آفرینک
X

بچه های بد The Bad Guys (2022)

بچه های بد The Bad Guys

انیمیشن بچه های بد The Bad Guys 2022 یک انیمیشن جذاب، سرگرم‌کننده و دوست‌داشتنی است که فرآیند تغییر چهار دوست مجرم به شخصیت‌های مثبت و خوب را روایت می‌کند. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.9 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی بچه های بد

انیمیشن بچه های بد ، درباره یک گروه خلافکار است که بعد از دستگیرشدن، تصمیم می‌گیرند به شهروندهای خوب تبدیل شده و دیگر به سراغ کارهای خلاف و اشتباه نروند. اما این تصمیم باعث اتفاقات و چالش‌های مختلفی برای این گروه می‌شود، که باید با آن مواجه شوند. آیا در نهایت این چهار نفر موفق می‌شوند تا تغییر کنند؟ برای پاسخ به این سوال باید با فرزند خود به تماشا انیمیشن بچه های بد با دوبله فارسی بنشینید. اما قبل از تماشا، با ما در ادامه همراه باشید تا نکات و جزئیات انیمیشن the bad guys را برای شما توضیح دهیم.

داستان انیمیشن The Bad Guys 2022

آقای کوسه، آقای مار، خانم رتیل و البته مغز متفکر آن‌ها یعنی آقای گرگ، همه با هم یک گروه خلاف‌کار را تشکیل داده‌اند. آن‌ها در کنار هم نقشه‌های پلید کشیده و با برنامه‌ریزی دقیق، سعی می‌کنند به خواسته‌های شرورانه خود دست پیدا کنند. این موضوع تا زمانی ادامه دارد که آن‌ها دستگیر شده و برای آزادی دوباره، قول می‌دهند که رفتار خود را تغییر دهند. البته این تنها پوششی برای ادامه‌دادن کارهای بد آن‌ها است؛ اما در این میان، برخی از اعضای گروه کم‌کم با تغییر شخصیت مواجه می‌شوند.

نکات جالب انیمیشن سینمایی بچه های بد

انیمیشن سینمایی بچه های بد ، توسط DreamWork ساخته شده و به یکی از بهترین انیمیشن های 2022 تبدیل شده است. در این انیمیشن، اتفاقاتی هم‌چون برنامه‌ریزی برای سرقت، صحنه‌های تعقیب و گریز پلیسی، تلاش برای خرابکاری و سایر اتفاقات مشابه دیده می‌شود. نکته جالب این انیمیشن این است که علاوه بر کودکان، والدین نیز از تماشا انیمیشن بچه‌ های بد با دوبله فارسی لذت خواهندبرد.
هر چند باید به خاطر بسپارید که انیمیشن با تمرکز بر گروه سنی کودکان ساخته شده است. به همین خاطر، تغییر شخصیت کاراکترها از موجودات بد به موجودات خوب، تلاش برای تغییر رفتار و پیدا کردن مسیر درست نیز در این داستان به چشم می‌خورد.
انیمیشن The Bad Guys 2022 با توجه به داستانی که دارد، حاوی صحنه‌های خشونت‌باری نیز است. بنابراین اگر کودک کم سن‌ و سال یا حساسی دارید، این موضوع را نیز در نظر بگیرید. مهم‌ترین بخش این انیمیشن، تلاش چهار شخصیت اصلی برای خرابکاری و انجام کارهای شرورانه است. این چهار دوست، همان رفتارهایی را انجام می‌دهند که جامعه از کوسه‌ها، مارها، رتیل‌ها و البته گرگ‌ها انتظار دارد. در واقع، نقطه عطف ماجرا آن‌ زمانی است که هر کدام از آن‌ها به این نتیجه می‌رسند که بخش زیادی از منفی‌بودن شخصیت‌شان، به دلیل نگاه منفی جامعه به آن‌ها شکل گرفته است.

نکات مهم برای بررسی با کودکان پس از تماشا انیمیشن بچه های بد 2022

این انیمیشن، با محوریت 4 شخصیت شرور ساخته شده است. با وجود این، نکات مثبت زیادی نیز در آن وجود دارد که می‌توانید راجع به آن‌ها، با کودکان خود حرف بزنید. پس از تماشا انیمیشن The Bad Guys با دوبله فارسی ، با کودکان خود راجع به قدرت فرصت‌های دوم و خوبی موجود در هر شخصیت هر چند منفی، صحبت کنید. در  انیمیشن سینمایی بچه های بد 2022 چند پیام مهم نهفته است:

  • تغییر برای همه افراد امکان‌پذیر خواهد بود؛

  • نباید به قضاوت اولیه موجود در جامعه پایبند ماند؛

  • با انجام کارهای خوب و تغییر رفتار، می‌توان شادی بسیار نابی را تجربه کرد.

این انیمیشن بر ارزش‌های مهمی هم‌چون دوستی، وفاداری، کمک به دیگران، مهارت و نبوغ نیز تاکید دارد. افزون بر این، می‌توانید نکات منفی انیمیشن را نیز با کودکان خود بررسی کنید. در این انیمیشن، رفتارهای بد هم‌چون سرقت، انجام آزمایش بر حیوانات مختلف، تصمیم‌های بد، خیانت به افراد مورد علاقه، اعتقاد کامل به گفته‌های رسانه و البته رفتارکردن بر طبق نگاه غالبا غلط جامعه نیز بررسی می‌شود.
هر کدام از این موارد، موضوعات مهمی هستند که باید درباره آن‌ها حرف بزنید. پیشنهاد می‌کنیم با دانلود انیمیشن بچه های بد با دوبله فارسی ، این انیمیشن سینمایی را با سایر اعضای خانواده تماشا کرده و راجع به هر کدام از این اتفاقات با کودکان‌تان گفت‌وگو کنید.

تماشا و دانلود انیمیشن بچه های بد با دوبله فارسی کامل در آفرینک

امکان دانلود انیمیشن The Bad Guys در آفرینک به‌صورت کاملا رایگان وجود دارد. پیشنهاد می‌کنیم تریلر انیمیشن بچه های بد را در اینستاگرام ما تماشا کرده و سپس آن را برای کودکان خود دانلود کنید. البته می‌توانید این انیمیشن را به‌صورت آنلاین برای فرزندان خود پخش کرده و یا با دانلود آن، در کنار هم و به‌صورت آفلاین انیمیشن سینمایی بچه های بد را تماشا کنید. انیمیشن جدید بچه های بد یادآوری می‌کند که قرار نیست مانند تصور همه، بد باشیم و بد بمانیم، همه می‌توانیم تغییر کرده و نسخه بسیار بهتری از خودمان باشیم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن بچه های بد لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن لیگ قهرمانان حیوانات خانگی و انیمیشن زوتوپیا را برای نیز برای او از آفرینک دانلود و پخش کنید.