آفرینک
X

گنج های راکام Red Rackham's Treasure (1991)

گنج های راکام Red Rackham's Treasure

انیمیشن گنج‌های راکام Red Rackham's Treasure داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که دو نفر در ی ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.3 امتیاز
  • 21 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی گنج های راکام

انیمیشن گنج‌های راکام Red Rackham's Treasure داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که دو نفر در یه کافه با هم ملاقات می‌کنند و هر دو به عنوان خدمه کشتی کاپتان هادوک ثبت نام کردند و می‌خواهند برای پیدا کردن گنج راکام به تن‌تن کمک کنند. یک غریبه که بعدا معلوم می‌شه خبرنگار هست، به حرف‌های آن‌ها گوش می‌دهد و خبری در رابطه با موضوع سفر تن‌تن در روزنامه چاپ می‌کنه. کاپتان هادوک و تن‌تن خبر رو در روزنامه می‌خوانند که ناگهان کسی در می‌زنه. کسی که پشت در ایستاده، خودش رو پروفسور تورنسل معرفی می‌کنه و می‌گوید که آن‌ها برای سفرشان نیاز به یه زیردریایی دارند و گرنه توسط کوسه‌های خطرناک خورده می‌شوند. تن‌تن اولش مخالفت می‌کنه ولی بعد راضی می‌شه تا همراه با کاپتان هادوک به کارگاه تورنسل برای دیدن زیردریایی کوسه‌ای بروند. تورنسل زیردریایی رو روشن می‌کنه ولی در همون لحظه اول دود می‌کنه و از بین می‌رود.

فردای آن روز کاپتان هادوک و تن‌تن برای سفر به لنگرگاه می‌روند که در کمال تعجب پروفسور تورنسل رو با همون اختراع عجیبش می‌بینند. کاپتان هادوک به پروفسور تورنسل اجازه سوار شدن نمی‌دهد و بر روی بسته‌های زیردریایی علامت ضربدر می‌زند. برادران دوپونت هم در پوشش ملوان‌های کشتی آن‌ها رو همراهی می‌کنند چون برادران برد که قبلا تن‌تن آن‌ها رو دستگیر کرده بود، فرار کردند و این دو کارآگاه خصوصی می‌خواهند اوضاع رو کنترل کنند. آن‌ها سفرشون رو آغاز می‌کنند و در طول سفر یه بسته مشکوک پیدا می‌کنند و وقتی درش رو باز می‌کنند، می‌بینند که همون زیردریایی کوسه‌ای تورنسل هست. آن‌ها چند دقیقه بعد خود پروفسور تورنسل رو پیدا می‌کنند که داخل قایق نجات خوابیده و به این ترتیب مجبور می‌شوند تا او رو هم با خودشون ببرند.

تا الان فهمیدیم که تن تن همراه با دوستانش سوار بر کشتی به دنبال پیدا کردن گنجینه راکام می‌روند و برادران برد هم فرار کردند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای گنج‌های راکام رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید.

شخصیت‌های اصلی انیمیشن گنج‌های راکام، تن‌تن، میلو، کاپتان هادوک و پروفسور تورنسل هستند.

در صورتی که از انیمیشن گنج‌های راکام خوشتون اومده، انیمیشن عصای اسرارآمیز رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن گنج‌های راکام Red Rackham's Treasure

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.