آفرینک
X

سه کیمیاگر The 3 Wise Men (2003)

سه کیمیاگر The 3 Wise Men

انیمیشن سه کیمیاگر  The 3 Wise Menداستان ملاقات سه کیمیاگر با عیسی مسیح در دوران کودکی هستش. جیمی، شب کریسمس برای دیدن آلفردو می‌ره به مغازش و آلف ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • اسپانیا
  • 5.3 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی سه کیمیاگر

انیمیشن سه کیمیاگر  The 3 Wise Menداستان ملاقات سه کیمیاگر با عیسی مسیح در دوران کودکی هستش. جیمی، شب کریسمس برای دیدن آلفردو می‌ره به مغازش و آلفردو می‌گه که امشب شب درخشش ستاره‌ها هستش و داستانو تعریف می‌کنه. در زمان‌های باستان، هیرود بزرگ با مشاورش بلیال دنبال گنجینه‌های پادشاهی می‌گردن. در این میان، سه کیمیاگر بزرگ به نام‌های بالتازار، گسپر و ملکیور درخشش ستاره بیت‌اللحم رو می‌بینند و به دنبال این نشونه می‌روند و امیدوار می‌شن تا بتونن شاه تمام پادشاهان رو پیدا کنن.

از اون سمت هم بلیال به هیرود می‌گه که باید رد ستاره‌ها رو دنبال کنه، در این لحظه براش خبر می‌آورند که رئیس شورشیان توسط توبیاس، فرزند حصون رئیس قبلی نگهبانان شهر، دستگیر شده. باراک به توبیاس می‌گه که پدرش همیشه به مردم فکر می‌کرد درحالی‌که هیرود فقط به فکر خودشه، ولی توبیاس گوش نمی‌ده. دراین‌میان غارت‌گران دارن نقشه حمله به شهر رو می‌کشن و سارا یکی از جنگجویان شورشی که به اشتباه فکر می‌کنه هدفشون با اونا یکیه و می‌آید پیششون. سه کیمیاگر به شهر می‌رسند و همدیگر رو برای اولین بار می‌بینند. در همین لحظه راهزنان با سارای دست‌و‌پا بسته به شهر حمله می‌کنند و سه کیمیاگر این راهزنان رو شکست می‌دهند و سارا رو نجات می‌دهند. آن‌ها برای انجام مأموریتشون به راهشون ادامه می‌دهند و سارا هم همراهیشون می‌کنه. جاسوسان برای هیرود خبر از سه کیمیاگر می‌آورند و بلیال می‌دونه که آن‌ها به سمت گنجینه‌ها می‌روند و برای همین هم توبیاس رو مأمور می‌کنه تا به عنوان جاسوس به گروهشون بپیونده. سه کیمیاگر برای ملاقات با هیرود سمت قلعه می‌روند.

تا الان فهمیدیم که سه مرد خردمند به دنبال پیدا کردن پادشاه پادشاه اومدند و هیرود هم می‌دونه. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای سه کیمیاگر رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن سه کیمیاگر، گسپر، ملکیور، بالتازار، هیرود، توبیاس، سارا و بلیال هستند. در صورتی که از انیمیشن سه کیمیاگر خوشتون اومده، انیمیشن افسانه زورو رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن سه کیمیاگر The 3 Wise Men

این انیمیشن اسپانیایی محصول سال 2003 است که توسط آنتونیو ناوارو کارگردانی شده است. یک تیم دو نفره به نام‌های جوان پنا و جوانجو ایبانز نویسندگی انیمیشن را برعهده داشتند.