آفرینک
X

افسانه زورو Zorro : Return to the Future (2007)

افسانه زورو Zorro

در این قسمت از انیمیشن افسانه زورو Zorro : Return to the Future شیوه مبارزه زورو مدرن و به روزتر می‌شه. دیگو دی لاوگا همان اسم شخصیت زورو هستش و شما او ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • انگلستان
  • 4.3 امتیاز
  • 58 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال
  • HD

معرفی افسانه زورو

در این قسمت از انیمیشن افسانه زورو Zorro : Return to the Future شیوه مبارزه زورو مدرن و به روزتر می‌شه. دیگو دی لاوگا همان اسم شخصیت زورو هستش و شما اون رو با لباس مشکی و ماسک صورتش می‌شناسید. زورو با هر جرم و ظلمی مبارزه می‌کنه و به دنبال اینه که حق مظلوم‌ها را از حاکم‌های ظالم بگیره. زورو علاوه بر این که مبارزه می‌کنه، مرد خانواده هستش. در واقع زورو هر جا که ظلم میبینه، نمی‌تونه تحمل کنه و سریع لباس مخصوص خودش رو بر‌می‌داره و تا حق مظلوم  رو نگیره، آروم و قرار نمی‌گیره و مهم‌ترین دشمنان زورو، همیشه داروغه معروف سطح شهر بوده. به خاطر همین ویژگی‌های دوستانه زورو است که همه اهالی شهر عاشق زورو هستند و بسیاری هنوز شخصیت واقعی اون رو نمی‌دانند.

زورو یک اسب داشت که در تمامی مبارزه‌های خودش از اون استفاده می‌کرده و به نوعی زورو و اسبش دو یار همیشگی بوده و معروف بودند؛ اما این بار یک موتورسیکلت بنفش خوش رنگ داره و به جای شمشیر هم یک اسلحه لیزری داره که با حاکمان و زورگویان مبارزه می کنه و با این اسلحه جدید خود علامت Z را روی لباس ظالمان و ساختمان‌ها قرار می‌ده. زورو در این قسمت مدرن‌تر و پیشرفته‌تر شده و هدفش رو قوی‌تر از قبل داره دنبال می‌کنه. این رو یادتون باشه که زورو همیشه زورو هستش و شما در هیچ جا نباید شخصیت اصلی او را به کسی لو بدهید تا بتونه کارش رو که کمک به ضعیفان هست، انجام بده.

در صورتی که از فیلم افسانه زورو خوشتون اومده و عاشق فیلم‌هایی شبیه به زورو هستید ما به شما انیمیشن پاندای کونگ فو کار رو پیشنهاد می‌کنیم. در این انیمیشن شخصیت‌ها هم در بعضی مواقع با ظلم مبارزه می‌کنند و داستان‌های خنده‌دار و زیبایی به وجود می‌آورند. شما می‌تونید توی همین سایت این انیمیشن رو ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن افسانه زورو Zorro : Return to the Future

این انیمیشن دارای مدت زمان نمایش 60 دقیقه است. زبان اصلی این انیمیشن انگلیسی است و البته دوبله و زیرنویس فارسی برای اون قرار داده شده. انیمیشن افسانه زورو در سال 2007 به بازار اومده و تاکنون بارها در سراسر جهان مورد بازدید بسیاری از کودکان قرار گرفته است.