آفرینک
X

سرزمین طلای سیاه Land of Black Gold (1992)

سرزمین طلای سیاه Land of Black Gold

انیمیشن سرزمین طلای سیاه Land of Black Gold داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که بنزین ماشین برادران د ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.5 امتیاز
  • 42 دقیقه
  • دوبله
  • 7+ سال

معرفی سرزمین طلای سیاه

انیمیشن سرزمین طلای سیاه Land of Black Gold داستان یکی دیگه از ماجراجویی‌های تن‌تن هستش. ماجرا از اونجایی شروع می‌شه که بنزین ماشین برادران دوپونت دقیقا در پمپ بنزین تموم می‌شه و آن‌ها می‌تونند باک ماشین رو پر کنند. آن‌ها برای اینکه از حوادث روزانه خبردار بشوند، رادیو رو روشن می‌کنند. رادیو خبر از افزایش آمار ماشین‌هایی می‌دهد که منفجر می‌شوند و کارشناسان معتقدند که منابع سوختی کل کشور آلوده شدند. آن‌ها مسیرشون رو در جاده ادامه می‌دهند که ناگهان موتور ماشین منفجر می‌شه. رئیس شرکت اسپیدول در مصاحبه با تن‌تن می‌گه که شرکت اسپیدول، نفت رو از شرکت کمیدایت خریداری می‌کنه که اخیرا با تأخیر سفارش‌ها رو تحویل می‌دهد. تن‌تن در مورد دلیل انفجار ماشین‌ها هم می‌پرسه و رئیس شرکت می‌گه که کارشناسان در حال بررسی قضیه هستند. در همین لحظه تلفن زنگ می‌خوره و پروفسور ویکنز که در حال تحقیق بر روی موضوع هستش، خبر از انفجار آزمایشگاه می‌دهد.

تن‌تن در راه برگشت به خونه فکر می‌کنه که حتما خراب کاری شده و گرنه چطور می‌شه این همه نفت رو آلوده کرد. او برای اینکه بتونه عوامل خراب کاری رو شناسایی کنه به لنگرگاه می‌رود و منتظر می‌ایسته تا یه اتفاق عجیب بیفتد. در همین لحظه یه ناشناس به یه نفر دیگه می‌گه که کشتی اسپیدول استار فردا صبح حرکت می‌کنه و پنج شنبه به کمیدایت می‌رسه و تو باید مدارک رو به رابطمون در اونجا بدهی چون این‌ها برای موفقیت عملیاتمون مهم هستند.

فردای اون روز تن‌تن خودش رو جای مسئول جدید بی‌سیم کشتی معرفی می‌کنه تا ‌بتونه سوار کشتی بشود. برادران دوپونت هم با لباس مبدل سوار کشتی می‌شوند تا بتونند خراب کارها رو پیدا کنند. آن‌ها می‌خواهند مثل خدمه‌های کشتی رفتار کنند و کسی هم نفهمه ولی اینقدر لباس‌های آن‌ها عجیبه که نظر همه رو به خودشون جلب می‌کنند. ناخدا آن‌ها رو داخل کابینشون می‌اندازه چون فکر می‌کنه که آن‌ها فقط دو خدمه عجیب هستند.

تا الان فهمیدیم که تن‌تن همراه با برادران دوپونت سوار کشتی اسپیدول استار شدند تا بتونند راز این معما رو کشف کنند. به نظرتون از این به بعد چه اتفاقی می‌افته؟ خودتون انیمیشن زیبای سرزمین طلای سیاه رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. شخصیت‌های اصلی انیمیشن سرزمین طلای سیاه، تن‌‌تن، میلو و برادران دوپونت هستند.

در صورتی که از انیمیشن سرزمین طلای سیاه خوشتون اومده، انیمیشن ستاره اسرارآمیز رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن سرزمین طلای سیاه Land of Black Gold

این انیمیشن به کارگردانی استفان برناسکونی محصول شرکت الیپس نلوانا پروداکشن در سال 1992 هستش.