آفرینک
X

چاق Fat (2013)

چاق Fat

چاق  Fatیک انیمیشن کامپیوتری سه‌بعدی در سبک کمدی است که در سال ۲۰11 توسط سه دانشجو نام‌های یوهان برنارد، سباستین بیسپو و گری فوچی ساخته شده. ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • 5 دقیقه
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی چاق

چاق  Fatیک انیمیشن کامپیوتری سه‌بعدی در سبک کمدی است که در سال ۲۰11 توسط سه دانشجو نام‌های یوهان برنارد، سباستین بیسپو و گری فوچی ساخته شده. انیمیشن چاق یک داستان کمدی کوتاه است که جوایز بسیاری مثل جایزه بهترین فیلم از دید تماشاچیان در آنیما موندی در سال 2012 را دریافت کرده. همه در هر سنی می‌توانند از دیدن این انیمیشن کمدی لذت ببرند.

داستان از یه روز صبح تو مزرعه‌ای که حیوانات بسیاری توش زندگی می‌کنن، شروع می‌شه. وقتی مزرعه‌دار میره سمت مرغ‌دونی تا تخم‌مرغا رو برداره با یه چیز عجیب مواجه می‌شه، می‌بینه یکی از مرغا سر جاش نیست، به بالا نگاه می‌کنه و می‌بینه که یکی از مرغا اینقدر چاق شده که مثل بادکنک باد کرده و رفته سمت سقف مرغ‌دونی. در همین لحظه خروس میاد داخل و وقتی که صحنه رو می‌بینه مثل مزرعه‌دار تعجب می‌کنه و صدایی می‌ده که تمام حیوانات مزرعه هم تعجب می‌کنند. غروب که می‌شه مزرعه‌دار گاوها رو از چرا برمی‌گردونه داخل آغل و صدای عجیب خوردن یه چیزی به سقف آغل میاد. سرش رو می‌بره بالا و می‌بینه که یکی از گاوها هم مثل بادکنک چاق شده و به آسمون رفته. در همین حین صدای جیغی از داخل خونه شنیده می‌شه. مزرعه‌دار می‌ره داخل خونه و می‌بینه که زنش از ترس موشی که مثل بادکنک شده و رفته بالای میز.

تا الان اتفاقات عجیبی برای حیوانات مزرعه افتاده و برای اینکه بفهمید از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ خودتون انیمیشن زیبای چاق رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و کمدی لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن چاق، مزرعه‌دار و همسر مزرعه‌دار هستند.

در صورتی که از انیمیشن چاق خوشتون اومده، انیمیشن کوتاه چرخ رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزییات ساخت انیمشین چاق Fat

انیمیشن کوتاه چاق Fat توسط پریمیوم فیلمز توزیع شده ست. این کمپانی در سال 1998 توسط جین چارلز مایل ساخته شده است و از ابتدای تأسیس تاکنون حدود 800 فیلم کوتاه را تولید و توزیع کرده است.