آفرینک
X

عصای اسرارآمیز King Ottokar's Sceptre (1992)

عصای اسرارآمیز King Ottokar's Sceptre

انیمیشن عصای اسرارآمیز King Ottokar's Sceptre داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن‌تن در پ ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.4 امتیاز
  • 43 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی عصای اسرارآمیز

انیمیشن عصای اسرارآمیز King Ottokar's Sceptre داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن‌تن در پارک یه کیف روی صندلی پیدا می‌کنه. تن‌تن کیف رو باز می‌کنه و می‌فهمه که کیف متعلق به پروفسور هکتور آلمبک هست و تصمیم می‌گیره که کیف رو تحویل بدهد. پروفسور از او تشکر می‌کنه چون متن سخنرانی او در انجمن تمبر شناسی داخل کیف هست. وظیفه این انجمن مطالعه عمیق رو تمبرها و مهرهای قدیمی هست. پروفسور کلکسیون مهرهای سیلدیویایی رو به تن‌تن نشون می‌دهد و می‌گه که خیلی با ارزش هستند چون فقط سه تا از آن مهرها در جهان وجود دارد. افراد ناشناسی در حال شنود صحبت‌های پروفسور هستند.

تن‌تن از پروفسور خداحافظی می‌کنه و در مسیر متوجه می‌شه که کتابش رو در منزل پروفسور جا گذاشته و بر می‌گرده. او در حین بالا رفتن از پله‌ها و عبور کردن از جلوی درب آپارتمان طبقه پایین متوجه می‌شه که افرادی دارند در مورد او صحبت می‌کنند و پشت در می‌ایسته تا بفهمه که آن‌ها چه کسانی هستند. تن‌تن یکی از کسانی که از آپارتمان بیرون می‌آید رو دنبال می‌کنه ولی در مسیر او رو گم می‌کنه. تن‌تن به طور اتفاقی یه رستوران سیلدیوایی پیدا می‌کنه و وقتی داخلش رو نگاه می‌کنه، همون مرد رو می‌بینه. او هم به داخل رستوران می‌ره و می‌فهمه که یک گروه مخفی قصد انجام کارهایی دارند. چند روز بعد او در منزل در حال مطالعه در مورد کشور سیلدیویا هست که ناگهان سنگی از بیرون پرتاب می‌شه به داخل خانه‌اش می‌افتد و نامه تهدیدآمیزی دور آن پیچیده شده. تن‌تن می‌فهمه که قراره اتفاقی بیفته و تصمیم می‌گیره تا برای مدتی به عنوان منشی با پروفسور همراه بشود. او و پروفسور قرار می‌گذارند که فردای آن روز ساعت 2 بعد از ظهر در فرودگاه یکدیگر رو ببینند.

تا الان فهمیدیم که تن‌تن به افراد ناشناسی مشکوکه و فقط می‌دونه که آن‌ها قصد انجام کاری در سیلدیویا رو دارند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای عصای اسرارآمیز رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن عصای اسرارآمیز، تن‌تن، میلو، برادران دوپونت و پروفسور آلمبک هستند.

در صورتی که از انیمیشن عصای اسرارآمیز خوشتون اومده، انیمیشن سیگارهای فرعون رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن عصای اسرارآمیز King Ottokar's Sceptre

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.