آفرینک
X

ناین 9 (2009)

ناین 9

انیمیشن ناین 9 داستان یک عروسک کهنه هست. در آلمان سال 1930 یک دانشمند، آلن اوپنهایمر، از دیکتاتور زمان خودش، تام کین، دستور می‌گیره تا یه ربات بسازد. د ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 7.1 امتیاز
  • 1+ ساعت
  • دوبله
  • 18+ سال

معرفی ناین

انیمیشن ناین 9 داستان یک عروسک کهنه هست. در آلمان سال 1930 یک دانشمند، آلن اوپنهایمر، از دیکتاتور زمان خودش، تام کین، دستور می‌گیره تا یه ربات بسازد. دانشمند از هوش خودش در ساخت ربات، به اسم مغز، استفاده می‌کنه، یه ربات با هوش بسیار بالا و بدون روح. با اتمام ربات، دیکتاتور آن را مصادره می‌کنه تا یک ماشین قتل عام بسازد و با استفاده از آن بتواند ارتش‌ دیکتاتورهای مخالفش را از بین ببرد. ربات به دلیل نداشتن روح، تصمیم به از بین بردن تمام جمعیت روی زمین می‌گیره. ماشین برنامه‌ای طراحی می‌کنه برای ساخت ماشین‌های جنگی تا به انسان‌ها حمله کنه و تمامی گیاهان و حیوانات رو با استفاده از گازهای سمی و سلاح‌های شیمیایی از بین ببره.

در شرف تخریب کامل، دانشمند با استفاده از کیمیاگری، 9 عروسک انسان‌نما، به اسم استیچ پانک‌ها، رو می‌سازه و بخشی از روح خودش رو با استفاده از طلسمی که خودش ساخته، بهشون می‌ده. او با اتمام آخرین عروسک می‌میره. مدتی بعد، آخرین استیچ پانک، در کارگاه دانشمند بیدار می‌شه. ناین طلسم رو با خودش می‌بره و به سمت شهر بحران‌زده می‌رود و در راه 2 رو می‌بینه، یک مخترع تازه‌کار که یک جعبه صدا به ناین می‌دهد و با دیدن طلسم تعجب می‌کنه. ناین غش می‌کنه ولی در معبد بیدار می‌شه، یک برج ویران شده مسیحی که خانه بقیه ربات‌های کتانی هستش: رهبر متعصب وان، محافظ بزرگش ایت، مهندس تک‌چشم فایو و پیشگوی نامتعادل از لحاظ روانی سیکس. ناگهان وان از مرگ 2 خبر می‌ده ولی ناین می‌گه که او رو در کارخانه مصادره‌شده دیده، جایی که هیولای گربه‌ای شکل او رو گرفته. ناین و فایو تصمیم می‌گیرن تا به کارخانه بروند و او را نجات دهند. هیولای گربه‌ای به این سه نفر حمله می‌کنه و ناگهان جنگجوی سون پیداش می‌شه و آن‌ها رو نجات می‌ده.

تا الان آن‌ها تونستند 2 رو نجات بدهند ولی چطوری می‌خواهند زمین رو از دست ماشین نجات بدهند؟ خودتون انیمیشن زیبای ناین رو ببینید و از دیدن این انیمیشن هیجان‌انگیز لذت ببرید. اصلی‌ترین شخصیت‌های انیمیشن ناین، دانشمند، وان، تو، فایو، سیکس، سون، ایت و ناین هستند. در صورتی که از انیمیشن ناین خوشتون اومده، انیمیشن میمون‌های فضایی رو هم می‌تونید توی همین سایت ببینید و دنبال کنید.

شعار تبلیغاتی انیمیشن ناین 9

زمانی که دنیای ما پایان می‌پذیرد، مأموریت آن‌ها شروع می‌شود.