آفرینک
X

سریال سامورایی جک Samurai Jack (2001)

سامورایی جک Samurai Jack

مجموعه انیمیشن سامورایی جک Samurai Jack یکی از اون مجموعه های خفن و پرطرفدار هست که از سال 2001 تولیدش شروع شده و تا سال 2017 هم ادامه پیدا کرده. خلاصه سامو ... ادامه متن

  • این محتوا در حال حاضر در دسترس نیست
  • آمریکا
  • 8.5 امتیاز
  • دوبله
  • 12+ سال

معرفی سریال سامورایی جک

مجموعه انیمیشن سامورایی جک Samurai Jack یکی از اون مجموعه های خفن و پرطرفدار هست که از سال 2001 تولیدش شروع شده و تا سال 2017 هم ادامه پیدا کرده. خلاصه سامورایی جک انقدر باحال بوده که همین امروز 16 سال از تولدش میگذره و همچنان قراره قسمت های دیگه ای هم از اون ساخته بشه.

شاید شما فکر کنید که سامورایی های در همون کشور ژاپن و سالهای دور خودشون میمونن و به ارباب هاشون خدمت میکنن ولی قضیه راجع به سامورایی جک فرق میکنه. اون از سالهای دور، خیلی دور در ژاپن به آینده فرستاده شده. به کشور و سرزمین که توسط یک موجود شریر و اهریمنی که میتونه قیافه و شکل خودش رو تغییر بده اداره میشه، اون هم چه اداره شدنی! با زور و استبداد و ظلم و این چیزها. سامورایی جک به این سرزمین میاد تا با این حاکم ظالم که اسمش آکو Aku هست مبارزه کنه. البته سامورایی جک از همون قدیم هم دنبال مبارزه و شکست آکو بود ولی این موجود بدجنس با یک ترفندی سامورایی رو به آینده خیلی دور پرتاب کرد، جایی که آکو تونسته قوانین و افکار شیطانی و ظالمانه خودش رو به همه دنیا صادر کنه و همه مطیع اون باشن.

حالا جک باید قبل از اینکه آکو واقعن بتونه بر همه دنیا مسلط بشه اون رو شکست بده و جلوی یک دنیای سیاه و تاریک و غم انگیز رو بگیره. اون باید راهی برای برگشتن به گذشته پیدا کنه تا آکو رو در همون زمان شکست بده. این رو هم بدونید که جک فرزند پادشاهی در ژاپن باستان هست که پدرش توسط آکو از سلطنت خلع شد، خلاصه اینکه جک کلی دلیل برای اینکه انتقامش رو از استاد تاریکی، آکو بگیره داره.

بیایید وقت رو از دست ندیم و همین الان به تماشای قسمت های این مجموعه فوق العاده جذاب و باحال بشینیم. زبان اصلی اون انگلیسی هست ولی شما در آفرینک میتونید با دوبله فارسی سامورایی جک رو ببینید. قسمت اول مجموعه هم که رایگان هست. اگه از داستان های سامورایی ها هم خوشتون میاد که انیمیشن کوبو و دو تار رو هم حتمن ببینید.

شعار تبلیغاتی مجموعه انیمیشن سامورایی جک Samurai Jack

در آینده شیطان شکل های بسیار زیادی به خودش میگیره و تنها امید ما برای رهایی مردی از گذشته است.