آفرینک
X

سریال شکارچیان اژدها Dragon Hunters (2004)

شکارچیان اژدها Dragon Hunters

مجموعه کارتون شکارچیان اژدها Dragon Hunters ساخت کشور فرانسه هست و اسمش به فرانسوی میشه Chasseurs de dragons. حالا اگه خورده حسابی با اژدها و موجودات افسانه ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 7.8 امتیاز
  • 7+ سال

فصل 1 سریال شکارچیان اژدها

معرفی سریال شکارچیان اژدها

مجموعه کارتون شکارچیان اژدها Dragon Hunters ساخت کشور فرانسه هست و اسمش به فرانسوی میشه Chasseurs de dragons. حالا اگه خورده حسابی با اژدها و موجودات افسانه ای دارین و میخواین شکار شدنشون رو ببینید پس شکارچیان اژدها بهترین پیشنهاد برای شماست. البته از اونجایی که این یک مجموعه کمدی هست خیلی نباید منتظر باشید که توی هر قسمت چند تایی اژدها شکار بشه. در واقع بلاهایی که سر شکارچی ها میاد قسمت خیلی بیشتری از داستان رو به خودش اختصاص داده. اونها توی یک سرزمین قرو وسطایی زندگی میکنن که دور تا دورش رو هیولاها و موجودات عجیب غریبی به اسم اژدها احاطه کردن. حالا وظیفه قهرمان های داستان ما هست که این سرزمین رو از شر این هیولاها نجات بدن. خوب پس بیایید با همدیگه ببینیم که چه اتفاقهایی در این سرزمین افسانه ای و برای ساکنین عجیبش میفته. زبان اصلی کارتون شکارچی اژدها فرانسوی هست ولی شما در آفرینک میتونید اون رو با دوبله فارسی باحال و سرگرم کننده ببینید.

شخصیت های مجموعه کارتون شکارچیان اژدها Dragon Hunters

لیان چاو Lian-Chu یک شمشیر زن قوی هیکل با کلی عضله و یک سبیل نازک هست. کار اصلی او درواقع کشتن اژدهاست ولی برای همچین شغلی اون خیلی مهربون و ناز نازی هست، اصلن گول هیکل گنده اش رو نخورید. اون فقط تا عدد 10 رو میتونه بشمره و سواد هم نداره، پدر و مادرش هم توسط یک اژدها خورده شدن. گیزدو Gwizdo مغز متفکر گروه هست. اون با مردم بیچاره مذاکره میکنه و قرارداد باهاشون میبنده که گروهشون رو برای کشتن اژدهاها ببره. یکی از دندون هاش هم افتاده و وقتی میخنده جای خالی اون مشخص میشه. گیزدو و لیان چاو از بچگی همدیگه رو میشناسن و با هم بزرگ شدن و تیم شکارچیان اژدها رو با هم راه انداختن. هکتور Hector هم اژدهای خونگی اونها هست که مثل بقیه اژدهاها گنده و شرور و اینا نیست. مثل یک سگ خونگی و دوست داشتنی با گروه میگرده و سر و صدا میکنه و بالا و پایین میپره.