آفرینک
X

هفت گوی بلورین The Seven Crystal Balls (1992)

هفت گوی بلورین The Seven Crystal Balls

انیمیشن هفت گوی بلورین The Seven Crystal Balls داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. فردی به نام سندرز در حال ترجمه متنی هستش که در اون هفت ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.8 امتیاز
  • 42 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی هفت گوی بلورین

انیمیشن هفت گوی بلورین The Seven Crystal Balls داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. فردی به نام سندرز در حال ترجمه متنی هستش که در اون هفت غریبه، دیوار معبد قدیمی رو با دینامیت منفجر می‌کنند تا بتونند به داخلش بروند و جسد مومیایی اینکاها رو به سرزمین دوردستی می‌برند ولی نفرینی که همراه با جسد هستش همیشه همراهشون هستش. در این لحظه زنگ تلفن به صدا در می‌آید و هنگام صحبت کردن با تلفن فردی یواشکی گوی درخشانی رو داخل اتاق سندرز می‌اندازه. با افتادن گوی روی زمین، گازی متصاعد می‌شه و سندرز بی‌هوش می‌شه.

تن‌تن همراه با میلو سوار قطاری هستند و تن‌تن داره خبری رو تو روزنامه می‌خونه؛ پروفسور ساندرز هارتمن سرپرست تیم اکتشافی منطقه کوهستانی آنت درحالی‌که در کتابخانه خود بیهوش روی زمین افتاده بود، پیدا شد. مسافر کناری معتقده که بدتر از این جریان اتفاق می‌افته چون به طلسمی که پشت جسد مومیایی هستش اعتقاد داره. آن‌ها در ایستگاه از قطار پیاده می‌شوند و به سمت منزل کاپتان هادوک می‌رود تا بهش سری بزنه. پروفسور تورنسول هم اونجاست و دنبال محوطه‌ای که سایکسون‌ها دفن شدند، می‌گرده. آن‌ها برای دیدن برنامه برونو شعبده‌باز ماهر به هیپردوم می‌روند ولی چند برنامه دیگه قبل از اون باید اجرا بشوند مثل دلقک‌های خنده‌دار و پرتاب کارد توسط زوراتی قهار. وقتی زوراتی برای اجرای نمایش روی صحنه می‌آید، تن‌تن او را به یاد می‌آورد چون در واقع همون ژنرال آلکازار هستش. بعد از آن نوبت به نمایش پیشگویی مادام یامیلاه می‌رسه، او از بیماری مرموز شوهر یکی از تماشاچیان صحبت می‌کنه و بعد از حال می‌رود، تو همین لحظه مجری به برنامه به زن خبر مریض شدن شوهرش رو می‌دهد، مردی که به عنوان عکاس همراه با گروه اکتشافی بوده.

تا الان فهمیدیم که اتفاقات عجیبی برای اعضای گروه اکتشافی داره می‌افته. به نظرتون تن‌تن می‌تونه این معما رو حل کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای هفت گوی بلورین رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن هفت گوی بلورین، تن‌تن، کاپتان هادوک، پروفسور تورنسول هستند. در صورتی که از انیمیشن هفت گوی بلورین خوشتون اومده، انیمیشن تن‌تن در تبت رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن هفت گوی بلورین The Seven Crystal Balls

این انیمیشن محصول کمپانی‌های الیپس انیمیشن و نلوانا در سال 1992 هست.