آفرینک
X

گارفیلد در دنیای واقعی Garfield Gets Real (2007)

گارفیلد در دنیای واقعی Garfield Gets Real

انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی Garfield Gets Real داستان یکی دیگه از ماجراهای گارفیلد هستش. گارفیلد با اودی و جک تو شهر سوبوربان زندگی می‌کنه. گارفیلد ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 4.6 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • 3+ سال

معرفی گارفیلد در دنیای واقعی

انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی Garfield Gets Real داستان یکی دیگه از ماجراهای گارفیلد هستش. گارفیلد با اودی و جک تو شهر سوبوربان زندگی می‌کنه. گارفیلد و گروهش در استودیوی داستان‌های مصور همراه دیگر بازیگران کمیک کار می‌کنه. آن‌ها سریال تصاویر فکاهی رو در دنیای کارتون درست می‌کنند و بعد اون رو به دنیای واقعی می‌فرستند. گارفیلد از جوک‌های قدیمی دوستانش و کار همیشگیش تو سریال‌های کمیک خسته شده. اودی تو سریال داستان‌های مصور با یه استخوان بازی می‌کنه ولی دوست نداره که بعد از هر قسمت استخوان رو پس بده و برای همین اونو جایی مخفی می‌کنه. ولی او به طور اشتباهی استخوان رو از صفحه اسکرین عبور می‌دهد و به دنیای واقعی می‌رود.

الی توضیح می‌ده که صفحه نمایش حدفاصل بین دنیای سریال داستان‌های مصور و دنیای واقعی هستش و ازش هیچ راه برگشتی وجود نداره. گارفیلد فرصت پیدا می‌کنه تا از طریق صفحه نمایش بدون جلب توجه عبور کنه. بعد از مدتی شخصیت‌های کارتونی می‌فهمند که گارفیلد در دنیای واقعی هستش و الی مسیر صفحه نمایش رو مسدود کرده، با ضبط یه قسمت خاص روی اون. در نتیجه کسی نمی‌تونه به دنیای واقعی دسترسی پیدا کنه ولی اودی چون استخوانش رو صفحه نمایش می‌بینه، می‌پره و توسط اون به داخل دنیای واقعی مکیده می‌شه. گارفیلد تلاش می‌کنه تا اودی رو از دنیای واقعی بندازه بیرون ولی نمی‌تونه. اودی استخوانش رو پیدا می‌کنه و همراه با گارفیلد می‌روند تا غذایی پیدا کنند. گارفیلد گربه‌ای به اسم چکی رو ملاقات می‌کنه و باهم صحبت می‌کنند و یه دسته از سگ‌ها هم اودی رو برای استخوانش دنبال می‌کنند. گارفیلد استخوان رو از اودی می‌گیره و داخل سوراخ کوچیکی پنهان می‌شه.

تا الان فهمیدیم که گارفیلد و اودی تو دنیای واقعی گیر افتادن. آیا آن‌ها می‌تونند برگردن خونه؟ خودتون انیمیشن زیبای گارفیلد در دنیای واقعی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی، گارفیلد، اودی و الی هستند. در صورتی که از انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی خوشتون اومده، انیمیشن گارفیلد در جشنواره خنده رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی Garfield Gets Real

این انیمیشن در سال 2007 توسط کمپانی پاوز و انیمیشن پیکچرز تولید شده است. کارگردان آن مارک دیپ بوده است.