آفرینک
X

هزارتوی پن Pan's Labyrinth (2006)

هزارتوی پن Pan's Labyrinth

فیلم هزارتوی پن Pan's Labyrinth داستان اوفلیاست، دختر بچه‌ای که با مادر باردار و ناپدری‌اش در دوران بعد از جنگ داخلی اسپانیا زندگی می‌کنه ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 8.2 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال

معرفی هزارتوی پن

فیلم هزارتوی پن Pan's Labyrinth داستان اوفلیاست، دختر بچه‌ای که با مادر باردار و ناپدری‌اش در دوران بعد از جنگ داخلی اسپانیا زندگی می‌کنه. در داستان پریان پرنسس موانا فرزند پادشاه دنیای زیر زمین، از دنیای انسان‌ها دیدن می‌کنه و نور خورشید چشمانش رو کور و حافظه‌اش رو پاک می‌کنه. او فانی می‌شه و می‌میره. پادشاه معتقده که روح دخترش به دنیای زیر زمین برمی‌گرده و به همین دلیل مارپیچ‌هایی رو در سراسر جهان، برای بازگشت دخترش، می‌سازه که به عنوان ورودی عمل می‌کنند.

اوفلیا همراه با مادر مریضش، کارمن، که باردار هم هست به مسافرت می‌رود تا کاپتان ویدال، ناپدریش، رو ملاقات کنند. ویدال پسر فرماندار مشهوری هستش، که در مراکش مرده، و اعتقادی عمیقی به فالانژیسم داره و برای شکار شورشیان اسپانیایی داوطلب شده.روزی یک حشره بزرگ که اوفلیا معتقده یه فرشته هستش، می‌خواد او رو به یکی از هزارتوهای افسانه‌ای راهنمایی کنه ولی مرسدس، خدمتکار ویدال که خودش و برادرش به طور مخفیانه از شورشیان حمایت می‌کنند، جلوی او رو می‌گیره. همون شب حشره دوباره در اتاق خواب اوفلیا ظاهر می‌شه، تبدیل به فرشته می‌شه و اوفلیا رو به یکی از هزارتوها راهنمایی می‌کنه. او در آنجا با فائون ملاقات می‌کنه، کسی که فکر می‌کنه اوفلیا همون پرنسس موانا هستش که به زندگی برگشته.

او سه مأموریت برای اوفلیا تعیین می‌کنه تا بتونه جاودانگیش رو بدست بیاره. در این بین ویدال دو مزرعه‌دار رو به جرم کمک به شورشیان می‌کشه. اوفلیا اولین مأموریت رو با موفقیت انجام می‌ده و یه کلید رو از شکم قورباغه بزرگی بیرون می‌کشه. ولی او به خاطر حال مادرش که داره بدتر می‌شه نگرانه و فائون ریشه گیاه ماندریک رو برای بهتر شدن بیماری مادرش به اوفلیا می‌ده. اوفلیا با همراهی دو فرشته مأموریت دوم رو هم انجام می‌ده.

تا الان فهمیدیم که اوفلیا درحال انجام دادن سه مأموریت مختلف هستش. چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون فیلم زیبای هزارتوی پن رو ببینید و از دیدن این فیلم زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های فیلم هزارتوی پن، اوفلیا، فائون، مرسدس، ویدال و کارمن هستند.

در صورتی که از فیلم هزارتوی پن خوشتون اومده، انیمیشن شهر اشباح رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی فیلم هزارتوی پن Pan's Labyrinth

همیشه در تاریکی، نور امید پیدا می‌شود. در مصیبت، زیبایی هست و در مرگ، زندگی وجود دارد.