آفرینک
X

وودی دارکوب Woody Woodpecker (2017)

وودی دارکوب Woody Woodpecker

انیمیشن وودی دارکوب Woody Woodpecker داستان یک دارکوب کله قرمز و فعال هستش. در جنگل پاین گرو در ایالت واشنگتن وودی دارکوب داره سربه‌سر دو تا برادر شکار ... ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • برزیل
  • 4.6 امتیاز
  • 2+ ساعت
  • 7+ سال
  • HD

معرفی وودی دارکوب

انیمیشن وودی دارکوب Woody Woodpecker داستان یک دارکوب کله قرمز و فعال هستش. در جنگل پاین گرو در ایالت واشنگتن وودی دارکوب داره سربه‌سر دو تا برادر شکارچی، نیت و اتیس گریم که حیوانات رو به‌طور غیرقانونی تاکسیدرمی می‌کنند، می‌گذاره و آخرش باعث می‌شه که اون دوتا به همدیگر آمپول بی‌هوشی بزنند. لانس والتر، یه وکیل معاملات ملکی، در سیاتل اخراج می‌شه بعدازاینکه ویدئویی از او منتشر می‌شه، که در آن از سود نداشتن حفاظت از طبیعت وحشی می‌گه. او به ونسا، نامزدش، می‌گه که قصد ساخت یه خانه بزرگ در بخشی از مایملکش داره که در نزدیکی مرز کانادا هستش. پدربزرگش این زمین رو برای او به ارث گذاشته.

در این‌ بین همسر سابق لانس، لیندا، می‌خواد برای دیدن پدرش که در فیلادلفیا بستری هستش، بره و باید تامی، پسرشون، رو به لانس و ونسا بسپارد. یه روز لانس، تامی و ونسا که برای گردش در پارک جنگلی پاین گرو رفتند، با جنگلبانی به اسم سامانتا بارتلت ملاقات می‌کنند. در مدت زمانی‌که لانس و ونسا دارند وسائل غذا رو می‌چینند، تام برای پیاده‌روی به داخل جنگل می‌رود. او در آنجا وودی دارکوب رو می‌بینه و بعد از اینکه بهش بادوم‌زمینی می‌ده، باهاش رفیق می‌شه. وودی موقع ناهار به خانواده ملحق می‌شه و بیشتر غذایشان رو تنهایی می‌خوره. لانس تلاش می‌کنه تا وودی رو دور کنه، ولی تنها کاری که می‌تونه انجام بده اینه که به طور تصادفی پایه میز رو می‌شکنه و با جارو تو صورت ونسا می‌زنه. صبح روز بعد ساخت و ساز در محل خونه شروع می‌شه و این خبر باعث می‌شه که وودی زرنگ برای ایجاد هرج و مرج اونجا تهییج بشه. مدتی بعد تامی در شهری که نزدیکه با موسیقی‌دان جوانی به اسم جیل آشنا می‌شه. او تامی رو ترغیب می‌کنه تا به گروهش برای شرکت در فستیوال سالیانه فایرفلای ملحق بشه.

تا الان فهمیدیم که وودی می‌خواد تو پروژه خونه لانس اختلال ایجاد کنه. از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای وودی دارکوب رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن وودی دارکوب، وودی، تامی، لانس، ونسا و جیل هستند. درصورتی‌که از انیمیشن وودی دارکوب خوشتون اومده، انیمیشن لوراکس رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن وودی دارکوب Woody Woodpecker

این انیمیشن محصول کمپانی یونیورسال انیمیشن استودیو در سال 2017 هستش.