آفرینک
X

خرچنگ چنگال طلایی The Crab with the Golden Claws (1991)

خرچنگ چنگال طلایی The Crab with the Golden Claws

خرچنگ چنگال طلایی The Crab with the Golden Clawsیکی از قسمت‌های ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. این قسمت با صحنه‌ای از ملاقات بین بونجی کوراکی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی خرچنگ چنگال طلایی

خرچنگ چنگال طلایی The Crab with the Golden Clawsیکی از قسمت‌های ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. این قسمت با صحنه‌ای از ملاقات بین بونجی کوراکی و هربرت داوس در شهر بندری شروع می‌شه. هربرت داوس یه کنسرو خالی خرچنگ رو به بونجی کوراکی نشون می‌ده و روی تکه کاغذی که از کنسرو می‌کنه، اسم کارابوجان رو می‌نویسه و بعد کنسرو رو می‌اندازه تو سطل آشغال. در همین لحظه چند نفر ناشناس سر ‌می‌رسن و داوس رو تهدید می‌کنند، تعقیبش می‌کنند و توی آب غرقش می‌کنند. روز بعد میلو کنسرو خالی رو پیدا می‌کنه و می‌بره پیش تن‌تن ولی اون توجهی بهش نمی‌کنه. وقتی که تن‌تن وارد دفتر می‌شه می‌بینه که یه تیکه کاغذ از همون کنسرو روی میزشه به عنوان سرنخی که برادران دوپونت از مرد غرق‌شده پیدا کردن. اون تیکه کاغذ و با دقت بیشتری بررسی می کنه و اسمی که روش نوشته شده رو می‌بینه. بعد از مدتی می‌فهمه که اون مرد غرق‌شده همون داوس هستش و روی کشتی تجاری به اسم کارابوجان کار می‌کرده.

تا اینجای داستان معلوم شده که فردی به اسم داوس به طرز مشکوکی کشته می‌شه ولی دلیلش هنوز معلوم نیست. از این به بعد قراره چه اتفاقی بیفته؟ آیا تن‌تن می‌تونه این معما رو حل کنه؟ خودتون انیمیشن زیبای خرچنگ چنگال طلایی رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن خرچنگ چنگال طلایی، تن‌تن، میلو، کاپتان هادوک و برادران دوپونت هستند.

در صورتی که از انیمیشن خرچنگ چنگال طلایی خوشتون اومده، انیمیشن تن‌تن در آمریکا رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن خرچنگ چنگال طلایی The Crab with the Golden Claws

این انیمیشن ماجرایی و جنایی محصول سال 1991 کشور بلژیک است. کارگردانی این سریال بر عهده استفان برناسکونی بوده است و تولید این سریال توسط کمپانی‌های الیپس فرانسوی و نلوانای کانادایی انجام شده. ماجراهای تن‌تن بر اساس کتابی با همین نام نوشته هرژه ساخته شده است.