آفرینک
X

سریال خانه سرگرمی میکی موس Mickey Mouse Funhouse (2021)

خانه سرگرمی میکی موس Mickey Mouse Funhouse

کارتون خانه سرگرمی میکی موس Mickey Mouse Funhouse درباره یک خانه جادویی در دل جنگل است که هر بار، یک ماجراجویی جذاب برای میکی و دوستان او دارد. ادامه متن

  • برای تماشا، وارد حساب کاربری خود شوید
  • آمریکا
  • 5.5 امتیاز
  • 3+ سال

فصل 1 سریال خانه سرگرمی میکی موس

معرفی سریال خانه سرگرمی میکی موس

میکی موس یکی از شخصیت‌های محبوب کودکان و نوجوانان است. سریال و انیمیشن‌های متنوعی از این شخصیت ساخته‌شده است. در کارتون خانه سرگرمی میکی موس بچه‌ها قرار است همراه میکی موس و دوستانش، با یک خانه بزرگ و جادویی، آشنا شوند. داستان از جایی آغاز می‌شود که میکی، همه دوستان خود یعنی مینی، گوفی، دانلد داک، دیزی و بقیه را دعوت می‌کند تا به یک مکان جادویی بروند. آن‌ها با هم به دل جنگل می‌روند و در آن‌جا، با خانه سرگرمی جادویی روبه‌رو خواهند شد. حالا اگر دقیقا نمی‌دانید که این خانه جادویی چیست، چه کارهایی انجام می‌دهد و میکی موس و دوستان او قرار است در آن‌جا چه چیزهایی ببینند، باید هر چه سریع‌تر تماشا سریال خانه سرگرمی میکی موس 2021 با زبان اصلی را همراه فرزندان‌تان شروع کنید!

خلاصه داستان کارتون خانه سرگرمی میکی موس با زبان انگلیسی

خانه رنگارنگ و جادویی در دل جنگل، می‌تواند حرف بزند و خود را به هر چیزی که دوست دارد، تغییر دهد. این خانه می‌تواند خود را به کشتی، سفینه فضایی، دهکده گاوچران‌ها و هر چیزی که بخواهد، تبدیل کند. میکی موس و دوستان او نیز در این خانه، می‌توانند وارد انواع اتاق‌ها شوند و چیزهای تازه‌ای یاد بگیرند. البته باید بدانید که این اتاق‌ها، اصلا اتاق عادی و معمولی نیستند، بلکه هر کدام یک ماجراجویی اختصاصی دارد و میکی و دوستان او، با عبور از در هر اتاق، از یک پورتال جادویی رد می‌شوند و وارد فضایی جالب خواهند شد. در هر فضای تازه، گروه دوستان میکی باید یک مشکل را با کمک همدیگر و البته با راهنمایی‌های خانه جادویی، حل کنند و پس از اتمام ماجراجویی خود، به خانه برگردند.

کودکان با تماشا کارتون Mickey Mouse Funhouse با زیرنویس فارسی چه چیزهایی یاد می گیرند؟

کاراکترهای دوست‌داشتنی قدیمی کارتون میکی موس ، در یک انیمیشن سریالی جدید، داستان‌های تازه‌ای برای مخاطبان دارند و بدون شک، شما هم درست مثل فرزندان‌تان، از تماشای این ماجراجویی‌ها لذت می‌برید. تماشا فصل اول برنامه کودک خانه سرگرمی میکی موس با زبان اصلی ، فرصت خوبی برای کودکان خواهد بود که توانایی شنیداری زبان انگلیسی خود را تقویت کنند.
پیشنهاد می‌کنیم که این کارتون را حتما با هم ببینید و درباره انواع نکات مهم و پیام‌های مثبت موجود در هر قسمت، با فرزندان خود صحبت کنید. از اولین اپیزود تا قسمت آخر کارتون خانه سرگرمی میکی موس ، نکات مثبتی برای کودکان دارد و برخی از مهم‌ترین پیام‌های مثبت این کارتون شامل موارد زیر هستند:

تقویت مهارت حل مسئله

از همان قسمت اول کارتون خانه سرگرمی میکی موس در فصل اول ، کودکان با مسائل و معماهای مختلف مواجه می‌شوند. برای مثال در قسمت 1 کارتون Mickey Mouse Funhouse ، میکی و دوستان او با این سوال روبه‌رو می‌شوند که اژدهایان افسانه‌ای، موجودات خوبی هستند یا خیر؟ این سوالات و معماها، در همه اپیزودها تکرار می‌شوند و کودکان در هر قسمت، با فرآیند کشف جواب سوالات مختلف، با کاراکترهای اصلی همراه خواهند شد.
تکرار این موضوع، به تقویت مهارت حل مسئله کودکان کمک می‌کند. شما نیز می‌توانید با پرسیدن سوالات مرتبط به هر قسمت، از کودکان بخواهید مشکل موجود در آن قسمت را از دید خود بررسی کرده و یک راه‌حل متفاوت، ارائه دهند. با این کار، بچه‌ها هر اپیزود را با دقت بیشتری تماشا خواهند کرد و تماشای این کارتون، به یک تمرین ذهنی برای آن‌ها تبدیل می‌شود.

اهمیت خیال پردازی در بازی های کودکانه

تمام جزئیات این کارتون، از وجود یک خانه جادویی گرفته، تا صحبت کردن با آن و ورود به اتاق‌ها، به بهترین شکل ممکن قوه تخیل کودکان را درگیر می‌کند. پیشنهاد می‌کنیم که شما نیز از این موضوع ایده گرفته و بازی‌هایی مشابه روند داستان این کارتون، برای کودکان طراحی کنید. می‌توانید با ایده گرفتن از اپیزودهای مختلف مثل قسمت 2 کارتون خانه سرگرمی میکی موس در فصل 1 و تغییر خانه به یک اقیانوس، بخش‌های مختلف خانه را به محیط‌های متنوع تشبیه کنید. کودکان را به ماجراجویی‌های جذاب در خانه دعوت کرده و در طی بازی، نکات آموزنده‌ای به آن‌ها یاد دهید.

معرفی انواع محیط ها  و بررسی نکات علمی آن

میکی و دوستان او، در هر قسمت وارد یک محیط جدید می‌شوند. مثلا در یکی از قسمت های کارتون خانه سرگرمی میکی موس ، بچه‌ها به سرزمین ابرها می‌روند تا درباره باریدن باران، چیزهای تازه‌ای یاد بگیرند. این گروه در دیگر قسمت‌ها به فضا رفته یا در انواع جزیره‌ها نیز به ماجراجویی می‌پردازند. می‌توانید پس از اتمام هر قسمت، درباره محیط جدید معرفی شده، با کودکان حرف بزنید. مثلا دلیل بارش باران را به آن‌ها بیاموزید یا درباره فضا و شگفتی‌های آن، اطلاعات جدیدی به فرزندان خود بدهید. در این گفت‌وگوها، سن کودکان را در نظر بگیرید و تنها در چند جمله ساده، اطلاعات مفید و جالب را در اختیارشان بگذارید.

والدین پیش از پخش انیمیشن سریالی خانه سرگرمی میکی موس 2021 باید این موارد را به خاطر بسپارند

  • حرکات سریع کاراکترها و چالش‌های موجود در هر قسمت، باعث شده که تماشای این کارتون برای کودکان 3 ساله و بزرگتر مناسب باشد.

  • در صورتی که می‌خواهید کارتون خانه سرگرمی میکی موس با زبان اصلی را برای کودکان پخش کنید، بهتر است در حین پخش کارتون کنار آن‌ها بمانید و جزئیات مهم را برای بچه‌ها توضیح دهید.

  • انواع وسایل و محصولات با تصاویر میکی موس و دوستان او در بازار وجود دارند و ممکن است بچه‌ها پس از تماشای این انیمیشن سریالی، به خرید و استفاده از این محصولات علاقه‌مند شوند.

تماشا و دانلود کارتون خانه سرگرمی میکی موس با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی در آفرینک

در آفرینک امکان تماشا سریال خانه سرگرمی میکی موس با زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی وجود دارد. می‌توانید اپیزودهای این کارتون را به‌صورت آنلاین و رایگان، برای فرزندان‌تان پخش کنید. علاوه بر این، امکان دانلود کارتون Mickey Mouse Funhouse 2021 با زبان اصلی و زیرنویس انگلیسی از اپلیکیشن آفرینک وجود دارد. می‌توانید پس از دانلود هر قسمت، آن اپیزود را به‌صورت آفلاین با بچه‌ها و بقیه اعضای خانواده تماشا کرده و از ماجراجویی‌های میکی و دوستان او، حسابی لذت ببرید!

اگر فرزند شما از تماشا کارتون خانه سرگرمی میکی موس لذت برد، پیشنهاد می‌کنیم کارتون دنیای شگفت انگیز میکی موس و کارتون سازندگان باگز بانی را نیز برای او در آفرینک پخش یا دانلود کنید.