آفرینک
X

گرینچ The Grinch (2018)

گرینچ The Grinch

انیمیشن گرینچ The Grinch داستان ماجراهای یه موجود سبز رنگ زشت و بد ذات به اسم گرینچ هست که این بار با خیال از بین بردن کریسمس به شهر برگشته. او از هر چیزی ک ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7+ سال

معرفی گرینچ

انیمیشن گرینچ The Grinch داستان ماجراهای یه موجود سبز رنگ زشت و بد ذات به اسم گرینچ هست که این بار با خیال از بین بردن کریسمس به شهر برگشته. او از هر چیزی که باعث شادی مردم می‌شه، متنفره و همیشه سعی می‌کنه، کارهای بدی انجام بدهد تا مردم هم از او متنفر بشوند و او از این کارها لذت می‌برد. گرینچ که در یک پرورشگاه بزرگ شده و همیشه در آرزوی کادوهای شب کریسمس بوده، از تعطیلات کریسمس هم متنفر هست. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که مردم شهر هویل در حال آماده شدن برای جشن کریسمس هستند و اعلام می‌کنند که می‌خواهند یه جشن بسیار فوق‌العاده با سه برابر تدارکات نسبت به سال‌های قبل برگزار کنند.

گرینچ با استفاده از دوربینی که روی سگش، مکس نصب کرده و او رو برای جاسوسی به شهر فرستاده، می‌فهمه که امسال نه تنها آرامش نداره بلکه باید سر و صدایی چند برابر سال‌های قبل رو تحمل کنه. او تنها یک راه برای رسیدن به آرامش و نجات پیدا کردن از این جشن داره و اون هم اینه که کریسمس رو بدزده. برای انجام این کار، او باید به شکل بابانوئل در بیاید و به سرزمین‌های خیلی دور برود که بتونه یک گوزن شمالی رو بدزده تا سورتمه او را بکشد. او برای گرفتن یه گوزن شمالی با مشکلات زیادی رو به رو می‌شه ولی در نهایت می‌تونه تپل‌ترین، تنبل‌ترین و البته خنگ‌ترین گوزن رو به خانه ببرد. این گوزن با بعضی از کارهایش خونه رو به هم می‌ریزه و گرینچ از دستش عصبانی می‌شه ولی مکس او رو دوست داره.

در این بین سیندی لو همراه با دوستانش نقشه‌ای می‌کشند تا بتونند بابانوئل رو پیدا کنند و او رو به تله بندازند. او با این کار می‌خواد از بابانوئل بابت اینکه هر سال در کریسمس به مادرش کمک‌ می‌کنه، تشکر کنه.

تا الان فهمیدیم که سیندی لو تلاش می‌کنه تا بابانوئل رو بدزده و خبر نداره که امسال بابانوئل همون گرینچ نفرت‌انگیز هست. به نظرتون چه اتفاقاتی برای او می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای گرینچ رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن گرینچ، مکس، گرینچ و سیندی لو هستند.

در صورتی که از انیمیشن گرینچ خوشتون اومده، انیمیشن من نفرت انگیز 3 رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن گرینچ  The Grinch

او بد جنس‌تر از قبل شده.