آفرینک
X

سریال دالتون ها Les Dalton (2013)

دالتون ها Les Dalton

سریال زیبای دالتون‌ها Les Dalton، با حضور دالتون‌ها که چهار برادر با قدهای متفاوتی هستند، طرفداران بسیاری رو جلب کرده. این چهار برادر با اینکه مجر ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • فرانسه
  • 6.5 امتیاز
  • دوبله
  • 7+ سال

فصل 1 سریال دالتون ها

معرفی سریال دالتون ها

سریال زیبای دالتون‌ها Les Dalton، با حضور دالتون‌ها که چهار برادر با قدهای متفاوتی هستند، طرفداران بسیاری رو جلب کرده. این چهار برادر با اینکه مجرم‌‌های خطرناکی هستند ولی همیشه کارهایی می‌کنند که احمق به نظر می‌آیند. داستان مجموعه از اونجایی شروع می‌شه که دالتون‌ها بعد از یه تعقیب و گریز طولانی توسط لوک خوش شانس به زندان می‌افتند ولی چون طاقت موندن تو زندان رو ندارند، می‌خواهند فرار کنند. آن‌ها در هر قسمت از مجموعه یه راه جدید رو برای فرار کردن امتحان می‌کنند ولی هر بار یه بدشانسی جدید جلوی راهشون سبز می‌شه و آن‌ها دوباره دستگیر می‌شوند. زبان اصلی این مجموعه انیمیشن فرانسوی هست اما شما در آفرینک می‌تونید اون‌ها رو با دوبله فارسی ببینید.

شخصیت‌های مجموعه انیمیشن دالتون‌ها Les Dalton

جو دالتون، شخصیت اصلی مجموعه، سنش از همه بیشتره ولی کوتاهترین برادر با 22 سال سن هستش. جو مثل رهبر گروه رفتار می‌کنه و همیشه سعی می‌کنه که با هوش و استعداد بالایی که داره بقیه رو کنترل کنه. او مغز متفکر گروه برای کشیدن نقشه‌های فرار گروه محسوب می‌شه. او همیشه عصبانی هستش و تنها عضو گروهه که با همه چیز خصومت شخصی داره. او همیشه برادر کوچکتر یعنی آورل رو به خاطر کارهای احمقانه‌ای که انجام می‌ده کتک می‌زنه.

جک و ویلیام دالتون برادرهای وسطی هستند که از جو کوچکترند ولی قدشون از جو بلندتر هست. ویلیام 21 سالشه و قدش از جک که 20 سالشه، کوتاه‌‌تر هست. آن‌ها اغلب ساکت هستند و همیشه جو رو به خاطر نقشه‌هایی که می‌کشه تحسین می‌کنند و همیشه طرفداری جو رو می‌کنند و مثل او رفتار می‌کنند.

آورل دالتون 19 سالش هست. او کوچکترین، بلندترین و احمق‌ترین برادر هستش. ذات او از بقیه برادرها بهتره و انگار هیچوقت هیچ خلافی رو انجام نداده. به همین دلیل جایزه‌ای که برای دستگیری‌اش می‌گذارند از همه کمتر هست. او معمولا دلیل اصلیه خراب شدن نقشه‌های فرار از زندان هستش.

بوشوگ سگ لوک خوش شانس هستش و توی زندان کار می‌کنه. او با اینکه همیشه کارهای احمقانه‌ و خنده‌داری انجام می‌ده ولی باعث به دام افتادن دالتون‌ها می‌شه.

این سریال انیمیشنی در ژانر کمدی و وسترن در سال‌های 2009 تا 2013 پخش شده است. این مجموعه به کارگردانی چارلز واسل و محصول کمپانی‌های زیلام، داراگاد مدیا و لاکی کمیک هستش. این مجموعه انیمیشن در دو فصل ساخته شده که فصل اول از سال‌های 2010 تا 2012 و فصل دوم از سال‌های 2013 تا 2015 پخش شده. کل مجموعه دالتون‌ها در 178 قسمت 7 دقیقه‌ای ساخته و پخش شده.