آفرینک
X

شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی Big City Greens the Movie : Spacecation (2024)

شهر بزرگ گرین ها Big City Greens the Movie

انیمیشن شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی Big City Greens the Movie : Spacecation درباره تصمیم جدید کریکت است که برای جبران خراب کردن تعطیلات خانوادگی، اعضای خانواده‌اش را برای یک سفر فضایی ثبت نام می‌کند! ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 6.5 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 7+ سال
  • FHD

معرفی شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی

خانواده گرین‌ها قصد دارند که مثل همیشه، یک تعطیلات نسبتا عادی داشته باشند که کریکت نوجوان، همه چیز را تغییر می‌دهد. او تصمیم می‌گیرد که این بار برخلاف همه تعطیلات گذشته، یک کار هیجان‌انگیز انجام دهند و به همین خاطر، تمام اعضای خانواده را برای برداشت سبزیجات در فضا، ثبت نام می‌کند! در کمال تعجب، این درخواست او پذیرفته می‌شود و همه چیز از همان لحظه آغاز خواهد شد. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که گرین‌ها قرار است وارد چه ماجراجویی عجیبی شوند، هر چه سریع‌تر تماشا کارتون جدید انیمیشن شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی 2024 با دوبله فارسی را همراه با بچه‌ها شروع کنید!

خلاصه کارتون سینمایی انیمیشن شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی

تمام اعضای خانواده برای ماموریت فضایی آماده می‌شوند و همراه با کاپیتان فضاپیما، ماموریت‌شان را آغاز می‌کنند. بدون شک شما هم می‌دانید که این مسافرت، اصلا ساده نیست و در هر لحظه، انواع ماجراهای عجیب رخ خواهد داد. حمله ربات‌ها، یخ زدن فضاپیما و در آخر هم احتمال برخورد یک شهاب‌سنگ بزرگ به زمین و نابود شدن شهر بزرگ، تنها بخشی از اتفاقاتی است که خانواده گرین‌ها باید با آن‌ها مواجه شوند. حالا شما فکر می‌کنید که خانواده گرین‌ها می‌توانند با همه این اتفاقات روبه‌رو شوند و به‌سلامت به خانه برگردند؟

بچه‌ها با تماشا کارتون شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی 2024 چه نکات آموزنده‌ای یاد می‌گیرند؟

انیمیشن شهر بزرگ گرین‌ها 2024 به‌عنوان یک دنباله سینمایی برای کارتون Big City Green ساخته و منتشر شده است. در این کارتون سریالی، خانواده گرین‌ها یعنی بیل همراه با دو فرزندش کریکت و تیلی با مادربزرگ‌شان، به‌تازگی به منطقه جدیدی نقل مکان کرده‌اند و با ایده‌های عجیب کریکت، هر بار یک دردسر تازه برای همه اعضای خانواده و البته همسایه‌ها ایجاد می‌شود.
در کارتون سینمایی جدید شهر بزرگ گرین ها نیز تمام مشخصه‌های فوق‌العاده این سریال کارتونی وجود دارد. مخاطبان دوباره همراه با کاراکترهای اصلی ماجراجویی‌های جدیدی را تجربه کنند و لحظات سرگرم‌کننده‌ای را پشت سر می‌گذارند. خوشبختانه این کارتون علاوه بر لحظات مفرح و طنز، نکات آموزنده و مثبتی هم دارد. پس از اتمام کارتون، می‌توانید راجع به این موارد با فرزندان خود گفت‌وگو کنید. اگر دقیقا نمی‌دانید که درباره چه نکاتی حرف بزنید، نکات زیر ایده‌های خوبی در اختیار شما خواهند گذاشت:

یافتن راه‌های خلاقانه برای حل مشکلات

یکی از مهم‌ترین بخش‌های کارتون، وقوع مشکلات مختلف و غیر قابل پیش‌بینی است. همه چیز در این کارتون سینمایی نیز در کسری از ثانیه، خراب می‌شود و این‌جا است که روش‌های حل مسئله، به کار می‌آیند. کاراکترها باید مدام تلاش کنند با بررسی جوانب مختلف، به یک راه‌حل خلاقانه دست پیدا کنند. اجازه ندهند که اتفاقات ساده، به مشکلات بدتری تبدیل شوند و در کنار هم، به هدف خود برسند.
از این بخش استفاده کرده و درباره اهمیت حفظ خونسردی، بررسی دقیق شرایط و یافتن بهترین راه‌حل‌ها، با کودکان گفت‌وگو کنید. به بچه‌ها بگویید که وقوع ماجراها و مشکلات مختلف، بخش ثابتی از روزمره است. تنها نکته مهمی که همه باید به خاطر داشته باشیم این است که در چنین شرایطی، بر رفتار خود کنترل داشته باشیم و بتوانیم با آرامش، روش‌های مختلف حل مسئله را بررسی کنیم. بهتر است که بچه‌ها این موضوع را در رفتار واقعی شما در حین مواجهه با مشکلات مختلف ببینند و با تکرار این شرایط در روزمره، این فرآیند را به‌خوبی بیاموزند.

مسئولیت‌پذیری و جبران خطاهای گذشته

یکی از کاراکترهای اصلی با وجود اشتباهاتی که انجام می‌دهد، مسئولیت اشتباه خود را می‌پذیرد و از آن مهم‌تر این‌که تلاش می‌کند که اشتباه خود را جبران نماید. این موضوع، یکی از مهم‌ترین نکات مثبت و آموزنده کارتون Big City Greens 2024 است. درباره این بخش با هم حرف بزنید و به بچه‌های یادآوری نمایید که اشتباه‌کردن، یک رفتار انسانی است. هر چند همه ما باید یاد بگیریم که از عواقب کارهای خود فرار نکرده و از دیگران عذرخواهی کنیم. پس از آن نیز اشتباهات گذشته‌مان را جبران کرده و با تکرار نکردن رفتار نادرست خود، به بهتر شدن روابط‌مان کمک کنیم. کودکان باید از سنین کم فرآیند عذرخواهی و مراحل مهم پس از آن را بیاموزند تا در آینده و هنگام تعامل با اطرافیان، بتوانند رفتار درست و قابل قبولی از خود نشان دهند.

اهمیت صداقت و راست‌گویی

دروغ گفتن یا عدم گفتن حقیقت به‌صورت کامل، یکی از موضوعاتی که در کارتون شهر بزرگ گرین ها 2024 به‌خوبی مورد بررسی قرار می‌گیرد. از این موضوع کمک گرفته و درباره اهمیت صداقت در زندگی واقعی، با هم صحبت کنید. به بچه‌ها بگویید که عدم صداقت، پایه‌های ارتباط درست با دیگران را از بین می‌برد و در مدت زمان کمی باعث دور شدن همه از فرد خواهد شد.

والدین پیش از پخش انیمیشن Big City Greens : Spacecation با دوبله فارسی باید این موارد را بدانند

  • احتمال وقوع لحظات خطرناک و آسیب‌دیدن کاراکترها باعث شده که تماشا این کارتون برای بچه‌های 7 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • در برخی سکانس‌ها، کاراکترها در معرض خطر قرار می‌گیرند. اگر احساس می‌کنید فرزندان شما ممکن است با این بخش دچار تنش شوند، در حین تماشا کارتون کنار آن‌ها بمانید. به کودکان اطمینان دهید که هیچ اتفاق بد و ناگواری برای آن‌ها رخ نخواهد داد.

  • امکان تماشا این انیمیشن سینمایی بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای وجود دارد. هر چند در صورت تماشا کارتون شهر بزرگ گرین‌ها، کودکان ارتباط بهتری با کاراکترها برقرار خواهند کرد.

تماشا و دانلود انیمیشن جدیدی انیمیشن شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی با دوبله فارسی از آفرینک

در آفرینک امکان تماشای آنلاین انیمیشن شهر بزرگ گرین ها جدید با دوبله فارسی کامل وجود دارد. شما می‌توانید این کارتون را کاملا رایگان و آنلاین برای بچه‌ها پخش کنید. علاوه بر تماشای آنلاین، امکان دانلود انیمیشن Big City Green 2024 با دوبله فارسی کامل از اپلیکیشن آفرینک فراهم شده است. پس از دانلود، این کارتون را می‌توانید به‌صورت آفلاین همراه با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از دیدن ماجراجویی‌های کریکت، تیلی و بقیه اعضای خانواده در کنار هم، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا انیمیشن شهر بزرگ گرین ها : تعطیلات فضایی لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم انیمیشن گیر افتاده بر ماه و انیمیشن بچه های فضایی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.