آفرینک
X

سیگارهای فرعون Cigars of the Pharaoh (1991)

سیگارهای فرعون Cigars of the Pharaoh

انیمیشن سیگارهای فرعون Cigars of the Pharaoh داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن‌تن و میلو سو ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 42 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی سیگارهای فرعون

انیمیشن سیگارهای فرعون Cigars of the Pharaoh داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که تن‌تن و میلو سوار بر یه کشتی تفریحاتی در حال گذروندن تعطیلات هستند و قراره از شهرهای قاهره، بمبئی و هنگ کنگ دیدن کنند. تن‌تن با یکی از مسافرین به اسم دکتر سارکافیکوس آشنا می‌شه. پروفسور سارکافیکوس باستان شناس معروفی هست که قراره مقبره فرعون رو کشف کنه. تن‌تن تصمیم می‌گیره که با دکتر در این اکتشاف همراه بشود تا بتونه یه داستان مهیج از این واقعه بنویسه و در روزنامه چاپ کنه و برای همین با پروفسور قرار می‌گذارد تا فردا صبح در قاهره یکدیگر رو ملاقات کنند. وقتی آن‌ها به سمت کابین‌ می‌روند، ناگهان دکتر به طور اتفاقی با یه مرد عجیب به اسم آرجی راستاپوپولوس برخورد می‌کنه. آرجی راستاپوپولوس یه تهیه‌‌کننده سینمایی معروف هست که از دیدن تن‌تن عصبانی می‌شه و او رو تهدید می‌کنه و بعد نامه‌ای برای یک غریبه می‌نویسه و در آن خبر از آشنایی دکتر با یه جوان مشکل‌ساز می‌دهد.

برادران دوپونت برای انجام عملیاتی وارد کشتی می‌شوند و به کابین تن‌تن می‌روند و مقداری تریاک از داخل کمد لباس‌هایش پیدا می‌کنند و او رو به جرم قاچاق مواد دستگیر می‌کنند. کشتی در بندر لنگر می‌اندازه و یه نفر در قایق ماهی‌گیری و در کنار کشتی در حال گرفتن ماهی هست. تن‌تن که در انبار کشتی زندانی شده، قایق رو می‌بینه و تصمیم می‌گیره تا با استفاده از اون فرار کنه و به سمت ساحل برود. تن‌تن سر قرارش با دکتر سارکافیکوس حاضر می‌‌شه و طبق نقشه‌ای که دارند به سمت مقبره فرعون می‌روند. در راه پای دکتر به چیزی گیر می‌کنه و او می‌فهمه که مقبره فرعون در همون محل هست. در همین لحظه میلو یه سیگار با علامتی که درون نقشه به شکل مقبره فرعون هست، پیدا می‌کنه.  

 تا الان فهمیدیم که تن تن همراه با دکتر سارکافیکوس به دنبال مقبره فرعون می‌گردند و یه سیگار عجیب پیدا کردند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای سیگارهای فرعون رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن سیگارهای فرعون، تن‌تن، میلو، دکتر سارکافیکوس و برادران دوپونت هستند.

در صورتی که از انیمیشن سیگارهای فرعون خوشتون اومده، انیمیشن سرزمین طلای سیاه رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن سیگارهای فرعون Cigars of the Pharaoh

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.