاب طلسم باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • با توجه به تعقیب و گریز کاراکترها و تلاش برای نابودی جادوگر بدجنس، تماشا کارتون Yaga and Spell Book برای کودکان 6 ساله و بزرگتر مناسب‌تر خواهد بود.

  • در این کارتون بچه‌ها شاهد یک خانه متحرک، حیوانات سخن‌گو و انواع لحظات مهیج دیگر هستند. اگر احساس می‌کنید که تماشای این موارد برای کودکان تنش‌زا است، حتما در حین تماشای کارتون کنار آن‌ها بمانید.

  • جادوگر، یاگا را در کودکی به جنگل می‌آورد. اگر این موضوع برای کودکان شما حساسیت برانگیز است، حتما پیش از پخش کارتون یا پس از آن، درباره این موضوع با هم حرف بزنید.

تماشا و دانلود انیمیشن یاگا و کتاب طلسم با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون جدید یاگا و کتاب طلسم 2023 با دوبله فارسی کامل وجود دارد. می‌توانید این انیمیشن را آنلاین و رایگان، برای کودکان خود پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود انیمیشن Yaga and Spell Books با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. می‌توانید پس از دانلود، این کارتون را در یک شب تعطیل و آرام، با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های یاگا و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن یاگا و کتاب طلسم لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن هیولای دوست داشتنی من و انیمیشن دختر ترسناک را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.