آفرینک
X

گارفیلد وارد میشود Here Comes Garfield (1982)

گارفیلد وارد میشود Here Comes Garfield

انیمیشن گارفیلد وارد می‌شود  Here Comes Garfieldداستان یکی دیگه از ماجراهای گارفیلد هستش. گارفیلد و اودی در حال شیطونی هستند و همسایه، هوبرت، به س ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.8 امتیاز
  • 49 دقیقه
  • دوبله
  • 3+ سال

معرفی گارفیلد وارد میشود

انیمیشن گارفیلد وارد می‌شود  Here Comes Garfieldداستان یکی دیگه از ماجراهای گارفیلد هستش. گارفیلد و اودی در حال شیطونی هستند و همسایه، هوبرت، به سگه دستور می‌ده تا اون دو تا رو بگیره و اون دو تا از دستش فرار می‌کنند. درست همین موقع مأمور شهرداری از راه می‌رسه و می‌رود دنبالشون تا اون دو تا رو بگیره، گارفیلد می‌تونه فرار کنه ولی اودی از بس احمقه، گیر می‌افته. گارفیلد با خیال راحت تصمیم می‌گیره تا برگرده خونه ولی بعدش وقتی جان رو می‌بینه که چقدر نگران نیومدن اودی هستش، عذاب وجدان پیدا می‌کنه و نمی‌تونه با جان حرف بزنه درحالی‌که می‌دونه اودی تو خطر و قفس هستش.

خیلی نمی‌گذره که گارفیلد می‌فهمه که چقدر زندگی بدون حضور اودی حوصله‌سربر هستش. برای همین همون شب تصمیم جدی می‌گیره تا اودی رو نجات بده. او نقشه می‌کشه تا برای نجات اودی بره به مغازه حیوانات اهلی. صبح روز بعد گارفیلد وقتی از خونه می‌آید بیرون دوباره سگ همسایه رو می‌بینه، می تونه دست سگ همسایه فرار کنه ولی بعدش مأمور شهرداری اونو می‌گیره و می‌بره و اونو داخل قفسی تو یک مغازه حیوانات اهلی می‌اندازه. گارفیلد از گربه کنارش، فست ادی، می‌فهمه که اودی قراره روز بعدش کشته بشه. در طول شب گارفیلد تمام خاطرات خوب گذشتش و بازی‌هاش با اودی رو به یاد می‌آورد. صبح روز بعد گارفیلد با دقت حرکات مأمور رو زیر نظر می‌گیره و می‌فهمه که اودی رو داره برای کشتن می‌بره طبقه پایین. دراین‌بین دختری برای خرید یه حیوان اهلی می‌آید داخل مغازه و گارفیلد رو انتخاب می‌کنه. وقتی در قفس باز می‌شه، گارفیلد فرصت فرار کردن، پیدا می‌کنه و از در بیرون می‌ره.

تا الان فهمیدیم که گارفیلد برای نجات اودی وارد مغازه حیوانات اهلی شده. آیا او می‌تونه اودی رو نجات بده؟ خودتون انیمیشن زیبای گارفیلد وارد می‌شود رو ببینید و از دیدن این انیمیشن زیبا و هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن گارفیلد وارد می‌شود، گارفیلد، اودی، جان، سگ همسایه، هوبرت و فست ادی هستند. در صورتی که از انیمیشن گارفیلد وارد می‌شود خوشتون اومده، انیمیشن گارفیلد در دنیای واقعی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

جزئیات ساخت انیمیشن گارفیلد وارد می‌شود Here Comes Garfield

این انیمیشن تلویزیونی توسط کمپانی مندلسون و ملندز پروداکشنز در سال 1982 منتشر شد.