آفرینک
X

رابین رابین Robin Robin (2021)

رابین رابین Robin Robin

انیمیشن رابین رابین Robin Robin درباره پرنده‌ کوچولویی به اسم رابین است که فرزندخوانده خانواده موش‌ها است و دوست دارد خودش هم به یک موش تبدیل شود! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلیس
  • 7.0 امتیاز
  • 33 دقیقه
  • 6+ سال
  • FHD

معرفی رابین رابین

بیشتر انسان‌ها و حتی موجودات، دل‌شان می‌خواهد پرنده باشند و به‌راحتی به همه جای دنیا پرواز کنند، اما رابین کوچولو، برخلاف همه دوست دارد موش باشد! همه چیز از یک شب تاریک، در دل جنگل شروع می‌شود و یک تخم پرنده، از روی شاخه درخت، یواش یواش سُر می‌خورد و روی زمین، دقیقا مقابل یک خانواده از موش‌های کوچولو، می‌افتد. پدر خانواده موش‌ها که می‌بیند جوجه دارد از تخم خارج می‌شود، برای مراقبت از جوجه، او را به خانه‌شان می‌برند و همه خانواده، جوجه را به‌عنوان بچه خودشان می‌پذیرند. حالا جوجه کمی بزرگ‌تر شده و داستان انیمیشن رابین رابین از همین‌جا شروع می‌شود! چه ماجرایی؟ با ما به بخش بعدی بیایید که به شما بگوییم!

داستان کارتون کوتاه رابین رابین

پرنده کوچک داستان ما یعنی رابین، با خانواده جدید خود یعنی خانواده موش‌ها، بزرگ می‌شود، اما همان‌طور که حدس می‌زنید، خیلی با بقیه اعضای خانواده فرق دارد. او همیشه پر سروصداتر از بقیه حرکت می‌کند و همیشه باعث می‌شود که گربه بدجنس آن‌ها را پیدا کند و همیشه این احتمال وجود دارد که به خاطر سروصدای او، برای خانواده‌اش اتفاق بدی رخ بدهد. رابین که حسابی از این موضوع ناراحت است، یک شب بعد از شنیدن داستان کریسمس، درخت آن و برآورده‌شدن آرزوی بچه‌ها در شب کریسمس، آرزو می‌کند که به موش تبدیل شود! فکر می‌کنید آرزوی او برآورده خواهد شد؟

جزئیات مهم و جالب انیمیشن زبان اصلی رابین رابین با زیرنویس فارسی

کارتون کوتاه رابین رابین یکی از انیمیشن های 2021 است با یک داستان به‌شدت زیبا و تاثیرگذار، ماجراهای زندگی حیوانات کوچک در اطراف انسان‌ها را نشان می‌دهد. ترانه‌های مختلف این انیمیشن موزیکال، خوش‌آهنگ و به‌یادماندنی هستند و بدون شک، کودکان شما هم از شنیدن آن‌ها لذت زیادی خواهند برد.
طراحی کاراکترها و سکانس‌های مختلف، صداگذاری کارتون و البته داستان مهیج، آموزنده و دل‌نشین انیمیشن رابین رابین 2021 ، باعث شده که کودکان زیادی در سرتاسر دنیا، عاشق تک‌تک جزئیات این کارتون شوند و به احتمال خیلی زیاد، بچه‌ها و حتی خود شما هم از دیدن این کارتون لذت زیادی ببرید. مکالمه‌های انیمیشن Robin Robin ، در عین آموزنده بودن، کوتاه و ساده هستند. به همین خاطر پیشنهاد می‌کنیم با تماشا کارتون رابین رابین با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی همراه با بچه‌ها ، این فرصت فوق‌العاده را در اختیار آن‌ها بگذارید که علاوه بر لذت بردن و درک روند داستان، مهارت شنیداری زبان انگلیسی‌شان را هم تقویت کنند. پس از آن نیز می‌توانید با فرزندان‌تان درباره مهم‌ترین نکات این انیمیشن، گفت‌وگو کنید و چیزهای تازه‌ای به بچه‌ها بیاموزید.

پیام های مثبت انیمیشن Robin Robin 2021 برای بچه ها

تماشا کارتون رابین رابین با زبان انگلیسی برای بچه‌های 6 ساله و بزرگتر، کاملا مناسب است. مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون برای بچه‌ها شامل موارد زیر هستند:

  • تلاش و پشتکار برای رسیدن به اهداف مختلف؛

  • اهمیت تفاوت‌های فردی و عدم حذف مشخصه‌های خاص و خوب خود برای پذیرفته‌شدن در جامعه؛

  • فرزندخواندگی و شرایط آن؛

  • عدم توجه به حرف‌های منفی و ناامیدکننده.

داستان انیمیشن کوتاه رابین رابین با پذیرفته‌شدن یک پرنده در خانواده موش‌ها، شروع می‌شود. این موضوع فرصت فوق‌العاده‌ای است که با بچه‌ها درباره خانواده‌های مختلف و شرایط خاص آن‌ها، حرف بزنید. می‌توانید از این بخش کمک گرفته و درباره فرزندخواندگی، با کودکان گفت‌وگو کرده و به آن‌ها یادآوری کنید که همه خانواده‌ها، دقیقا یک‌شکل نیستند و هر کدام، شرایط خاص خود را دارند. با وجود این مشخصه‌های متفاوت، هیچ مدل خانواده‌ای نسبت به بقیه برتری ندارد و همه باید به شرایط بقیه، احترام بگذاریم. در این بخش می‌توانید درباره خانواده‌های گوناگون مثل تک‌والد، بدون والدین و همراه با بقیه اعضای فامیل مثل پدربزرگ و مادربزرگ و...، با بچه‌ها حرف بزنید و آن‌ها را از همین کودکی، با این موضوع آشنا کنید.
در ادامه، بچه‌ها می‌بینند که رابین اصلا شرایط خود را نمی‌پذیرد، دل‌اش می‌خواهد موش شود و دقیقا همانند بقیه اعضای خانواده‌اش باشد. این احساسات رابین، با حرف‌های ناامیدکننده گربه، بیشتر هم می‌شود و رابین خیلی بیشتر از قبل، از ظاهر و شخصیت واقعی خود، بدش می‌آید. از این قسمت هم کمک گرفته و درباره تفاوت انسان‌ها با هم، با بچه‌ها حرف بزنید. به آن‌ها بگویید که هر انسان، با ظاهر منحصر به‌فرد خود، شرایط ویژه‌ فردی، توانایی‌ها و استعدادهای خاص، در این دنیا حضور دارد و همین تنوع باعث جذابیت دنیا و جوامع مختلف شده است.
پیشنهاد ما این است که در این بخش، به‌صورت غیرمستقیم، از بچه‌ها بپرسید که کدام مشخصه‌های خود را دوست ندارند و سعی کنید با سوالات مختلف، آن‌ها را به مسیری هدایت کنید که متوجه شوند همه مشخصه‌های ظاهری و فردی‌شان، کاملا خوب هستند. با این روش، اعتماد به‌نفس بچه‌ها بیشتر شده و می‌توانید با این کار، به آن‌ها کمک کنید که خود را پذیرفته و برای بهتر شدن در توانایی‌ها و استعدادهای خاص خودشان، بیشتر تلاش کنند.

تماشا و دانلود کارتون رابین رابین با زبان انگلیسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا انیمیشن کوتاه رابین رابین با زبان اصلی و زیرنویس فارسی وجود دارد و می‌توانید این کارتون به‌شدت تاثیرگذار و جذاب را برای بچه‌ها پخش کنید. البته امکان تماشا و دانلود انیمیشن Robin Robin با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی از اپلیکیشن آفرینک هم وجود دارد و می‌توانید بعد از دانلود، این کارتون را چندین و چندبار، با بچه‌ها تماشا کرده و هر بار درباره یک بخش مهم آن، با فرزندان‌تان گفت‌وگو کنید. رابین علاوه بر بچه‌ها، تلنگر مهمی برای بزرگترها است و به همه یادآوری می‌کند که خود را همان‌طور که هستند، بپذیرند و دوست داشته باشند؛ تلنگری که بدون شک، همه ما به آن نیاز داریم.

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن رابین رابین لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب و انیمیشن دور از درخت را برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.