آفرینک
X

فیلم بزرگ بیبی شارک! Baby Shark's Big Movie! (2023)

فیلم بزرگ بیبی شارک! Baby Shark's Big Movie!

انیمیشن فیلم بزرگ بیبی شارک! Baby Shark's Big Movie! 2023 داستان مهاجرت خانواده بیبی شارک به یک شهر بزرگ است که چالش‌های مختلفی برای او دارد! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • کره جنوبی
  • 4.2 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 5+ سال
  • FHD

معرفی فیلم بزرگ بیبی شارک!

بیبی شارک و بقیه اعضای خانواده‌اش، این بار باید یک ماجراجویی جذاب و جدید را شروع کنند! مادر بیبی شارک، یک موقعیت شغلی خیلی خوب در یک شهر بزرگ به‌دست آورده است. به خاطر همین هم همه اعضای خانواده باید از شهرشان مهاجرت کرده و به شهر بزرگ بروند. ناگفته پیدا است که جدا شدن از خانه قدیمی و دورشدن از ویلیام، دوست صمیمی بیبی‌ شارک، برای او حسابی سخت است. حالا و در این شرایط، انواع ماجراهای تازه برای بیبی شارک اتفاق می‌افتد که می‌توانید با تماشا انیمیشن سینمایی فیلم بزرگ بیبی شارک! 2023 با دوبله فارسی کامل که با نام « فیلم بزرگ بچه کوسه! » هم شناخته می‌شود، همراه با فرزندان‌تان، از آن باخبر شوید.

خلاصه کارتون فیلم بزرگ بیبی شارک! چیست؟

بیبی شارک با دورشدن از خانه و جداشدن از ویلیام دوست صمیمی خود، شرایط سختی را تجربه می‌کند که این شرایط با حضور یک ستاره دریایی بدجنس، حسابی سخت‌تر هم می‌شود. حالا بیبی شارک باید یاد بگیرد که در شهر تازه دوستان جدیدی برای خود پیدا کند، با مشکلات شخصی خود روبه‌رو شود و از همه مهم‌تر اینکه اجازه ندهد ستاره دریایی زورگو، تمام موسیقی‌های زیر دریا را از بین ببرد! اما آیا موفق می‌شود؟ برای پاسخ به این سوال کافی است انیمیشن !Baby Shark's Big Movie را با فرزندتان تماشا کنید.

بچه‌ها با تماشا انیمیشن کامل فیلم بزرگ بیبی شارک! چه نکات مثبت و مهمی می‌آموزند؟

این کارتون سینمایی جدید، به‌عنوان دنباله‌ای برای « کارتون نمایش بزرگ بیبی شارک! » ساخته شده است. کودکان و البته بزرگسالان، در سریال بیبی شارک شاهد ماجراجویی این کاراکتر دوست‌داشتنی همراه با دوست صمیمی او هستند که در هر اپیزود، نکات مهم و آموزنده‌ای یاد می‌گیرند.
این بار و در کارتون جدید فیلم بزرگ بیبی شارک! بچه‌ها با جنبه تازه‌ای از زندگی این کاراکتر آشنا خواهند شد. روند جذاب داستان، استفاده از المان‌های مشهور و دوست‌داشتنی این کارتون و البته فضای به‌شدت زیبای انیمیشن، باعث شده که کودکان از تماشا انیمیشن جدید !Baby Shark's Big Movie حسابی لذت ببرند. نکته بسیار مهم این است که این کارتون، علاوه‌بر سرگرم‌کردن کودکان، نکات مهم و آموزنده‌ای هم برای آن‌ها دارد. شما هم می‌توانید پس از اتمام این کارتون، درباره نکات مثبت زیر با بچه‌ها حرف بزنید:

بررسی موضوع مهم مهاجرت و دلایل آن

در این کارتون سینمایی جدید، بچه‌های خیلی کوچک هم با مفهوم مهاجرت و دورشدن از خانه قدیمی، آشنا می‌شوند. در صورتی که شما هم شرایط مشابهی دارید یا فردی از اعضای خانواده و دوستان‌تان، به دلیل مهاجرت از فرزندان شما دور خواهد شد، می‌توانید با کمک ماجراهای این کارتون، این موضوع را به بچه‌ها یاد بدهید.
به کودکان بگویید که نقل مکان از محله‌ای به محله دیگر، یا از شهر و کشوری به شهر و کشور دیگر، به دلایل مختلفی انجام می‌شود. مهاجرت همیشه چالش‌ها و دشواری‌های خاص خود را دارد که اعضای خانواده، باید در کنار همدیگر با این مشکلات مواجه شوند. اگر شما قصد انجام این کار را دارید، حتما کودکان را از مراحل اولیه در جریان بگذارید، آن‌ها را با موقعیت تازه آشنا کرده و اجازه دهید که در یک بازه زمانی نسبتا طولانی، با شرایط جدید سازگار شوند.

مقابله با زورگویی

حضور ستاره دریایی زورگو در کارتون فیلم بزرگ بیبی شارک! ، بهترین فرصت برای شما است که بچه‌ها را با مفهوم زورگویی در گروه‌های دوستانه، مهدکودک و مدرسه، آشنا کنید. درباره روش‌های مقابله با این افراد با کودکان حرف بزنید و به آن‌ها تاکید کنید که در چنین حالتی، حتما مربی و معلم و البته شما را در جریان بگذارند.
در همین حین به کودکان یادآوری کنید که برخی اوقات شوخی‌های آن‌ها با افراد کوچک‌تر و ضعیف‌تر می‌تواند همان حس زورگویی را برای دیگران ایجاد کند. بنابراین بهتر است در مقابل افراد ضعیف‌تر با احتیاط رفتار کنند و اجازه ندهند که چند دقیقه سرگرم‌شدن در کنار دوستان‌شان، به آسیب‌رساندن به اطرافیان آن‌ها منجر شود.

آموزش اصول اجتماعی اولیه از جمله یافتن دوستان جدید

یکی از مواردی که به خوبی در انیمیشن سینمایی !Baby Shark's Big Movie بررسی می‌شود، مسئله یافتن چندین دوست در  انواع محیط‌ها است. بچه‌ها در کارتون فیلم بزرگ بیبی شارک! می‌بینند که بیبی شارک علاوه‌بر دوست قدیمی خود یعنی ویلیام، در شهر جدید به دوستان تازه نیاز دارد. هرچند این موضوع به این معنا نیست که رابطه دوستانه او با ویلیام از بین رفته و تمام شده است. پس از اتمام کارتون با بچه‌ها در این باره حرف بزنید و به آن‌ها یاد بدهید که انسان‌ها در هر محیط، دوستان مختلفی خواهند داشت. این شرایط با ورود بچه‌ها به مهد یا مدرسه، اهمیت بسیار بیشتری پیدا می‌کند و در حین مکالمه به کودکان بگویید که حسادت آن‌ها به دیگر روابطی که دوستان‌شان با اطرافیان خود دارند، تا چه میزان آسیب‌زا و اشتباه است.
به کودکان بیاموزید که هر انسان می‌تواند چندین دوست در محیط‌های مختلف داشته باشد و این موضوع، نباید باعث ناراحتی یا خشم آن‌ها شود.

والدین پیش از پخش انیمیشن !Baby Shark's Big Movie با دوبله فارسی باید این موارد را در نظر بگیرند

  • روند داستان و ماجراجویی‌های ساده کاراکترهای اصلی باعث شده که تماشا این کارتون برای کودکان 5 ساله و بزرگ‌تر مناسب باشد.

  • در برخی سکانس‌ها، کاراکترهای اصلی در معرض آسیب قرار خواهند گرفت، اما هیچ اتفاق بد و ناراحت‌کننده‌ای برای آن‌ها رخ نمی‌دهد.

تماشا و دانلود انیمیشن فیلم بزرگ بیبی شارک! با دوبله فارسی کامل در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا کارتون فیلم بزرگ بیبی شارک با دوبله فارسی کامل وجود دارد. علاوه‌بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Baby Shark's Big Movie با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک هم فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون زیبا را در یک شب‌نشینی خانوادگی همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های بیبی شارک در شهر جدید، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن فیلم بزرگ بیبی شارک! لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن بازگشت به اوت بک و انیمیشن بیسکوئیت حیوانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.